alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 85.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Tepalų gamintojai

Tepalų gamintojai Birželis 02, 2014 .

Nepriklausoma D. Britanijos bendrovė Millers Oils, įkurta 1887 metais, jau daugiau kaip 100 metų kuria ir gamina aukštos kokybės tepalus ir kuro priedus įvairių markių lengviesiems automobiliams, komerciniam transportui, taip pat tepalus maisto, tekstilės, staklių pramonei. Millers Oils produkcija labai įvairi, pagaminta taikant pažangiausias technologijas.

Millers Oils yra pažangias idėjas įgyvendinanti ir labai perspektyvi bendrovė. Būdama tarp geriausių gamintojų pasaulyje, Millers Oils daug investuoja į naftos produktų – tepalų ir kuro priedų – gamybos...

Tepalų gamintojai Birželis 12, 2014 .

Repsol istorija siekia 1927 metus, kuomet Ispanijoje buvo įsteigta įmonė pavadinimu CAMPSA (Compañía Arrendataria del Monopolio de Petróleos S.A). Korporacija pavadinimu Repsol S.A. gimė 1987 metais reorganizavus Ispanijos naftos sektorių. Dabar Repsol S.A. yra viena didžiausių naftos bei dujų korporacijų pasaulyje – veikia daugiau nei trisdešimtyje skirtingų pasaulio šalių, bendras darbuotojų skaičius viršija 25 tūkstančius, metinė apyvarta 2012 metais siekė daugiau nei 60 milijardų eurų.

Pažymėtina tai, kad didelę dalį pelno įmonė skiria naujų...

Tepalų gamintojai Birželis 20, 2014 .

„Castrol“ pasaulyje plačiai žinoma kaip pirmaujanti, specializuota tepalų tiekėja. Didelis gaminių asortimentas pagal įvairius poreikius. Nors daugelis mus pažįsta kaip tepalų automobiliams ir motociklams gamintojus, tačiau mes taip pat gaminame tepalus, kuriems nėra skiriamas toks didelis dėmesys, tačiau be jų neįmanoma kasdieniame gyvenime. Tai tepalai, naudojami, pavyzdžiui, dujų ir elektros energijos pramonėje, transporto pramonėje, statybų technikai ir žemės kasimo mašinoms, šaldymo technikai skirti tepalai, metalų ir plastiko apdirbimo, laivybos...

Tepalų gamintojai Birželis 20, 2014 .

Shell kompanijos alyvos, kurių gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliava, naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai, jau ilgus dešimtmečius yra kokybės, patikimumo, ekonomiškumo, novatoriškų ir ekologiškų sprendimų pavyzdys.

Šios unikalių savybių alyvos puikiai saugo tiek žemės ūkyje, transporte, pramonėje, tiek... Formulėje-1 dirbančius variklius ir transmisijas.

Pristatome aukščiausios kokybės alyvas, pritaikytas patiems moderniausiems ir sunkiausiai dirbantiems varikliams, mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, transmisijoms ir spec....

Tepalų gamintojai Birželis 20, 2014 .

TOTAL - tai viena didžiausia alyvas gaminanti kompanija

TOTAL yra tarptautinė energetikos kompanija, kuri specializuojasi alyvos gamybos srityje ir dujų pramonėje beveik 1000 -te pasaulio šalių.

TOTAL - tai 40-ties metų gamybos patirtis

- TOTAL alyvos gaminamos ir pilstomos beveik visame pasaulyje ir pardodamos daugiau nei 70-yje šalių visuose žemynuose.

- TOTAL yra vienas didžiausių bazinės alyvos gamintojų. Normandijos TOTAL rafinavimo fabrike yra dvi alyvos gamybos linijos, kuriose išgaunama apie 500.00 t bazinės alyvos per metus. Į šią bazinę alyvą...

Tepalų gamintojai Birželis 20, 2014 .

APIE EUROL

EUROL yra Olandijoje įsikūręs nepriklausomas alyvos gamintojas. Būdama atsakinga tiekėja ir teikdama visas aptarnavimo paslaugas, Eurol gali pasiūlyti labai platų produktų asortimentą. Be tepimo produktų tokių kaip alyva ir tepalai, Eurol asortimentą papildo tokie produktai kaip purškalai, įvairios paskirties skysčiai (plovimo, aušinimo, stabdžių, metalo apdirbimo ir kt.) bei gruntavimui skirti produktai.

Eurol, būdama pasaulinio lygio kompanija, veikia iš Nyderlandų, kur yra įsikūrusi jos pagrindinė bazė, daugiau nei 60 šalių. Eurol savo...

Tepalų gamintojai Lapkritis 06, 2014 .

Vadovavimas kuriuo galite tikėti

Valvoline™ yra pirmaujantis pasaulinis aukštos kokybės alyvų gamintojas, tiekėjas ir pardavėjas, siūlantis specializuotus sprendimus automobiliams, komercijai ir pramonei. Valvoline produktai, paslaugos ir programos yra rezultatas mūsų nepaliaujamo įsipareigojimo nuolat gerinti priežiūrą ir eksploataciją, kartu siekiant sumažinti bendrus išlaikymo kaštus automobilių savininkams ir verslui.

Palikimas kuriuo jūs galite pasitikėti

Valvoline yra pirmasis alyvų pramonės prekės ženklas sukaupęs virš 140 metų palikimo...

Tepalų gamintojai Vasaris 26, 2015 .

Mobil 1™ yra vienas iš labiausiai žinomų ir patikimų prekės ženklų pasaulyje, ypač kai kalbama apie technologiškai pažangius produktus automobilių savininkams, kurie nori paties geriausio rezultato. Mobil 1™ yra pasaulyje pirmaujanti sintetinė variklinė alyva.

Keturių dešimtmečių jubiliejus. Viena puiki alyva. Viena šauni istorija.

Prieš keturiasdešimt metų rinkai buvo pristatyta Mobil 1 variklinė alyva, kuri tapo pirmąja pasaulyje visuotinai prieinama sintetine varikline alyva. Pradinis šios alyvos tikslas – padidinti kuro naudojimo efektyvumą, vėliau...

Tepalų gamintojai Vasaris 26, 2015 .

ELF savo istoriją skaičiuoja nuo 1939 metų. Iki 1994 metų ši kompanija priklausė Prancūzijos vyriausybei, o po to buvo perleista ir valdoma kaip privati nuosavybė. 2000 metais ELF susijungė su Total kompanija, kuri dabar yra penkta pagal dydį naftos kompanija pasaulyje, pasižyminti savo ekspertine patirtimi gaminant variklines alyvas.

ELF – stiprus prekės ženklas.

ELF priklauso TOTAL kompanijai, kuri yra penkta pagal dydį pasaulyje naftos kompanija, veikianti daugiau nei 150 šalių.

Labai stiprus prekės ženklo žinomumas tarp automobilių ekspertų. Įsigydami...

Tepalų gamintojai Vasaris 26, 2015 .

FUCHS buvo įkurta 1931 metais kaip šeimyninė kompanija Mannheime, Vokietijoje.  Dabar tai globaliai veikianti korporacija ir viena iš pasaulyje pirmaujančių alyvos tiekėjų tarp nepriklausomų kompanijų.

FUCHS alyvos yra aukštai vertinamos ir yra vienos iš lyderių, suteikiančios platų pasirinkimo galimybių spektrą. FUCHS alyvos gali būti gaminamos pagal užsakymą ir pritaikomos individualiam vartotojui ir įvairioms nišinėms rinkoms, taip papildydama savo standartinių produktų paletę. Taip pat siūlomas visapusiškos konsultacijos ir aptarnavimas.

FUCHS siūlo...