alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Alyva CASTROL Edge Professional V 0w20 4L

Gamintojas: Castrol
Prekės kodas: ALY-2-V00066
Alyvos klampumas (SAE): 0W-20
ACEA: C5
Talpa: 4 L
Atitinka VOLVO: VCC RBS0-2AE
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 61.71€ 50.00€
be PVM: 41.32€

CASTROL Edge Professional V 0w20 4L

Alyva sukurta su nauja technologija sustiprinta tepalų plėvele FST (Fluid Strength Technology™) . Skirta varikliams dirbant prie aukštų apsisukimų su mažo klampumo alyva. Taip pat ši unikali alyva, sukurta drauge su Volvo kompanija, naujausios kartos 5 cilindrų benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Skystųjų medžiagų technologija užtikrina geresnį degalų taupymą ir variklio ilgaamžiškumą, bei prailgina techninės priežiūros terminus. Specifikacijos: SAE 0W-20 ACEA A1/B1 Volvo VCC RBS0-2AE

Aprašymas

Castrol EDGE Professional, pagaminta naudojant TITANIUM FST ™, užtikrina išskirtinę tepalų tvirtumą šiuolaikiniams varikliams, kurie dirba sunkiau ir turi didesnį slėgį nei bet kada anksčiau.
Castrol EDGE yra mūsų stipriausias ir pažangiausias variklinių alyvų asortimentas. Jo TITANIUM FST ™ padvigubina jo plėvelės stiprumą, užkerta kelią aliejinių plėvelių gedimui ir trinties mažinimui "Castrol EDGE Professional" su TITANIUM FST ™: padedantis jūsų varikliui funkcionuoti iki maximumo.
.
Castrol EDGE Professional dabar yra sertifikuotas CO2 neutralus pagal aukščiausius pasaulinius standartus. Sukurta su mikro-filtravimu, kad atitiktų naują Castrol Proffesional kokybės standartą ir patvirtintas naudojant Castrol naują optinių dalelių matavimo sistemą (OPMS), kad būtų užtikrinta produkto kokybė. Užpildykite UV žymejimu kaip produkto autentiškumo parašu.

Produkto taikymas

Castrol EDGE Professional V 0W-20 tinka naudoti automobilių benzinuose ar dyzeliniuose varikliuose, kur gamintojas rekomenduoja ACEA A1 / B1 0W-20 tepalą.
Castrol EDGE Professional V 0W-20 tinka naudoti automobilių benzininiams varikliams, kuriuose gamintojas rekomenduoja Volvo VCC RBS0-2AE ir SAE 0W-20.
Volvo mašinoms rekomenduoja Castrol EDGE Professional

Produkto savybės ir privalumai

Castrol EDGE Professional V 0W-20 suteikia pasitikėjimą reikalauti geriausio variklio pasirodymo iš šiuolaikinių naujausių technologijų, įspūdingai pagamintų variklių, kurie veikia su griežtesniais nuokrypiais, kuriems reikalingos mažiausios klampos alyvos.

Castrol EDGE Professional V 0W-20:

  • Maksimaliai padidina trumpalaikį ir ilgalaikį variklio efektyvumą.
  • Sumažina variklio dangą, kad būtų galima maksimaliai padidinti variklio atsaką.
  • Palaiko didžiausią efektyvumą net ir būnant dideliam spaudimui.
  • Suteikia nepakartojamą apsaugos lygį įvairiomis vairavimo sąlygomis ir temperatūromis
  • Suteikia aukščiausio lygio degalų naudojimo efektyvumą.
  • Puikiai veikia žemoje temperatūroje.

Kokybės lygis

CASTROL Edge Professional V 0w20:  
ACEA C5
VOLVO VCC RBS0-2AE

Techninės charakteristikos

CASTROL Edge Professional V 0w20 Matavimo vienetai SAE 0W20
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.8421
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 8.8
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 47
Kinematinė klampa, esant -35°C cP 4600
Klampos indeksas - 171
Pliupsnio temperatūra °C 206
Stingimo temperatūra °C -54
Sulfatinis peliningumas % in weight 0.83

„Castrol“ pasaulyje plačiai žinoma kaip pirmaujanti, specializuota tepalų tiekėja. Didelis gaminių asortimentas pagal įvairius poreikius Nors daugelis mus pažįsta kaip tepalų automobiliams ir motociklams gamintojus, tačiau mes taip pat gaminame tepalus, kuriems nėra skiriamas toks didelis dėmesys, tačiau be jų neįmanoma kasdieniame gyvenime. Tai tepalai, naudojami, pavyzdžiui, dujų ir elektros energijos pramonėje, transporto pramonėje, statybų technikai ir žemės kasimo mašinoms, šaldymo technikai skirti tepalai, metalų ir plastiko apdirbimo, laivybos sektoriuje ir apskritai visoje pramonėje. Darbo pobūdis Sėkmę lemiančios pagrindinės vertybės: Pažangiausios technologijos Pergalės siekimas Aistra ir žavėjimasis Didžiausia sparta Šių vertybių laikymasis – pagrindinis įsipareigojimas klientams, siekiant abipusės naudos – mūsų sėkmės priežastis. „Castrol“ darbo pobūdis iš esmės visuomet toks ir buvo. Charlesas Cheersas Wakefieldas dar 1899 m. įkūręs įmonę besąlygiškai tikėjo, kad darbas išvien su klientais suteikia galimybę kurti tinkamus gaminius ir paslaugas. Jis buvo gana įžvalgus ir atkreipė dėmesį, kad tiek vieniems, tiek kitiems naudingiausia yra bendradarbiauti. Kaip tuomet, taip ir dabar šis mąstymo būdas yra aktualus ir nešantis sėkmę „Castrol“ organizacijai.