alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Pagal Filtravimas Panaikinti visus filtravimus
 • Gamintojas
  Rodyti daugiau
  Rodyti mažiau
  Filtruoti
 • Talpa
  Rodyti daugiau
  Rodyti mažiau
  Filtruoti
 • Kaina Nuo 3 iki 111 €
  Filtruoti
Rodyti:
Rikiuoti:
BARDAHL MULTI PARTS AND BRAKE CLEANER "BARDAHL Multi Parts and Brake Cleaner - aukščiausios kokybės efektyvus purškiamas stabdžių diskų valiklis (nuriebalintojas), įvairių riebalų ir kitų teršalų valiklis. Puikai valo stabdžių, sankabų, elektros ir kitas dalis. Jas apsaugo nuo korozijos. Saugiai ..
137.94€   110.11€
Be mokesčių: 91.00€
BARDAHL MULTI PARTS AND BRAKE CLEANER "BARDAHL Multi Parts and Brake Cleaner - aukščiausios kokybės efektyvus purškiamas stabdžių diskų valiklis (nuriebalintojas), įvairių riebalų ir kitų teršalų valiklis. Puikai valo stabdžių, sankabų, elektros ir kitas dalis. Jas apsaugo nuo korozijos. Saugiai ..
9.45€   5.97€
Be mokesčių: 4.93€
XADO gelis buitinei ir mototechnikai (blisteris 13,5 ml) Gelis revitalizantas skirtas atstatomajam remontui ir apsaugai nuo dilimo iki 1000 cm3 tūrio variklių (su atskira arba bendra tepalų sistema) detalėms. Naudojamas mopedams, motociklams, vandens ir ūkio technikai (vejapjovėms, benzininiams p..
10.81€   9.00€
Be mokesčių: 7.44€
MOTUL AIR FILTER OIL SPRAY A2 MOTUL ® Air Filter Oil Spray yra specialiai sukurtas poroloninių bekelės motociklų bei keturračių oro filtrų priežiūrai. Pagerina oro filtro efektyvumą ir filtravimo savybes. Efektyviai užlaiko dulkes, purvą, smėlį ir prailgina variklio tarnavimo laiką. Neleidžia van..
9.96€   7.96€
Be mokesčių: 6.58€
MOTUL AIR FILTER OIL A3 MOTUL ® Air Filter Oil tepalas yra specialiai sukurtas poroloninių bekelės motociklų bei keturračių oro filtrų priežiūrai. Pagerina oro filtro efektyvumą ir filtravimo savybes. Efektyviai užlaiko dulkes, purvą, smėlį ir prailgina variklio tarnavimo laiką. Neleidžia vandeni..
17.11€   14.39€
Be mokesčių: 11.89€
MOTUL BRAKE CLEAN P2 Labai veiksminga, nechlorintoji, riebalus pašalinanti priemonė stabdžių diskams ir būgnams, sankaboms, uždegimo žvakėms. Išskirtinė MOTUL® Brake Clean formulė yra specialiai sukurta veiksmingam alyvos, tepalų, stabdžių skysčio, dervų ir dulkių pašalinimui. Palengvina mechanin..
7.02€   6.18€
Be mokesčių: 5.11€
MOTUL EZ LUBE Įvairios paskirties tepalas rekomenduojamas automobiliams, motociklams, laivybai, dviračiams ir įvairiems mechanizmams. Išskirtinės formulės dėka MOTUL® E.Z. Lube preparatas: - Atblokuoja oksiduotas mechanines sistemas, veržles ir spynas. - Sutepa mechanizmus, troselius, svirtis, ..
9.89€   8.69€
Be mokesčių: 7.18€
MOTUL EZ LUBE Įvairios paskirties tepalas rekomenduojamas automobiliams, motociklams, laivybai, dviračiams ir įvairiems mechanizmams. Išskirtinės formulės dėka MOTUL® E.Z. Lube preparatas: - Atblokuoja oksiduotas mechanines sistemas, veržles ir spynas. - Sutepa mechanizmus, troselius, svirtis, ..
16.67€   13.42€
Be mokesčių: 11.09€
MOTUL HANDS CLEAN M4 Valiklis nuvalo šalmo ir antveidžio paviršių ir nepalieka pėdsakų. Poveikis nuo vabzdžių. Neutrali, neagresyvi ir nekorozinė formulė efektyviai ištirpina šlapią ar sausą purvą nepažeidžiant paviršiaus. Tinkamas visiems šalmams ir šalmų antveidžiams. Užpurkšti ant paviršiaus, ..
6.07€   5.43€
Be mokesčių: 4.49€
MOTUL PERFECT LEATHER M3 MOTUL ® Perfect Leather - odai prižiūrėti skirtas kremas, kurio sudėtyje yra alyvuogių aliejaus muilo, glicerino ir terpentino aliejaus. Išvalo, maitina ir atgaivina visų tipų odą. Gali būti naudojamas striukėms, kelnėms, batams, pirštinėms, odinėms sėdynėms, krepšiams ir..
7.34€   6.39€
Be mokesčių: 5.28€
MOTUL HANDS CLEAN M4 Priemonė rankoms valyti nenaudojant vandens. Ištirpdo riebalus, alyvą ir kitą sunkiai pašalinamą purvą. Dermatologiškai patikrinta formulė: nesausina odos. Talpa: 100ml ..
6.17€   5.51€
Be mokesčių: 4.55€
MOTUL Wash & Wax E1 MOTUL® Wash & Wax yra sausas valiklis Jūsų motociklui. Dėka jo išskirtinės formulės, valiklis nuvalo ir apsaugo paviršius be vandens: aptakus, bakus, rėmus ir galinę pakabą. Lengva naudoti, Wash & Wax nuvalo paviršius be skalavimo: pašalina purvą ir kitas dėmes. An..
6.45€   5.70€
Be mokesčių: 4.71€
MOTUL WHEEL CLEAN E3 Dėka koncentruotos, nekorozinės formulės, MOTUL ® Wheel Clean valiklis efektyviai tirpina riebalus, alyvą ir stabdžių dulkių apnašas ant ratlankių, nepažeidžia dažytų ir lakuotų paviršių. Tinka visų tipų ratlankiams (aliuminio, dažytiems, chromuotiems, lakuotiems ...). NAUDO..
7.44€   6.39€
Be mokesčių: 5.28€
MOTUL PERFECT SEAT E4 MOTUL® Perfect Seat yra veiksminga valymo ir atnaujinimo priemonė, kuri pašalina įsisenėjusį purvą ir nešvarumus ir apsaugo visas vinilines sėdynes. Aktyvi priemonė nuvalo netgi labiausiai įsitvirtinusį purvą ir dulkes. Preparatas yra specialiai sukurtas, kad grąžintų origin..
10.53€   8.53€
Be mokesčių: 7.05€
MOTUL SHINE & GO E5 MOTUL® Shine & Go sudėtyje yra silikono, kurio dėka valiklis efektyviai nublizgina ir atgaivina motociklų plastikinių paviršių spalvas: aptakus, purvasaugius ir veidrodėlius. Atnaujina spalvas. Apsaugo visus plastikinius paviršius ir palieka ilgalaikę nelipnią apsaugin..
10.02€   8.05€
Be mokesčių: 6.65€
BARDAHL FOAM CLEANER Valiklis-putos apmušalams, kilimams, grindų dangoms. Jos taip pat puikiai valo stiklus, veidrodžius, priekinius žibintus ir kitus stiklinius paviršius. Šis produktas pašalina dėmes ir atgaivina spalvą. Taip pat galima naudoti kaip keramikos, plytelių, betono, dangų, alyvos, d..
10.12€   8.09€
Be mokesčių: 6.69€
Liqui Moly - Odos Priežiūros Priemonė 250ml Tai - aukštos kokybės emulsija, skirta prižiūrėti odinius paviršius. Emulsija atnaujina odos spalvą, apsaugo odą, impregnuoja ją ir suteikia blizgesį. Labai nešvariems paviršiams rekomenduojame iš pradžių naudoti LIQUI  MOLY Universalų valiklį (Art..
13.13€   10.50€
Be mokesčių: 8.68€
MOTUL Car Care Car Body Shampoo  „MOTUL Car Care“ automobilio šampūnas saugiai valo ir nuriebalina nudažytus ir nedažytus automobilio paviršius, leisdamas greitai nubėgti vandeniui, pagreitindamas džiovinimo procesą. Montano vaško pagrindu pagaminta formulė palieka ryškų ir patvarų pavi..
5.49€   4.39€
Be mokesčių: 3.63€
MOTUL Car Care Express Shine  „MOTUL Car Care Express Shine“ efektyviai nuriebalina automobilio kėbulą dėl aktyvios sudėties. Jis pašalina riebią plėvelę, dervas ir kitus likučius be jokios rizikos automobilio kėbului. „MOTUL Car Care Express Shine“ paryškina dažus ir palieka ryškų paviršių...
7.16€   6.20€
Be mokesčių: 5.12€
MOTUL Car Care Glass Clean „MOTUL Car Care Glass Clean“ efektyviai valo ir nuriebalina visus automobilio langus nepalikdamas dryžių ar likučių. „MOTUL Car Care Glass Clean“ yra bespalvis ir malonaus kvapo. NAUDOJIMAS: Prieš naudojimą suplakti. Purškite produktą tiesiai ant reikiamų vietų ir ..
6.05€   4.84€
Be mokesčių: 4.00€
MOTUL Car Care Insect Remover MOTUL automobilių priežiūros vabzdžių valiklis, ištirpdo vabzdžių likučius ir pašalina paukščių išmatas. Jo švelni formulė gali būti naudojama bet kokio tipo paviršiams, įskaitant stiklą, plastiką ir dažus. NAUDOJIMAS: Prieš naudojimą suplakti. NENAUDOKITE tiesiogini..
6.23€   5.54€
Be mokesčių: 4.58€
MOTUL Car Care Leather Clean  „MOTUL Car Care Leather Clean“ pašalina dėmes, maitina ir apsaugo visus šviesius ar tamsius odos paviršius. Apsaugo nuo UV spindulių ir yra bekvapė, bespalvė priemonė. NAUDOJIMAS: Prieš naudojimą suplakti. NENAUDOKITE tiesioginiuose saulės spinduliuose ar ant ka..
6.95€   6.04€
Be mokesčių: 4.99€
MOTUL Car Care Odor Neutralizer MOTUL automobilių priežiūros kvapų neutralizatorius yra 3 viename produktas: jis neutralizuoja ir pašalina net sunkiausius kvapus ir palieka malonų kvapą kabinoje. „Motul“ automobilių priežiūros kvapų neutralizatorius veikia nedelsiant ir išlieka automobilyje ..
7.13€   6.17€
Be mokesčių: 5.10€
MOTUL Car Care Plastics Clean „MOTUL Car Care Plastics Clean“ pašalina dulkes ir valo visus plastikus automobilio salone, palikdamas malonų kvapą ir satino apdailą. NAUDOJIMAS: NENAUDOKITE tiesioginiuose saulės spinduliuose ar ant karštų paviršių. Purškite produktą ant plastiko mikroplu..
6.29€   5.02€
Be mokesčių: 4.15€
MOTUL Car Care Scratch Remover MOTUL automobilio priežiūros įbrėžimų valiklis pašalina smulkius įbrėžimus ant visų dažytų paviršių ir palieka blizgančią dangą. NAUDOJIMAS: Nuvalykite apdorojamus paviršius „Express Shine“ arba automobilio kūno šampūnu. Naudodami aplikatorių, sukamaisiais judesiais..
5.65€   4.53€
Be mokesčių: 3.74€
MOTUL Car Care Wheel Clean  MOTUL Car Care Wheel Clean“ saugiai ir efektyviai pašalina purvus ir nešvarumus nuo visų tipų ratų medžiagų ir plastikinių ratų gaubtų. NAUDOJIMAS: iš anksto nuplaukite ratus. NENAUDOKITE tiesioginiuose saulės spinduliuose ar ant karštų paviršių. Purškite „MOTUL“ ..
10.24€   7.85€
Be mokesčių: 6.49€
MOTUL Chrome & Alu Polish E6 Priemonė nuvalo, atnaujina ir išblizgina chromuotas ir aliuminio motociklo detales Naudojimas: Užtepti priemonės ant minšto skudurėlio ir kruopščiai paskirstyti ant viso paviršiaus. Audinio pagalba nublizginti paviršių sukamaisiais judesiais kol paviršius bus s..
5.78€   5.23€
Be mokesčių: 4.32€
MOTUL SCRATCH REMOVER E8 Priemonė pašalina paviršinius įbrėžimus ant įvairių dažytų ar lakuotų paviršių (motociklo dalių, šalmo ir tt.). Atnaujina dažų blisgesį. Prieš naudojimą paviršių nuplauti. Užtepti priemonės ant minkšto skudurėlio ir kruopščiai paskirstyti ant viso įbrėžimo. Kelias minute..
5.29€   4.89€
Be mokesčių: 4.04€
MOTUL TOP GEL Rankų valiklis. Talpa: 3L..
31.71€   28.54€
Be mokesčių: 23.59€
..
7.57€   6.49€
Be mokesčių: 5.36€
MOTUL MULTI HF Technosynthese® įvairios paskirties tepalas su aukštų eksploatacinių savybių sintetinės bazės alyva ir kalcio muilu, ypač atsparus ekstremaliems slėgiams. NLGI 2 klampumo laipsnis. Skirtas sutepti ir apsaugoti visas mechanines dalis nuo korozijos ir dėvėjimosi vandens aplinkoje. Na..
13.69€   10.73€
Be mokesčių: 8.87€
MOTUL MULTI HF Technosynthese® įvairios paskirties tepalas su aukštų eksploatacinių savybių sintetinės bazės alyva ir kalcio muilu, ypač atsparus ekstremaliems slėgiams. NLGI 2 klampumo laipsnis. Skirtas sutepti ir apsaugoti visas mechanines dalis nuo korozijos ir dėvėjimosi vandens aplinkoje. Na..
14.39€   11.22€
Be mokesčių: 9.27€
MOTUL MULTI HF Technosynthese® įvairios paskirties tepalas su aukštų eksploatacinių savybių sintetinės bazės alyva ir kalcio muilu, ypač atsparus ekstremaliems slėgiams. NLGI 2 klampumo laipsnis. Skirtas sutepti ir apsaugoti visas mechanines dalis nuo korozijos ir dėvėjimosi vandens aplinkoje. Naud..
7.79€   7.02€
Be mokesčių: 5.80€
MOTUL ENGINE CLEAN MOTO Variklio valymo priemonė. Priedas į alyva keitomo metu. Talpa: 200ml..
14.33€   12.90€
Be mokesčių: 10.66€
MOTUL CARBU CLEAN P1 Karbiuratoriaus valiklis specialiai sukurtas pašalinti nuosėdas ir apnašas nuo droselių, purkštukų, bako, plūdės, difuzorių. MOTUL® Carbu Clean karbiuratoriaus valiklis stabilizuoja ir pagerina variklio darbą dirbant laisvomis apsukomis. Naudojimas: - Nenuimant karbiurato..
8.54€   7.15€
Be mokesčių: 5.91€
MOTUL HELMET INTERIOR CLEAN M2 Preparatas yra baktericidas – fungicidas ir dezinfekavimo priemonė (NF EN 1040, 1275, 1650, 1276 standartai), skirta šalmų vidaus valymui. Giliai išvalo, dezinfekuoja ir neutralizuoja kvapus. Gydomasis, greitas poveikis. Nedirgina odos, dermatologiškai patikrintas. ..
6.68€   5.86€
Be mokesčių: 4.84€
MOTUL MOTO WASH E2 MOTUL® Moto Wash yra galinga biologiškai skaidi valymo ir riebalų pašalinimo priemonė, skirta visam motociklui. Tinka valyti motociklų plastikines ir metalines dalis, dažytus ir lakuotus paviršius. Visiškai išvalo net ir sunkiausiai valomą purvą ir nešvarumus nepalikdamas pėdsa..
12.17€   9.74€
Be mokesčių: 8.05€
..
11.12€   10.29€
Be mokesčių: 8.50€
MOTUL BRAKE CLEAN Labai veiksminga, nechlorintoji, riebalus pašalinanti priemonė stabdžių diskams ir būgnams, sankaboms, uždegimo žvakėms valyti. Efektyviai pašalina alyvos, riebalų, stabdžių skysčio, dervų likučius ir dulkes. Talpa: 750ml ..
8.54€   6.84€
Be mokesčių: 5.65€
Polar Brake Cleaner 25L   ..
124.61€   99.68€
Be mokesčių: 82.38€
..
8.00€
Be mokesčių: 6.61€
RACING KETTENSPRAY WEISS 400ml Tai - specialus sintetinis baltas tepalas. Dėl gerų sutepimo ir sukibimo savybių naudojamas motociklų grandinėms sutepti. Tepalas atsparus šaltam ir karštam vandeniui bei vandens purslam, tyškančiam vandeniui. Tepalas apsaugo nuo grandinės prailgėjimo, prailgina jos..
11.50€
Be mokesčių: 9.50€
Liqui Moly - Purškiama Alyva Moto Filtrui 400ml Liqui Moly purškiama alyva moto filtrui Tinka visiems, dvitakčių ir keturtakčių motociklų su oru arba vandeniu aušinamais varikliais, putplasčio arba medžiaginiams oro filtrams. Speciali alyva oro filtrams. Garantuoja optimalų oro srautą ir kartu di..
7.95€
Be mokesčių: 6.57€
RACING FOAM FILTER OIL 500ml Tai - specialios receptūros tepalas plaunamiems ir poroloniniams motociklų oro filtrams, sulaikantis purvą ir dulkes ir taip apsaugantis variklį nuo gedimų. Atstumia vandenį, neputoja ir nevirsta derva, užtikrina optimalų oro padavimą, taigi ir maksimaliai efektyvų va..
9.00€
Be mokesčių: 7.44€
RACING BIKE OIL ADDITIV 125ml Priedas su MoS2 motociklų varilinei alyvai. Molibdeno disulfido medžiaga iki 50 % sumažinanti variklio dėvėjimąsi, bei trintį. Sumažina tepalo ir kuro sąnaudas, prailgina variklio tarnavimo laiką. Variklis dirba tyliau ir patikimiau. Tinka visiems 4- ir 2-takčiams va..
9.00€
Be mokesčių: 7.44€
RACING 4T BIKE ADDITIV 125ml Priedas į kurą 4-takčiams motociklų varikliams. Pašalina nuosėdas ir nuodegas nuo vožtuvų ir iš degimo kameros. Palaiko švarą variklyje. Normalizuoja benzino sąnaudas ir išmetamų dujų kiekį. Padidina variklio galią. Patikrintas varikliuose su katalizatoriais. ..
6.00€
Be mokesčių: 4.96€
MOTUL Car Care Car Body Microfiber  „MOTUL Car Care“ automobilio kėbulo mikropluoštas yra megztas, su minkštais pluoštais. Būtinas optimaliam poliravimui be mikro įbrėžimų rizikos. NAUDOJIMAS: ant švaraus paviršiaus pirmiausia nuvalykite paviršių ilgais šereliais, tada nupoliruokite tru..
3.51€
Be mokesčių: 2.90€
MOTUL Car Care Car Cotton Chenille Wash Mitt MOTUL Car Care Cotton Chenille Wash Mitt leidžia valyti ir poliruoti dangą dėl aukštos kokybės medvilnės, be jokių mikro įbrėžimų rizikos. NAUDOJIMAS: Naudojimo metu dažnai skalaukite priemonę švariu vandeniu, kad pašalintumėte likučius ir nešvaru..
8.22€
Be mokesčių: 6.79€
MOTUL Car Care Fabric & Upholstery clean 500ml MOTUL automobilių priežiūros priemonė valo ir pašalina dėmes nuo apmušalų. Specialiai sukurta apsaugoti tekstilės gaminius. MOTUL automobilių priežiūros priemonė palieka malonų kvapą. NAUDOJIMAS: Pašalinkite dulkes nuo valomo paviršiaus dulk..
9.16€
Be mokesčių: 7.57€
MOTUL Car Care Glass Microfiber  MOTUL priežiūros, stiklo mikropluoštas, automobilių langams. Leidžia išvalyti automobilio langus nepaliekant dryžių ar pūkelių. Būtinas optimaliam valymui be pėdsakų ar mikro įbrėžimų rizikos. NAUDOJIMAS: Naudojimo metu dažnai purtykite mikropluoštą, kad..
3.21€
Be mokesčių: 2.65€
MOTUL Car Care Jumbo Sponge „MOTUL Car Care Jumbo Sponge“ yra didelio dydžio kempinė. Patogi, ergonomiška ir labai sugerianti, idealiai tinka plauti didelius paviršius ir tepti automobilio kėbulo šampūną. NAUDOJIMAS: Naudojimo metu dažnai plaukite kempinę švariu vandeniu, kad pašalintumėte l..
3.58€
Be mokesčių: 2.96€
MOTUL Car Care Car Plastics Microfiber MOTUL automobilių priežiūros plastiko mikropluoštas, leidžiantis nuvalyti visus automobilio salono paviršius. NAUDOJIMAS: Purškite valiklį ant mikropluošto. Nuvalykite paviršių švaria mikropluošto puse. Galima skalbti mašinoje iki 90 ° C. Nenaudokite au..
4.39€
Be mokesčių: 3.63€
MOTUL Car Care Tyre Repair „MOTUL“ automobilių priežiūros priemonė padedanti pripūsti padangą nenaudojant įrankių ir neišmontuojant. Jo formulė latekso pagrindu nekenkia padangai ar ratams. „MOTUL“ automobilių priežiūros priemonė leidžia nuvažiuoti šimtus kilometrų iki remonto. Galima apdoro..
10.24€
Be mokesčių: 8.46€
MOTUL Car Care Wheel Brush „MOTUL Car Care Wheel Brush“ yra mikropluošto šepetys ratlankiams ir stebulėms. Dėl savo ypatingos ergonomikos jis leidžia kruopščiai išvalyti ir nepriekaištingai užbaigti visų tipų ratlankius. NAUDOJIMAS: Naudojimo metu dažnai plaukite šepetį švariu vandeniu, kad ..
7.02€
Be mokesčių: 5.80€

VALIKLIAI MOTOCIKLAMS IR VANDENS TRANSPORTUI

BARDAHL, CASTROL, EUROL, FUCHS, KROON-OIL, MOTUL, XADO ir kitų Europoje gerai žinomų gamintojų valikliai motociklams ir vandens transporto priemonėms, variklio plovikliai, sėdynių priežiūros priemonės ir kitos prekės motociklų ir vandens transporto priežiūrai. Aukštos kokybės valikliai leidžia lengvai ir greitai pašalinti nešvarumus ir palaikyti nepriekaištingą švarą. Rinkitės iš plačios ratlankių, odos, sėdynių, stabdžių, karbiuratorių ir kitų transporto priemonių dalių valiklių pasiūlos.