alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Pagal Filtravimas Panaikinti visus filtravimus
 • Gamintojas
  Rodyti mažiau
  Filtruoti
 • Talpa
  Rodyti daugiau
  Rodyti mažiau
  Filtruoti
 • Kaina Nuo 4 iki 63 €
  Filtruoti
Rodyti:
Rikiuoti:
XADO gelis buitinei ir mototechnikai (blisteris 13,5 ml) Gelis revitalizantas skirtas atstatomajam remontui ir apsaugai nuo dilimo iki 1000 cm3 tūrio variklių (su atskira arba bendra tepalų sistema) detalėms. Naudojamas mopedams, motociklams, vandens ir ūkio technikai (vejapjovėms, benzininiams p..
10.81€   9.00€
Be mokesčių: 7.44€
MOTUL AIR FILTER CLEAN A1 Priemonė, skirta visų tipų poroloninių oro filtrų valymui. Efektyviai pašalina dulkes, purvą, smėlį, tepalus ir pagerina filtravimo savybes. Skirtingai nei benzinas, šis produktas nedeformuoja ir nesukietina filtro. Talpa: 5L Panaudojimas - Air Filter Clean oro fi..
77.38€   62.29€
Be mokesčių: 51.48€
MOTUL AIR FILTER OIL SPRAY A2 MOTUL ® Air Filter Oil Spray yra specialiai sukurtas poroloninių bekelės motociklų bei keturračių oro filtrų priežiūrai. Pagerina oro filtro efektyvumą ir filtravimo savybes. Efektyviai užlaiko dulkes, purvą, smėlį ir prailgina variklio tarnavimo laiką. Neleidžia van..
8.37€   7.03€
Be mokesčių: 5.81€
MOTUL AIR FILTER OIL A3 MOTUL ® Air Filter Oil tepalas yra specialiai sukurtas poroloninių bekelės motociklų bei keturračių oro filtrų priežiūrai. Pagerina oro filtro efektyvumą ir filtravimo savybes. Efektyviai užlaiko dulkes, purvą, smėlį ir prailgina variklio tarnavimo laiką. Neleidžia vandeni..
17.11€   13.72€
Be mokesčių: 11.34€
MOTUL BRAKE CLEAN P2 Labai veiksminga, nechlorintoji, riebalus pašalinanti priemonė stabdžių diskams ir būgnams, sankaboms, uždegimo žvakėms. Išskirtinė MOTUL® Brake Clean formulė yra specialiai sukurta veiksmingam alyvos, tepalų, stabdžių skysčio, dervų ir dulkių pašalinimui. Palengvina mechanin..
7.02€   6.10€
Be mokesčių: 5.04€
MOTUL EZ LUBE Įvairios paskirties tepalas rekomenduojamas automobiliams, motociklams, laivybai, dviračiams ir įvairiems mechanizmams. Išskirtinės formulės dėka MOTUL® E.Z. Lube preparatas: - Atblokuoja oksiduotas mechanines sistemas, veržles ir spynas. - Sutepa mechanizmus, troselius, svirtis, ..
9.89€   8.69€
Be mokesčių: 7.18€
MOTUL EZ LUBE Įvairios paskirties tepalas rekomenduojamas automobiliams, motociklams, laivybai, dviračiams ir įvairiems mechanizmams. Išskirtinės formulės dėka MOTUL® E.Z. Lube preparatas: - Atblokuoja oksiduotas mechanines sistemas, veržles ir spynas. - Sutepa mechanizmus, troselius, svirtis, ..
16.67€   13.42€
Be mokesčių: 11.09€
MOTUL HANDS CLEAN M4 Valiklis nuvalo šalmo ir antveidžio paviršių ir nepalieka pėdsakų. Poveikis nuo vabzdžių. Neutrali, neagresyvi ir nekorozinė formulė efektyviai ištirpina šlapią ar sausą purvą nepažeidžiant paviršiaus. Tinkamas visiems šalmams ir šalmų antveidžiams. Užpurkšti ant paviršiaus, ..
6.07€   5.43€
Be mokesčių: 4.49€
MOTUL PERFECT LEATHER M3 MOTUL ® Perfect Leather - odai prižiūrėti skirtas kremas, kurio sudėtyje yra alyvuogių aliejaus muilo, glicerino ir terpentino aliejaus. Išvalo, maitina ir atgaivina visų tipų odą. Gali būti naudojamas striukėms, kelnėms, batams, pirštinėms, odinėms sėdynėms, krepšiams ir..
7.34€   6.32€
Be mokesčių: 5.22€
MOTUL HANDS CLEAN M4 Priemonė rankoms valyti nenaudojant vandens. Ištirpdo riebalus, alyvą ir kitą sunkiai pašalinamą purvą. Dermatologiškai patikrinta formulė: nesausina odos. Talpa: 100ml ..
6.17€   5.51€
Be mokesčių: 4.55€
MOTUL Wash & Wax E1 MOTUL® Wash & Wax yra sausas valiklis Jūsų motociklui. Dėka jo išskirtinės formulės, valiklis nuvalo ir apsaugo paviršius be vandens: aptakus, bakus, rėmus ir galinę pakabą. Lengva naudoti, Wash & Wax nuvalo paviršius be skalavimo: pašalina purvą ir kitas dėmes. An..
6.45€   5.70€
Be mokesčių: 4.71€
MOTUL WHEEL CLEAN E3 Dėka koncentruotos, nekorozinės formulės, MOTUL ® Wheel Clean valiklis efektyviai tirpina riebalus, alyvą ir stabdžių dulkių apnašas ant ratlankių, nepažeidžia dažytų ir lakuotų paviršių. Tinka visų tipų ratlankiams (aliuminio, dažytiems, chromuotiems, lakuotiems ...). NAUDO..
7.44€   6.39€
Be mokesčių: 5.28€
BARDAHL ELECTRICAL CONTACT CLEANER Elektrinių kontaktų valiklis. Valo ir apsaugo visus elektrinius kontaktus. Puikiai pašalina riebalus, alyvos dulkes ir nešvarumus. Greitai prasiskverbia, išstumia drėgmę ir sudaro plėvelę, apsaugančią nuo užteršimo. Purškiamas. Talpa: 400ml ..
12.83€   9.50€
Be mokesčių: 7.85€
MOTUL PERFECT SEAT E4 MOTUL® Perfect Seat yra veiksminga valymo ir atnaujinimo priemonė, kuri pašalina įsisenėjusį purvą ir nešvarumus ir apsaugo visas vinilines sėdynes. Aktyvi priemonė nuvalo netgi labiausiai įsitvirtinusį purvą ir dulkes. Preparatas yra specialiai sukurtas, kad grąžintų origin..
10.53€   8.53€
Be mokesčių: 7.05€
MOTUL SHINE & GO E5 MOTUL® Shine & Go sudėtyje yra silikono, kurio dėka valiklis efektyviai nublizgina ir atgaivina motociklų plastikinių paviršių spalvas: aptakus, purvasaugius ir veidrodėlius. Atnaujina spalvas. Apsaugo visus plastikinius paviršius ir palieka ilgalaikę nelipnią apsaugin..
10.02€   8.18€
Be mokesčių: 6.76€
MOTUL Chrome & Alu Polish E6 Priemonė nuvalo, atnaujina ir išblizgina chromuotas ir aliuminio motociklo detales Naudojimas: Užtepti priemonės ant minšto skudurėlio ir kruopščiai paskirstyti ant viso paviršiaus. Audinio pagalba nublizginti paviršių sukamaisiais judesiais kol paviršius bus s..
5.78€   5.23€
Be mokesčių: 4.32€
MOTUL SCRATCH REMOVER E8 Priemonė pašalina paviršinius įbrėžimus ant įvairių dažytų ar lakuotų paviršių (motociklo dalių, šalmo ir tt.). Atnaujina dažų blisgesį. Prieš naudojimą paviršių nuplauti. Užtepti priemonės ant minkšto skudurėlio ir kruopščiai paskirstyti ant viso įbrėžimo. Kelias minute..
5.29€   4.89€
Be mokesčių: 4.04€
MOTUL TOP GEL Rankų valiklis. Talpa: 3L..
31.71€   28.54€
Be mokesčių: 23.59€
..
7.57€   6.49€
Be mokesčių: 5.36€
MOTUL MULTI HF Technosynthese® įvairios paskirties tepalas su aukštų eksploatacinių savybių sintetinės bazės alyva ir kalcio muilu, ypač atsparus ekstremaliems slėgiams. NLGI 2 klampumo laipsnis. Skirtas sutepti ir apsaugoti visas mechanines dalis nuo korozijos ir dėvėjimosi vandens aplinkoje. Na..
13.69€   10.73€
Be mokesčių: 8.87€
MOTUL MULTI HF Technosynthese® įvairios paskirties tepalas su aukštų eksploatacinių savybių sintetinės bazės alyva ir kalcio muilu, ypač atsparus ekstremaliems slėgiams. NLGI 2 klampumo laipsnis. Skirtas sutepti ir apsaugoti visas mechanines dalis nuo korozijos ir dėvėjimosi vandens aplinkoje. Na..
14.39€   11.22€
Be mokesčių: 9.27€
MOTUL ENGINE CLEAN MOTO Variklio valymo priemonė. Priedas į alyva keitomo metu. Talpa: 200ml..
14.33€   12.90€
Be mokesčių: 10.66€
BARDAHL MULTI PARTS AND BRAKE CLEANER Multi Parts and Brake Cleaner stabdžių diskų valiklis. Purškiamas riebalų ir kitų teršalų valiklis. Jis gali būti purškiamas ant mazgo neišradžius jo. Puikai valo stabdžių, sankabų, elektros ir kitas dalis. Talpa: 600ml ..
9.45€   7.01€
Be mokesčių: 5.79€
MOTUL CARBU CLEAN P1 Karbiuratoriaus valiklis specialiai sukurtas pašalinti nuosėdas ir apnašas nuo droselių, purkštukų, bako, plūdės, difuzorių. MOTUL® Carbu Clean karbiuratoriaus valiklis stabilizuoja ir pagerina variklio darbą dirbant laisvomis apsukomis. Naudojimas: - Nenuimant karbiurato..
8.54€   7.15€
Be mokesčių: 5.91€
MOTUL HELMET INTERIOR CLEAN M2 Preparatas yra baktericidas – fungicidas ir dezinfekavimo priemonė (NF EN 1040, 1275, 1650, 1276 standartai), skirta šalmų vidaus valymui. Giliai išvalo, dezinfekuoja ir neutralizuoja kvapus. Gydomasis, greitas poveikis. Nedirgina odos, dermatologiškai patikrintas. ..
6.68€   5.86€
Be mokesčių: 4.84€
MOTUL MOTO WASH E2 MOTUL® Moto Wash yra galinga biologiškai skaidi valymo ir riebalų pašalinimo priemonė, skirta visam motociklui. Tinka valyti motociklų plastikines ir metalines dalis, dažytus ir lakuotus paviršius. Visiškai išvalo net ir sunkiausiai valomą purvą ir nešvarumus nepalikdamas pėdsa..
14.30€   11.76€
Be mokesčių: 9.72€
MOTUL BRAKE CLEAN Labai veiksminga, nechlorintoji, riebalus pašalinanti priemonė stabdžių diskams ir būgnams, sankaboms, uždegimo žvakėms valyti. Efektyviai pašalina alyvos, riebalų, stabdžių skysčio, dervų likučius ir dulkes. Talpa: 750ml ..
6.55€   5.52€
Be mokesčių: 4.56€
MOTUL INTAKE CLEAN Įsiurbimo kolektoriaus valiklis. Talpa: 750ml ..
9.27€   8.26€
Be mokesčių: 6.83€
..
8.49€
Be mokesčių: 7.02€

VALIKLIAI MOTOCIKLAMS IR VANDENS TRANSPORTUI

BARDAHL, CASTROL, EUROL, FUCHS, KROON-OIL, MOTUL, XADO ir kitų Europoje gerai žinomų gamintojų valikliai motociklams ir vandens transporto priemonėms, variklio plovikliai, sėdynių priežiūros priemonės ir kitos prekės motociklų ir vandens transporto priežiūrai. Aukštos kokybės valikliai leidžia lengvai ir greitai pašalinti nešvarumus ir palaikyti nepriekaištingą švarą. Rinkitės iš plačios ratlankių, odos, sėdynių, stabdžių, karbiuratorių ir kitų transporto priemonių dalių valiklių pasiūlos.