alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Pagal Filtravimas Panaikinti visus filtravimus
 • Gamintojas
  Rodyti mažiau
  Filtruoti
 • Alyvos klampumas (SAE)
  Rodyti daugiau
  Rodyti mažiau
  Filtruoti
 • Talpa
  Filtruoti
 • Kaina Nuo 7 iki 19 €
  Filtruoti
Rodyti:
Rikiuoti:
MOTUL SHOCK OIL FACTORY LINE Naujausios kartos hidraulinis amortizatorių skystis, specialiai sukurtas lenktyniniams amortizatoriams, tiek kelio tiek bekelės sąlygomis. 100% sintetinis produktas, pagamintas esterinės technologijos pagrindu. Alyvos tipas:  Sintetinė Talpa: 1L..
23.60€   18.73€
Be mokesčių: 15.48€
MOTUL FORK OIL FL LIGHT 5W Aukštų eksploatacinių savybių hidraulinis skystis specialiai sukurtas SHOWA, KAYABA, OHLINS, WP motociklų šakėms ir visų kitų tipų amortizatoriams naudojamiems lenktynėse. Nuo putojimo ir korozijos apsaugančios savybės išlaiko ir apsaugo tarpiklius nuo nusidėvėjimo. Nuo..
16.49€   13.29€
Be mokesčių: 10.98€
MOTUL FORK OIL FL MEDIUM 10W Aukštų eksploatacinių savybių hidraulinis skystis specialiai sukurtas SHOWA, KAYABA, OHLINS, WP motociklų šakėms ir visų kitų tipų amortizatoriams naudojamiems lenktynėse. Nuo putojimo ir korozijos apsaugančios savybės išlaiko ir apsaugo tarpiklius nuo nusidėvėjimo. N..
16.49€   13.29€
Be mokesčių: 10.98€
MOTUL FORK OIL FL LIGHT/MD 7,5W Aukštų eksploatacinių savybių hidraulinis skystis specialiai sukurtas SHOWA, KAYABA, OHLINS, WP motociklų šakėms ir visų kitų tipų amortizatoriams naudojamiems lenktynėse. Nuo putojimo ir korozijos apsaugančios savybės išlaiko ir apsaugo tarpiklius nuo nusidėvėjimo. ..
16.38€   13.01€
Be mokesčių: 10.75€
MOTUL FORK OIL EXPERT HEAVY 20W Hidraulinis skystis visų tipų motociklų amortizatoriams (šakėms), su specialiais priedais, apsaugančiais nuo trinties. Suteikia stabilią apsaugą saugiam ir maloniam važiavimui. Nuo putojimo ir korozijos apsaugančios savybės išlaiko ir apsaugo tarpiklius nuo nusidėvėj..
12.00€   9.52€
Be mokesčių: 7.87€
MOTUL FORK OIL EXPERT LIGHT 5W Hidraulinis skystis visų tipų motociklų amortizatoriams (šakėms), su specialiais priedais, apsaugančiais nuo trinties. Suteikia stabilią apsaugą saugiam ir maloniam važiavimui. Nuo putojimo ir korozijos apsaugančios savybės išlaiko ir apsaugo tarpiklius nuo nusidėvėji..
12.51€   9.93€
Be mokesčių: 8.21€
MOTUL FORK OIL EXPERT MD 10W Hidraulinis skystis visų tipų motociklų amortizatoriams (šakėms), su specialiais priedais, apsaugančiais nuo trinties. Suteikia stabilią apsaugą saugiam ir maloniam važiavimui. Nuo putojimo ir korozijos apsaugančios savybės išlaiko ir apsaugo tarpiklius nuo nusidėvėji..
14.10€   11.28€
Be mokesčių: 9.32€
MOTUL FORK OIL EXPERT MD/HV 15W Hidraulinis skystis visų tipų motociklų amortizatoriams (šakėms), su specialiais priedais, apsaugančiais nuo trinties. Suteikia stabilią apsaugą saugiam ir maloniam važiavimui. Nuo putojimo ir korozijos apsaugančios savybės išlaiko ir apsaugo tarpiklius nuo nusidėv..
11.54€   9.85€
Be mokesčių: 8.14€
MOTUL FORK OIL FL LIGHT 2,5W Aukštų eksploatacinių savybių hidraulinis skystis specialiai sukurtas SHOWA, KAYABA, OHLINS, WP motociklų šakėms ir visų kitų tipų amortizatoriams naudojamiems lenktynėse. Nuo putojimo ir korozijos apsaugančios savybės išlaiko ir apsaugo tarpiklius nuo nusidėvėjimo. N..
16.49€   13.29€
Be mokesčių: 10.98€
ALYVA REPSOL ŠAKĖMS QUALIFIER FORK OIL 5W 1L REPSOL MOTO ŠAKIŲ ALYVA DIN 51524 Part 3 HVLP Talpa 1 L   ..
12.86€   10.29€
Be mokesčių: 8.50€
ALYVA REPSOL ŠAKĖMS QUALIFIER FORK OIL 10W 1L REPSOL MOTO ŠAKIŲ ALYVA DIN 51524 Part 3 HVLP Talpa 1 L ..
12.86€   10.29€
Be mokesčių: 8.50€
RACING FORK OIL 5W 500ml Sintetinė alyva motociklų šakėms ir amortizatoriams. Universali alyva, naudojama motociklų, mopedų, motorolerių ir kitų dviračių transporto priemonių teleskopinėse šakėse ir amortizatoriuose. Ilgam laikui užtikrina geras judamąsias savy bes. Apsaugo nuo putojimo ir tarpin..
8.00€
Be mokesčių: 6.61€
RACING FORK OIL 10W 500ml Tai – sintetinė alyva motociklų šakėms ir amortizatoriams. Sumažina nuostūmio (šlyties) praradimą, neleidžia susidaryti putoms, sukietėti tarpinėms, apsaugo nuo korozijos ir nusidėvėjimo, ilgai išlieka veiksminga ir prailgina eksploatacijos laiką. Alyva tinkama naudoti t..
7.50€
Be mokesčių: 6.20€
RACING FORK OIL 15W 500ml Visiškai sintetinė motociklinė alyva šakėms ir amortizatoriams. Apsaugo nuo korozijos, dilimo, rūdžių. Ilgesnis tarnavimo laikas, tinka motociklams, mopedams, dviračiams. ..
7.01€
Be mokesčių: 5.79€

AMORTIZATORIŲ ALYVA IR TEPALAI MOTOCIKLAMS

Europoje gerai žinomų gamintojų amortizatorių alyva ir tepalai motociklams: CASTROL, FUCHS, MOTUL ir kitų gamintojų alyva ir tepalai amortizatoriams pasižymi aukštomis eksploatacinėmis savybėmis, užtikrina maksimalų saugumą ir komfortišką važiavimą bet kokiomis kelio sąlygomis. Amortizatorių alyva ir tepalai saugo nuo putojimo, korozijos ir trinties, suteikia stabilią apsaugą komfortiškam važiavimui ir tinkamai transporto priemonės eksploatacijai. Siūlome rinktis iš plačios skysčio amortizatoriams ir hidraulinėms šakėms pasiūlos, atsižvelgiant į techninę produkto ir transporto priemonės charakteristiką.