alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Pagal Filtravimas Panaikinti visus filtravimus
 • Gamintojas
  Rodyti daugiau
  Rodyti mažiau
  Filtruoti
 • Talpa
  Rodyti daugiau
  Rodyti mažiau
  Filtruoti
 • Kaina Nuo 1 iki 135 €
  Filtruoti
Rodyti:
Rikiuoti:
MOTUL BRAKE CLEAN P2 Labai veiksminga, nechlorintoji, riebalus pašalinanti priemonė stabdžių diskams ir būgnams, sankaboms, uždegimo žvakėms. Išskirtinė MOTUL® Brake Clean formulė yra specialiai sukurta veiksmingam alyvos, tepalų, stabdžių skysčio, dervų ir dulkių pašalinimui. Palengvina mechanin..
7.02€   6.10€
Be mokesčių: 5.04€
MOTUL TYRE REPAIR P3 Iškarto sutaiso ir pripučia padangą, nereikia nuimti ar naudoti specialių įrankių. Sudėtyje esančio latekso dėka, priemonė nesugadina vidinės kameros ar padangos. Talpa: 300ml ..
10.83€   8.75€
Be mokesčių: 7.23€
MOTUL EZ LUBE P4 Įvairios paskirties tepalas rekomenduojamas automobiliams, motociklams, laivybai, dviračiams ir įvairiems mechanizmams. Išskirtinės formulės dėka MOTUL® E.Z. Lube preparatas: - Atblokuoja oksiduotas mechanines sistemas, veržles ir spynas. - Sutepa mechanizmus, troselius, svirti..
10.06€   8.20€
Be mokesčių: 6.78€
MOTUL EZ LUBE Įvairios paskirties tepalas rekomenduojamas automobiliams, motociklams, laivybai, dviračiams ir įvairiems mechanizmams. Išskirtinės formulės dėka MOTUL® E.Z. Lube preparatas: - Atblokuoja oksiduotas mechanines sistemas, veržles ir spynas. - Sutepa mechanizmus, troselius, svirtis, ..
9.89€   8.69€
Be mokesčių: 7.18€
MOTUL EZ LUBE Įvairios paskirties tepalas rekomenduojamas automobiliams, motociklams, laivybai, dviračiams ir įvairiems mechanizmams. Išskirtinės formulės dėka MOTUL® E.Z. Lube preparatas: - Atblokuoja oksiduotas mechanines sistemas, veržles ir spynas. - Sutepa mechanizmus, troselius, svirtis, ..
16.67€   13.42€
Be mokesčių: 11.09€
MOTUL PERFECT LEATHER M3 MOTUL ® Perfect Leather - odai prižiūrėti skirtas kremas, kurio sudėtyje yra alyvuogių aliejaus muilo, glicerino ir terpentino aliejaus. Išvalo, maitina ir atgaivina visų tipų odą. Gali būti naudojamas striukėms, kelnėms, batams, pirštinėms, odinėms sėdynėms, krepšiams ir..
7.34€   6.32€
Be mokesčių: 5.22€
MOTUL HANDS CLEAN M4 Priemonė rankoms valyti nenaudojant vandens. Ištirpdo riebalus, alyvą ir kitą sunkiai pašalinamą purvą. Dermatologiškai patikrinta formulė: nesausina odos. Talpa: 100ml ..
6.17€   5.51€
Be mokesčių: 4.55€
MOTUL WHEEL CLEAN E3 Dėka koncentruotos, nekorozinės formulės, MOTUL ® Wheel Clean valiklis efektyviai tirpina riebalus, alyvą ir stabdžių dulkių apnašas ant ratlankių, nepažeidžia dažytų ir lakuotų paviršių. Tinka visų tipų ratlankiams (aliuminio, dažytiems, chromuotiems, lakuotiems ...). NAUDO..
7.44€   6.39€
Be mokesčių: 5.28€
BARDAHL ELECTRICAL CONTACT CLEANER Elektrinių kontaktų valiklis. Valo ir apsaugo visus elektrinius kontaktus. Puikiai pašalina riebalus, alyvos dulkes ir nešvarumus. Greitai prasiskverbia, išstumia drėgmę ir sudaro plėvelę, apsaugančią nuo užteršimo. Purškiamas. Talpa: 400ml ..
12.83€   9.50€
Be mokesčių: 7.85€
MOTUL PERFECT SEAT E4 MOTUL® Perfect Seat yra veiksminga valymo ir atnaujinimo priemonė, kuri pašalina įsisenėjusį purvą ir nešvarumus ir apsaugo visas vinilines sėdynes. Aktyvi priemonė nuvalo netgi labiausiai įsitvirtinusį purvą ir dulkes. Preparatas yra specialiai sukurtas, kad grąžintų origin..
10.53€   8.53€
Be mokesčių: 7.05€
BARDAHL COCKPIT SPRAY Purškiamas prietaisų skydelio valiklis. Nuvalo, įsiskverbia ir apsaugo visus vinilo, gumos, dirbtinės odos ir plastikinius paviršius. Suformuoja vandeniui atsparią apsauginę plėvelę. Puikios antistatinės savybės. 400ml   ..
7.49€   5.99€
Be mokesčių: 4.95€
MOTUL INSECT REMOVER E7 MOTUL ® Insect Remover pašalina vabzdžių pėdsakus ir organines liekanas (paukščių išmatas) nuo žibintų, gaubtų, dažytų ir metalinių paviršių, veidrodėlių ir motociklų plastikinių detalių. Leidžia lengvai ištirpinti nešvarumus ir nepalieka pėdsakų. Nekorozinė formulė nepaže..
6.30€   5.60€
Be mokesčių: 4.63€
BARDAHL HAND CLEANER Tai rankų plovimo pasta, veiksmingai nuvalanti įvairų purvą, taip pat alyvą, riebalus, dervas, tepalus, dažus ir t. t. Jos sudėtyje yra valiklių iš natūralių komponentų. Visi aktyvūs komponentai yra visiškai biologiškai suyrantys. Neutralaus pH. Greitai ir labai gerai išvalo ..
9.45€   7.01€
Be mokesčių: 5.79€
MOTUL FOGGING OIL Tepalas apsaugo vidines variklio dalis nuo rūdžių ir korozijos kai jis paliktas saugojimui. Prailgina variklio tarnavimo laiką ir sumažina priežiūrą. Tinkamas visiems varikliams, kurie būna paliekami saugojimui ir nenaudojami kelis mėnesius iki kito sezono (vandens transporto va..
8.05€   6.44€
Be mokesčių: 5.32€
BARDAHL OPEN GEAR & WIRE 400ml Purškiamas tepalas atviroms pavaroms, permatomas.Apsaugo įrangą, tokią kaip atvirų pavarų dėžes, laidai, grandinės. Apsaugo metalinius paviršius nuo dilimo, rudžių ir korozijos. Naudojamas, kur yra svarbi išvaizda ir tepalai neturi būti matomi. Pirminė šio produ..
12.83€   9.50€
Be mokesčių: 7.85€
MOTUL TOP GEL Rankų valiklis. Talpa: 3L..
31.71€   28.54€
Be mokesčių: 23.59€
MOTUL SHINE & GO Aerozolinis valiklis. Talpa: 750ml ..
8.95€   8.05€
Be mokesčių: 6.65€
Bardahl Anti-seize 1100C Spray 400 ml Bardahl Anti-seize Spray – didelės koncentracijos purškiamas vario tepalas, kuris apsaugo paviršius nuo dėvėjimosi. Labai gerai prikimba prie paviršių, ištirpus riebalams, išsivalius tepalui, ant paviršiaus lieka minkštos vario plokštelės, kurios mažina trint..
14.17€   10.50€
Be mokesčių: 8.68€
Bardahl Super Spray 400 ml Bardahl Super Spray – tai skvarbus tepalas, skirtas valyti, prasiskverbti, ir sutepti įvairius metalinius paviršius. Šio aerozolio sudėtyje yra garsioji Bardahl polinės traukos formulė, siekiant sumažinti trintį ir užtikrinti ilgalaikį tepimą. Visi paviršiai vienu ar ki..
12.15€   9.00€
Be mokesčių: 7.44€
MOTUL MOCOOL Padidina aušinimo sistemos efektyvuma. Mažina aušinimo sistemos temperatūrą iki 15ºC. Talpa: 500ml..
14.71€   11.43€
Be mokesčių: 9.45€
BARDAHL HAND CLEANER Tai rankų plovimo pasta, veiksmingai nuvalanti įvairų purvą, taip pat alyvą, riebalus, dervas, tepalus, dažus ir t. t. Jos sudėtyje yra valiklių iš natūralių komponentų. Visi aktyvūs komponentai yra visiškai biologiškai suyrantys. Neutralaus pH. Greitai ir labai gerai išvalo ..
27.00€   20.00€
Be mokesčių: 16.53€
BARDAHL BD-50 Multi S Universali skvarbi purškiama alyva; valo, apsaugo visų tipų metalinius paviršius, padengia apsaugine plėvele, išstumia drėgmę, sustabdo rūdijimą, sumažina trintį bei suteikia ilgalaikį tepimą; atsparus vandeniui, drėgmei, šalčiui. Prasiskverbia net ir į sunkiausiai pasiekiam..
9.72€   7.20€
Be mokesčių: 5.95€
MOTUL SHINE & GO SPRAY E10 Nublizgina ir atgaivina motociklų plastikinių paviršių spalvas: aptakus, purvasaugius ir veidrodėlius. Palieka ilgalaikę nelipnią apsauginę plėvelę. Talpa: 400ml ..
8.85€   7.37€
Be mokesčių: 6.09€
BARDAHL MULTI PARTS AND BRAKE CLEANER Multi Parts and Brake Cleaner stabdžių diskų valiklis. Purškiamas riebalų ir kitų teršalų valiklis. Jis gali būti purškiamas ant mazgo neišradžius jo. Puikai valo stabdžių, sankabų, elektros ir kitas dalis. Talpa: 600ml ..
9.45€   7.01€
Be mokesčių: 5.79€
MOTUL MATTE SURFACE CLEAN E11 MOTUL® „Matte Surface Clean“ yra sausas matinių paviršių valiklis. Nuvalo, pašalina dulkes ir atnaujina įvairius matinius dažytus paviršius. Palieka ilgai išliekančią, nelipnią apsauginę plėvelę. Su UV filtru. Šią priemonę naudoti tik ant matinių dažytų paviršių. Ner..
8.48€   7.10€
Be mokesčių: 5.87€
MOTUL CARBU CLEAN P1 Karbiuratoriaus valiklis specialiai sukurtas pašalinti nuosėdas ir apnašas nuo droselių, purkštukų, bako, plūdės, difuzorių. MOTUL® Carbu Clean karbiuratoriaus valiklis stabilizuoja ir pagerina variklio darbą dirbant laisvomis apsukomis. Naudojimas: - Nenuimant karbiurato..
8.54€   7.15€
Be mokesčių: 5.91€
BARDAHL 100% SILICONE LUBRICANT Skaidrus purškiamas silikonas; nuo -40°C iki 280°C. Veiksmingas tepalas, skirtas mechaninių dalių, pagamintų iš plastiko, gumos, neopreno, laminuotų audinių, medžio ir t. t. tepimui. Tai taip pat gali būti saugiai naudojamas metalinių ar metalo ir sintetinių pavirš..
12.83€   9.50€
Be mokesčių: 7.85€
MOTUL BRAKE CLEAN Labai veiksminga, nechlorintoji, riebalus pašalinanti priemonė stabdžių diskams ir būgnams, sankaboms, uždegimo žvakėms valyti. Efektyviai pašalina alyvos, riebalų, stabdžių skysčio, dervų likučius ir dulkes. Talpa: 750ml ..
6.55€   5.52€
Be mokesčių: 4.56€
Atomex Automobilių Kondicionerių Valiklis+ (Putos) 320ml Naudojama šiuolaikinių automobilių oro koncionierių sudėtingos konfiguracijos ortakių valymui, neišardant oro kondicionavimo sistemos.Greitai ir efektyviai pašalina iš sistemos nešvarumus bei užtikrina šviežio oro srautą. Lengvai naudojamas..
9.99€   8.00€
Be mokesčių: 6.61€
ATOMEX Automobilių Kondicionierų Sistemos Valiklis (Eukaliptas) 150ml ATOMEX automobilių kondicionierų sistemos valiklis (Eukaliptas) Veiksminga priemonė, skirta oro kondicionavimo sistemų, ventiliacijos ortakių ir automobilio salono oro valymui. Pašalina nemalonius kvapus, saloną pripildo gaiviu..
7.13€   5.00€
Be mokesčių: 4.13€
ATOMEX Automobilių Kondicionierų Sistemos Valiklis (Trys viename) 150ml Arbatmedis. Kadagys. Eukaliptas. 3 eteriniai aliejai ATOMEX automobilių kondicionierų sistemos valiklis (Trys viename) Veiksminga priemonė, skirta oro kondicionavimo sistemų, ventiliacijos ortakių ir automobilio salono oro..
7.13€   5.00€
Be mokesčių: 4.13€
ATOMEX Cheminis Salono Valiklis 500ml Efektyvi ir lengvai naudojama priemonė, skirta automobilio apmušalų (iš natūralaus ar dirbtinio audinio, pūkuoto audinio, kiliminės dangos, plastiko ir t.t.) valymui. Lengvai išvalo apmušalus ir pašalina riebalų dėmes Pašalina įsisenėjusias ir riebalų dėmes A..
5.23€   4.50€
Be mokesčių: 3.72€
ATOMEX Chromo Kondicionierius 500ml Specialus produktas dekoratyvinių chromuotų paviršių valymui ir priežiūrai. Atnaujina automobilių, motociklų ir kitos technikos chromuotas detales Pašalina išblukimus, tamsias dėmes ir korozoją bei suteikia chromuotoms detalėms spindesio Suteikia ilgalaikę apsa..
7.04€   6.00€
Be mokesčių: 4.96€
ATOMEX Gumos Ir Plastiko Kondicionierius 500ml Naudojamas padangų, buferių, moldingų, veidrodžių, prietaisų skydelių ir kitų guminių bei plastikinių automobilio dalių priežiūrai. Išvalo purvą iš mikroįtrūkimų ir įdrėskimų bei juos užpildo Atstato pradinę spalvą ir blizgesį Apsaugo nuo išblukim..
8.12€   6.50€
Be mokesčių: 5.37€
ATOMEX Priemonė Automobilio Odinio Salono Priežiūrai Matinė 500ml Priemonė sukurta automobilio apmušalų iš natūralios ir dirbtinės odos (sėdynių, durų apmušalų, prietaisų skydelio) priežiūrai. Sudėtyje yra ricinos aliejaus! Greitai įsigeria į odinius paviršius ir pašalina nešvarumus Atstato odos ..
7.65€   6.20€
Be mokesčių: 5.12€
ATOMEX Prietaisų skydelio polirolis 500ml Ši priemonė skirta automobilio prietaisų skydelio plastikinių ir medinių dalių priežiūrai. Lengvai naudojama priemonė nuvalo ir atnaujina automobilio prietaisų skydelį (ir kitas plastikines, medines, odines ar vinilines automobilio apdailos dalis). Nau..
7.65€   4.50€
Be mokesčių: 3.72€
ATOMEX Stabdžių Valiklis 600ml Efektyvi priemonė stabdžių valymui ir nuriebalinimui. Pašalina purvą ir riebalus nuo stabdžių dalių, jų paviršius tampa visiškai švarus. ATOMEX stabdžių valiklis Efektyvi priemonė, skirta stabdžių sistemos metalinių dalių valymui ir nuriebalinimui. Esant dideliam..
6.44€   5.00€
Be mokesčių: 4.13€
Atomex Super Start 400ml Priemonė, skirta greitam variklio užvedimui. Veiksminga priemonė, skirta greitam ir lengvam visų tipų variklių užvedimui (benzininis (karbiuratorius, įpurškimo), dyzelinis, keturių ir dviejų taktų, rotacinis). Padeda itin lengvai užvesti variklį šaltojo sezonu metu,esant ..
5.92€   4.76€
Be mokesčių: 3.93€
Automobilio variklio valiklis Shell Shell Engine Cleaner – Variklio valiklis. Akimirksniu prasiskverbia į sunkiai pasiekiamas vietas ir pašalina įsisenėjusius nešvarumus, tepalus ir alyvas. Veikia greitai ir efektyviai. Taip pat tinka valyti įrankius ir mechanines detales. Nekenkia gumos ir plastik..
6.24€   5.20€
Be mokesčių: 4.30€
..
5.29€   4.40€
Be mokesčių: 3.64€
Automobilių stiklų ledo tirpiklis Shell SHELL Ledo tirpiklis langams: Ledo tirpiklis greitai ir efektyviai pašalina šerkšną ir ledą nuo automobilio stiklų ir žibintų, taip pat atitirpina užšalusius valytuvus. Nepalieką žymių ir apsaugo automobilio stiklą nuo pakartotinio ledo susidarymo. Nekenkia d..
6.93€   5.77€
Be mokesčių: 4.77€
..
4.99€   4.16€
Be mokesčių: 3.44€
..
4.84€   4.03€
Be mokesčių: 3.33€
..
8.71€   7.26€
Be mokesčių: 6.00€
Ledo tirpiklis spynelėms (aerozolis) Shell..
4.53€   3.78€
Be mokesčių: 3.12€
Matinis prietaisų skydelio valiklis SHELL Cockpit Spray Matt – „Shell“ matinis salono paviršių valiklis Efektyviai nuvalo ir apsaugo automobilio prietaisų skydą, kitus prietaisų skydelius ir plastikines detales automobilio viduje. Pašalina pirštų atspaudus, purvą ir dėmes, atkuria nuvalytų pavirši..
5.75€   4.79€
Be mokesčių: 3.96€
MOTUL PARTS CLEAN moderate dry Aerozolinis detalių valikis. Talpa: 750ml..
8.95€   8.05€
Be mokesčių: 6.65€
Multifunction Spray Shell „Shell“ daugiafunkcinė purškiama priemonė. Aukštos kokybės produktas, skirtas surūdijusioms judančioms mechaninėms ir elektrinėms dalims automobilyje, motocikle ir namuose. Giliai įsiskverbia ir efektyviai suskaido rūdis, riebalus ir susikaupusį purvą, taip nuvalydama pavi..
6.19€   5.15€
Be mokesčių: 4.26€
..
4.97€   4.14€
Be mokesčių: 3.42€
..
7.36€   6.13€
Be mokesčių: 5.07€
..
9.15€   7.62€
Be mokesčių: 6.30€
..
4.75€   3.96€
Be mokesčių: 3.27€
Pieštukas guminėms tarpinėms Shell SHELL Rubber protection stick – Shell Pieštukas guminėms tarpinėms. Lengvai naudojamas Guminių tarpinių apsauginis pieštukas Pieštukas padės išlaikyti guminių tarpinių elastingumą ir apsaugos jas nuo trūkinėjimo ir senėjimo. Efektyviai apsaugo nuo užšalimo langus ..
5.04€   4.20€
Be mokesčių: 3.47€
Priemonė nuo langų rasojimo Shell „Shell“ priemonė nuo rasojimo. Efektyviai apsaugo nuo langų ir veidrodžių rasojimo (ant vidinio stiklo paviršių) automobilyje, o taip pat ir namuose. Pagerina matomumą, vairavimo saugumą ir komfortą. Idealiai tinka langams, motociklų šalmų gaubtams. Nepalieka dryži..
5.37€   4.48€
Be mokesčių: 3.70€
Priemonė rudžių pašalinimui Shell..
7.51€   6.26€
Be mokesčių: 5.17€
Priemonė variklio praplovimui Shell „Motor Flush“ – variklio praplovimo priemonė Shell variklio praplovimo priemonė tinka visų tipų benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Efektyviai pašalina gleives ir nuosėdų likučius iš variklio vidaus dalių.Greitai įsiskverbia į sunkai pasiekiamas darbines viet..
6.05€   5.05€
Be mokesčių: 4.17€
Prietaisų skydelio valiklis „Cockpit Cleaner“ – Automobilio salono valiklis Aukštos kokybės produktas, skirtas automobilio prietaisų skydelio ir salono elementų iš vinilo, plastiko ir gumos valymui ir priežiūrai. Efektyviai atkuria ir pasodrina originalią valomo paviršiaus spalvą. Palieka antistat..
5.81€   4.84€
Be mokesčių: 4.00€
Purškiamas tepalas Shell..
8.23€   6.86€
Be mokesčių: 5.67€
..
11.06€   9.22€
Be mokesčių: 7.62€
SONAX Abrazyvi Šlifavimo Pasta „SchleifPaste” 75ml Tai abrazyvi šlifavimo pasta. Atnaujina išblukusius paviršius, pašalina dažų dangos subraižymus ir sutrūkimus. ..
8.77€   7.01€
Be mokesčių: 5.79€

VALIKLIAI AUTOMOBILIAMS

BARDAHL, EUROL, FERAL, KROON-OIL, MOTUL ir kitų Europoje gerai žinomų gamintojų valikliai automobiliams, skysti koncentratai, pastos, šampūnai, užvedimo padėjėjai, silikoniniai tepalai ir kitos prekės automobilių priežiūrai. Aukštos kokybės valikliai leidžia lengvai ir greitai pašalinti nešvarumus ir palaikyti transporto priemonės švarą. Rinkitės iš plačios valiklių ratlankiams, stiklams, sėdynėms, stabdžiams ir kitoms automobilių dalims pasiūlos, pašalinkite tiek mažus nešvarumus, tiek sunkiai valomas ir įsisenėjusias dėmes.