alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Bardahl XTC RS 5W40 5l

Gamintojas: Bardahl
Prekės kodas: ALY-14-V0018
Alyvos klampumas (SAE): 5W-40
ACEA: A3/B4
API: SM, CF
Talpa: 5 L
Atitinka Volkswagen: VW 502 00, VW 505 00
Atitinka BMW: LL-01
Atitinka General-Motors: GM LL-B-025
Atitinka Mercedes-Benz: MB 229.3
Atitinka RENAULT: RN 0700, RN 0710
Atitnka PORSCHE: A40
Atitinka Peugeot/Citroen: B71 2296
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 49.95€ 37.00€
be PVM: 30.58€
  • Bardahl Bardahl Lap 11, 2019 BARDAHL PREMIUM KOKYBĖS TEPIMO PRIEMONĖS, AUTO IR PRAMONĖS CHEMIJA BARDAHL - tai amerikiečių kompanija, įkurta prieš 80 metų (1939-aisiais) Sietle, JAV. ..

Bardahl XTC RS 5W40 Syntronic

API SM/CF - ACEA A3/B4

BARDAHL XTC RS 5W40 Syntronic yra aukščiausios kokybės pilnai sintetinė variklinė alyva, sukurta atitikti griežčiausius modernių variklių reikalavimus, skirta naudoti visuose lengvųjų automobilių benzininiuose, SND, dyzeliniuose su ar be turbinos, ar su ar be katalizatoriaus varikliuose. Dėl poli-alfa-olefinų (PAO) ir naujausių pažangių priedų derinio ši alyva užtikrina maksimalią apsaugą esant labai žemai ir labai aukštai temperatūrai. Aukštas klampumo indeksas užtikrina, kad ši alyva gali būti naudojama tiek itin šaltoje temperatūroje, tiek ir karštyje. Ši alyva taip pat taupo degalus ir sumažina alyvos sąnaudas. Apsaugo nuo dumblo formavimosi  ir yra saugi katalizatoriams. Leidžia prailginti alyvos keitimo intervalus. Alyvos sudėtyje yra kruopščiai subalansuota ir specialiai sukurta priedų sistema, užtikrinanti išskirtines detergentines ir neprilygstamas dispersines savybes  tiek žemoje, tiek ir aukštoje temperatūroje. Produktas yra labai atsparus terminei  degradacijai, tuo pačiu užtikrinant labai aukštą atsparumo oksidacijai lygį. Tą sąlygoja nuo dilimo bei korozijos apsaugantys inhibitoriai. Dėl savo neįprastų savybių ši alyva gali ir toliau užtikrinti pakankamą tepimą be didelių nuosėdų aukštesnėje temperatūroje nei įprastinė mineralinė alyva. Padeda užtikrinti mažesnį degalų suvartojimą (dėl sumažėjusios trinties), mažesnį alyvos suvartojimą, prailgintus alyvos keitimo intervalus ir ilgesnį filtro tarnavimo laiką. Ši alyva sukurta siekiant pagerinti švarą ir sumažinti nusidėvėjimą, kad būtų užtikrintas ilgesnis variklio tarnavimo laikas. Pasižymi išskirtiniu stabilumu aukštoje temperatūroje, taip užtikrinant išskirtinį tepimą esant  stiprioms variklio apkrovoms ir esant ekstremaliai aplinkos temperatūrai. Tuo pačiu metu pasižymi išskirtiniu takumu žemoje temperatūroje, kas užtikrina sklandų variklio paleidimą šaltyje.
Ši alyva gali būti naudojama ištisus metus ir tinka labai ilgiems keitimo intervalams.
Specifikacijos: API SN/CF; ACEA A3/B4-08; BMW LONGLIFE-01; MB 226.5; MB 229.3; OPEL GM-LL-B-025; PORSCHE A40; PSA B71 2296; RENAULT RN 0700; RENAULT RN 0710; VW 502 00; VW 505 00.

Kokybės lygis

Bardahl XTC RS 5W40 Syntronic:  
API SM/CF
ACEA A3/B4
VW 502.00/505.00
BMW LL-01
Porsche A40
MB 229.3
Renault RN 0700/ 0710
PSA B71 2296
GM LL-B-025

 

Techninės charakteristikos

Bardahl XTC RS 5W40 Syntronic: Matavimo vienetai SAE 5W40
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.850
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 14.50
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 85
Kinematinė klampa, esant -30°C cP 6600
Klampos indeksas - 168
Pliupsnio temperatūra °C 230
Stingimo temperatūra °C -51
TBN mg KOH/g 10.5

BARDAHL PREMIUM KOKYBĖS TEPIMO PRIEMONĖS, AUTO IR PRAMONĖS CHEMIJA

BARDAHL - tai amerikiečių kompanija, įkurta prieš 80 metų (1939-aisiais) Sietle, JAV. Jau daugiau kaip prieš pusę šimtmečio BARDAHL prekinis ženklas buvo žinomas kaip pergalę nešantis vardas lėktuvų, laivų, motociklų bei automobilių sportinėse lenktynėse. 1933-aisiais kompanijos įkūrėjo Ole Bardahl sukurtas trintį mažinantis cheminis priedas (garsioji POLAR PLUS polinės traukos formulė) alyvai Amerikos rinkoje ir visame pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją. Taip buvo išrasti mažinantys trintį alyvos priedai - tai BARDAHL sėkmės istorijos paslaptis. POLAR PLUS formulė yra sudaryta iš elektros krūvį turinčių molekulių, galinčių chemiškai prikibti prie metalinių paviršių kaip mikro magnetai. Tokiu būdu mikroskopiškai plona, ​​bet labai patvari tepimo plėvelė magnetiškai prikimba prie metalo, taip izoliuojant paviršių nuo trinties, šilumos ir nusidėvėjimo. Šios molekulės maksimaliai sumažina trintį tarp dviejų metalo paviršių ir taip garantuojant visiškai kitokį tepimą. JAV armija naudojo POLAR PLUS priedą II-ojo Pasaulinio karo metu visuose orlaivių, automobilių bei valčių varikliuose – net ir peršauta technika galėjo toliau veikti. Iki šiandienos BARDAHL naudoja šią formulę savo alyvoje bei prieduose.

Dėl unikalių BARDAHL tepalų savybių, jau 70-ųjų pradžioje bendrovė lyderiavo specializuotų tepalų kūrime JAV ir Europos rinkose.  BARDAHL kompanija, remiantis savo technologija, sukūrė moto pramonės verslą ir įgijo reputaciją lenktynėse. Lenktynių čempionai ir vairuotojai jau seniai naudoja BARDAHL produkciją, siekdami laimėti vien dėl BARDAHL produkcijos privalumų – visiškai sumažinto technikos dalių nusidėvėjimo ir ilgesnio variklio tarnavimo laiko.

BARDAHL vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris variklinėje alyvoje ir kitose tepimo produktuose naudoja Nobelio premiją gavusią C60 Fullerene molekulių technologiją – jos veikia kaip mikroskopiniai guoliai tarp dviejų judančių paviršių, taip praktiškai panaikinant trintį tarp jų.

BARDAHL klientai yra tokios kompanijos kaip NASA, General Electric ir Boeing. Per pastaruosius 60 metų kompanija savo laboratorijose sukūrė aukštos kokybės priedus ir tepalus automobiliams. 1999 m BARDAHL produkcija buvo patvirtinta Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO 9001).

BARDAHL griežtai laikosi vieningos kokybės principų. Tai reiškia, kad tam tikro produkto savybės nepriklauso nuo to, kam jis yra skirtas - mėgėjui ar profesionalui, Europos ar Azijos vartotojui. Todėl BARDAHL neskirsto savo produkcijos į skirtą tik profesionalams ir neprofesionalams. Jie gali skirtis veikimo (apie tai būna nurodyta produktų kataloge) laipsniu, bet ne kokybe. Beje, skirtingai nei dauguma kitų gamintojų, BARDAHL visus savo produktus kuria tik savo pajėgomis.

Be plačių laboratorinių tyrimų, BARDAHL kaip konkurencinį pranašumą tyrimuose renkasi savo produkcijos testavimą lenktynių sąlygomis. Alyvos ir kuro priedai bandomi realiose lenktynėse ekstremaliomis sąlygomis.

Motorinių valčių lenktynės, Formulė 1, Indy-Cars ir kartingų lenktynės, NASCAR, ralis, pvz., moto kroso lenktynės ir Dakaras: BARDAHL dalyvavo visose šių sporto šakų srityse ir vis dar tai daro. BARDAHL alyvos ir degalų priedai buvo sukurti specialiai tiems, kurie tęsia darbą esant sunkiausioms sąlygoms.

BARDAHL produktai užtikrina nepertraukiamą tepimą ten, kur kiti produktai to nebeatlieka. Dėl šios priežasties BARDAHL visame pasaulyje ir toliau įrodo savo kokybę lenktynių trasose, ralio ir motokroso varžybose. Paprasčiausiai todėl, kad lenktynės su savo alyvos ir kuro priedais yra geriausias tyrimas ir kokybės įrodymas.

BARDAHL kompanijos produkcija yra patvirtinta didžiausių automobilių gamintojų ir oficialių importuotojų Europoje: Audi, BMW, Chrysler, Citroen, Ferrari, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Porsche, Renault, Volkswagen.

 

BARDAHL renkasi tie, kurie ieško geriausio – produkto, siekiančio tobulybės, galinčio peržengti įprastus kokybės standartus auto priežiūroje ir aptranavime. BARDAHL - tai aukščiausios kokybės, patikimumo ir saugumo garantija. BARDAHL visuomet savo aistra tam, ką jie daro, dalinosi su savo partneriais ir tais, kurie kiekvieną dieną pasikliauja BARDAHL kokybe.

 

BARDAHL tepimo priemonių, auto ir pramonės chemijos asortimentas yra labai platus – siūloma daugiau kaip 4000 prekių, skirtų technikos priežiūrai, servisui, pramonei ir kt.