alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Bardahl Polar Plus technologija

Straipsniai apie tepalus Lapkritis 11, 2019 .

UNIKALIOS BARDAHL TECHNOLOGIJOS

BARDAHL POLAR PLUS formulė

POLAR PLUS Formulę 1939 m. sukūrė įmonės įkūrėjas Ole Bardal. Žinoma, per visus šiuos metus bendrovės specialistai patobulino formulę, tačiau veikimo principas išliko nepakitęs.

BARDAHL POLAR PLUS yra sudėtingas cheminių medžiagų derinys, kuris apsaugo nuo trinties ir užtikrina subalansuotą ir sklandų visų variklio dalių judėjimą ar kt technikos veikimą.

Išskirtinė BARDAHL POLAR PLUS formulė yra cheminių medžiagų, esančių BARDAHL tepimo priemonėse, derinys, kuris labai sumažina trintį tarp metalinių paviršių jiems kontaktuojant ir judant. Tai unikalus mišinys, galintis apsaugoti paviršius nuo nusidėvėjimo ir korozijos. Tą lemia BARDAHL junginių molekulinė struktūra, kurių molekulės pasižymi stipria poline trauka ir tiesiog prilimpa prie metalinių paviršių.

BARDAHL POLAR PLUS molekulės veikia kaip mikro-magnetai, pritvirtinti prie metalinių paviršių ir sudaro itin atsparų tepimo barjerą. POLAR PLUS formulė užtikrina dvigubą apsaugos lygį, kurį sudaro paviršinė alyvos tepimo plėvelė, prie kurios pridedamas polinių molekulių sluoksnis, galintis stabiliai prilipti prie variklio metalinių paviršių, sukuriant nuolatinį apsaugos barjerą, kuris išlieka net ir esant didelėms apkrovoms.

Šių sudedamųjų dalių unikalumas gali apsaugoti sąveikaujančius paviršius nuo nusidėvėjimo ir korozijos. Tai paaiškinama dėl sudėtingos POLAR PLUS formulės struktūrs, kurios jonai turi teigiamą krūvį, ir kuris leidžia juos pritraukti prie metalinių paviršių. Taigi jie elgiasi kaip mikroskopiniai magnetai, pritvirtindami save ant metalo paviršiaus ir formuodami labai patvarų apsauginį barjerą.

JAV armija naudojo POLAR PLUS priedą II-ojo Pasaulinio karo metu visuose orlaivių, automobilių bei valčių varikliuose – net ir peršauta technika galėjo toliau veikti. Iki šiandienos BARDAHL naudoja šią formulę savo alyvoje bei prieduose. Pirmasis BARDAHL produktas, kuriame buvo panaudota POLAR PLUS formulė buvo priedas BARDAHL B1.

 

Unikali BARDAHL C60 FULLERENE technologija

1996 m. Hustono universiteto (Teksasas, JAV) mokslininkai gavo Nobelio premiją chemijoje už tai, kad atrado naują anglies formą, vadinamą Fullerenu, sudarytą iš 60 atomų, suskirstytų į trimatę struktūrą, panašią į futbolo kamuolį.

BARDAHL techninis personalas, po daugelio tyrimų ir plėtros laboratorijoje, sukūrė formulę, leidžiančią pasinaudoti išskirtinėmis FULLERENE C60 molekulės galimybėmis.

FULLERENE C60 molekulės, esančios BARDAHL C60 tepimo priemonėse ir dalyje BARDAHL priedų, elgiasi kaip mikro rutuliniai guoliai, kurie tarp tarp dviejų judančių metalinių paviršių sukuria apsaugantį nuo trinties sluoksnį, taip praktiškai panaikinantį trintį tarp jų ir leidžiantį maksimaliai išnaudoti variklio potencialą, apsaugant jį nuo nusidėvėjimo ir korozijos.

C60 Fullerene anglies molekulė mažiausia, bet trečia tvirčiausia struktūra pasaulyje po deimanto ir grafito, sumažinanti trintį (iki 90 proc.) ir dilimą (70 proc.).

BARDAHL yra pirmasis tepalų gamintojas, kuris sukūrė formulę, kurioje naudojama FULLERENE C60 molekulė.

Pažymėtina, kad FULLERENE C60 buvimas alyvoje sukuria ant korpuso paviršių apsauginę fullereno-polimero plėvelę, kurios storis yra 100 nm. Suformuota plėvelė apsaugo nuo terminio ir oksidacinio poveikio, padidina trintį patiriančių  įrenginių tarnavimo laiką 3–8 kartus, alyvos terminį stabilumą iki 400–500° C, taip pat padidina atsparumą trinčiai 2-3 kartus, padidina trintį patiriančių įrengimų darbinį slėgio diapazoną 1,5–2 kartus, sumažina naujo variklio įdirbimo laiką.

Paskutiniai atnaujinimai: Lapkritis 11, 2019