alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Bardahl XTC LA 5W30 5l

Gamintojas: Bardahl
Prekės kodas: ALY-14-V0014
Alyvos klampumas (SAE): 5W-30
ACEA: A3/B4, C2, C3
API: SM, CF
Talpa: 5 L
Atitinka Volkswagen: VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01
Atitinka BMW: LL-04
Atitinka General-Motors: GM LL-A-025, GM LL-B-025
Atitinka Mercedes-Benz: MB 229.31, MB 229.51
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 51.00€ 33.50€
be PVM: 27.69€

Bardahl XTC LA 5W30 1l

API SM/CF, ACEA A3/B4, C2, C3; VW 502.00/ 505.00/ 505.01, MB 229.31 / 229.51; BMW Longlife-04, GM LL-A-025; GM LL-B-025; DPF motoroil

Bardahl XTC LA 5W30 Syntronic yra aukščiausios kokybės pilnai sintetinė variklinė alyva skirta Mercedes Benz ir kitiems Euro IV dyzeliniams varikliams su DPF technologija (Dyzelino dalelių filtru), ir / arba TWC (Trijų pakopų katalizatoriumi). Produktas tinka CDI varikliams su EGR ir DPF sistemomis ir ilgais alyvos keitimo intervalais siekiančiais iki 30,000 km.

Bardahl XTC LA 5W30 Syntronic gali būti naudojama šiuolaikiniose Mercedes Benz ir BMW benzininiuose ir dyzeliniuose varikliuose ir suteikia puikią apsaugą net ir esant ekstremalioms aplinkybėms. Ši alyva yra žemos SAP specifikacijos, tai reiškia jog alyvoje yra mažai pelenų, fosforo, ir sieros. Euro IV varikliai ir variklinės alyvos yra orientuotos mažinti visas emisijas ir degalų sąnaudas.

Bardahl XTC LA 5W30 Sintetinės variklinės alyvos privalumai:

• Kuro sąnaudos: Mažesnės degalų sąnaudos lyginant su kitomis alyvomis.
• Prailginti keitimo intervalai: Tinkama ilgiems keitimo intervalams pagal MB ir BMW specifikacijas.
• Aplinka: Tinka Euro IV varikliams su DPF ir TWC.
• Šalto variklio užvedimas: Produktas turi labai žemą stingimo temperatūrą, dėl to variklis lengvai vedasi ir šaltas.
• Dėvėjimosi apsauga: Puiki dėvėjimosi apsauga pagerina variklio ir DPF tarnavimo laiką.

Savybės ir Privalumai:

Bardahl XTC LA 5W30 Syntronic suteikia puikią dėvėjimosi apsaugą esant tiek aukštai, tiek ir žemai temperatūrai, tuo pačiu pagerina degalų sąnaudas, bei variklio švarą. Pagrindinės savybės ir privalumai:

• Aukštos kokybės dėvėjimosi apsaugos sistema suteikia papildomą variklio apsaugą sudėtingiausiomis vairavimo sąlygomis.
• Mažas pelenų, fosforo ir sieros kiekis padeda prailginti taršos mažinimo sistemų tarnavimą ir palaikyti jų efektyvumą tiek dyzelinu, tiek ir benzinu varomuose varikliuose.
• Aukščiausios kokybės sintetinės bazinės alyvos ir naujausių priedų technologijos užtikrina stabilų, optimalų variklio darbą ir ilgus alyvos keitimo intervalus.
• Sustiprintos trinties savybės ir geresnės degalų sąnaudos (ACEA A5 / B5), lyginant su mineralinėmis alyvomis, taip pat prisideda prie mažesnės CO2 emisijos.
• Puikios žemos temperatūros galimybės užtikrina lengvą variklio užsivedimą esant šalto oro sąlygoms tausojant variklį ir elektros sistemą.
• Aktyvios valymo priemonės mažina suodžių kaupimąsi ir užtikrina ilgą ir švarų variklio tarnavimo laiką.

Naudojimas:

Bardahl XTC TA 5W30 Syntronic rekomenduojama modernių automobilių varikliams, ypač didelio našumo benziniams, turbo dyzeliniams su Common Rail įpurškimo sistema, bei kitiems dyzeliniams varikliams, aptinkamiems naujausiuose lengvuosiuose automobiliuose, visureigiuose ir mikroautobusuose.
Pastaba:
Nerekomenduojama naudoti dvitakčiuose arba aviaciniuose varikliuose, nebent taip patvirtinta gamintojo.

Kokybės lygis

Bardahl XTC LA 5W30 Syntronic:  
API SM/CF
ACEA A3/B4; C3; C2
VW 502.00/505.00/505.01
MB 229.31/ 229.51
BMW LL-04
GM Opel LL-A-025, LL-B-025

 

Techninės charakteristikos

Bardahl XTC LA 5W30 Syntronic: Matavimo vienetai SAE 5W30
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.852
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 12,2
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 76
Kinematinė klampa, esant -30°C cP 5970
Klampos indeksas - 169
Stingimo temperatūra °C -33
Total Base Number mg KOH/g 8.1

BARDAHL PREMIUM KOKYBĖS TEPIMO PRIEMONĖS, AUTO IR PRAMONĖS CHEMIJA

BARDAHL - tai amerikiečių kompanija, įkurta prieš 80 metų (1939-aisiais) Sietle, JAV. Jau daugiau kaip prieš pusę šimtmečio BARDAHL prekinis ženklas buvo žinomas kaip pergalę nešantis vardas lėktuvų, laivų, motociklų bei automobilių sportinėse lenktynėse. 1933-aisiais kompanijos įkūrėjo Ole Bardahl sukurtas trintį mažinantis cheminis priedas (garsioji POLAR PLUS polinės traukos formulė) alyvai Amerikos rinkoje ir visame pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją. Taip buvo išrasti mažinantys trintį alyvos priedai - tai BARDAHL sėkmės istorijos paslaptis. POLAR PLUS formulė yra sudaryta iš elektros krūvį turinčių molekulių, galinčių chemiškai prikibti prie metalinių paviršių kaip mikro magnetai. Tokiu būdu mikroskopiškai plona, ​​bet labai patvari tepimo plėvelė magnetiškai prikimba prie metalo, taip izoliuojant paviršių nuo trinties, šilumos ir nusidėvėjimo. Šios molekulės maksimaliai sumažina trintį tarp dviejų metalo paviršių ir taip garantuojant visiškai kitokį tepimą. JAV armija naudojo POLAR PLUS priedą II-ojo Pasaulinio karo metu visuose orlaivių, automobilių bei valčių varikliuose – net ir peršauta technika galėjo toliau veikti. Iki šiandienos BARDAHL naudoja šią formulę savo alyvoje bei prieduose.

Dėl unikalių BARDAHL tepalų savybių, jau 70-ųjų pradžioje bendrovė lyderiavo specializuotų tepalų kūrime JAV ir Europos rinkose.  BARDAHL kompanija, remiantis savo technologija, sukūrė moto pramonės verslą ir įgijo reputaciją lenktynėse. Lenktynių čempionai ir vairuotojai jau seniai naudoja BARDAHL produkciją, siekdami laimėti vien dėl BARDAHL produkcijos privalumų – visiškai sumažinto technikos dalių nusidėvėjimo ir ilgesnio variklio tarnavimo laiko.

BARDAHL vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris variklinėje alyvoje ir kitose tepimo produktuose naudoja Nobelio premiją gavusią C60 Fullerene molekulių technologiją – jos veikia kaip mikroskopiniai guoliai tarp dviejų judančių paviršių, taip praktiškai panaikinant trintį tarp jų.

BARDAHL klientai yra tokios kompanijos kaip NASA, General Electric ir Boeing. Per pastaruosius 60 metų kompanija savo laboratorijose sukūrė aukštos kokybės priedus ir tepalus automobiliams. 1999 m BARDAHL produkcija buvo patvirtinta Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO 9001).

BARDAHL griežtai laikosi vieningos kokybės principų. Tai reiškia, kad tam tikro produkto savybės nepriklauso nuo to, kam jis yra skirtas - mėgėjui ar profesionalui, Europos ar Azijos vartotojui. Todėl BARDAHL neskirsto savo produkcijos į skirtą tik profesionalams ir neprofesionalams. Jie gali skirtis veikimo (apie tai būna nurodyta produktų kataloge) laipsniu, bet ne kokybe. Beje, skirtingai nei dauguma kitų gamintojų, BARDAHL visus savo produktus kuria tik savo pajėgomis.

Be plačių laboratorinių tyrimų, BARDAHL kaip konkurencinį pranašumą tyrimuose renkasi savo produkcijos testavimą lenktynių sąlygomis. Alyvos ir kuro priedai bandomi realiose lenktynėse ekstremaliomis sąlygomis.

Motorinių valčių lenktynės, Formulė 1, Indy-Cars ir kartingų lenktynės, NASCAR, ralis, pvz., moto kroso lenktynės ir Dakaras: BARDAHL dalyvavo visose šių sporto šakų srityse ir vis dar tai daro. BARDAHL alyvos ir degalų priedai buvo sukurti specialiai tiems, kurie tęsia darbą esant sunkiausioms sąlygoms.

BARDAHL produktai užtikrina nepertraukiamą tepimą ten, kur kiti produktai to nebeatlieka. Dėl šios priežasties BARDAHL visame pasaulyje ir toliau įrodo savo kokybę lenktynių trasose, ralio ir motokroso varžybose. Paprasčiausiai todėl, kad lenktynės su savo alyvos ir kuro priedais yra geriausias tyrimas ir kokybės įrodymas.

BARDAHL kompanijos produkcija yra patvirtinta didžiausių automobilių gamintojų ir oficialių importuotojų Europoje: Audi, BMW, Chrysler, Citroen, Ferrari, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Porsche, Renault, Volkswagen.

 

BARDAHL renkasi tie, kurie ieško geriausio – produkto, siekiančio tobulybės, galinčio peržengti įprastus kokybės standartus auto priežiūroje ir aptranavime. BARDAHL - tai aukščiausios kokybės, patikimumo ir saugumo garantija. BARDAHL visuomet savo aistra tam, ką jie daro, dalinosi su savo partneriais ir tais, kurie kiekvieną dieną pasikliauja BARDAHL kokybe.

 

BARDAHL tepimo priemonių, auto ir pramonės chemijos asortimentas yra labai platus – siūloma daugiau kaip 4000 prekių, skirtų technikos priežiūrai, servisui, pramonei ir kt.