alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Priedas variklio plovimui prieš keičiant alyvą - Bardahl Engine Flush 300ml

Gamintojas: Bardahl
Prekės kodas: ALY-14-P0002
Talpa: 300 ml
Priedai: Tepalo
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 14.85€ 11.00€
be PVM: 9.09€

Bardahl Engine Flush

BARDAHL ENGINE FLUSH - aukščiausios kokybės alyvos priedas variklio valymui iš vidaus. Tai koncentruotas specialių tirpiklių, alyvos ir garsiosios Bardahl Polar Plus (poliarinės traukos formulės) mišinys. Išvalo variklio nuosėdas ir apsaugo nuo tolesnio jų formavimosi. Atkemša filtrus ir sulipusius žiedus, išlaisvina sulipusius vožtuvų pakėliklius ir stūmoklio žiedus važiuojant. Jis valo variklio vidų ir todėl atkuria galią. Laiko surinktas nuosėdas iki alyvos keitimo. Polinės traukos formulė tuomet padengia metalinius pavišius itin tvirta tepimo plėvele, kuri mažina tolimenį nuosėdų susidarymą. Šis priedas leidžia varikliui veikti sklandžiau ir efektyviau, atkuriant galią. Efektyvesnis variklio veikimas sąlygoja didesnę kuro ekonomiją ir bendrą geresnį variklio darbą.  Tinka tiek benzininiams, tiek dujiniams, tiek ir dyzeliniams varikliams su įvairia alyva.

Problema:

Lakas, dervos, anglis ir dumblas yra šalutiniai variklio degimo produktai. Šios nuosėdos paprastai yra laikomos suspensijoje karterio alyvoje ir pašalinamos alyvos keitimo metu. Tačiau esant tam tikroms eksploatavimo sąlygoms, per vėlai ar retai keičiant alyvą, šios nuosėdos gali perpildyti variklinę alyvą, suformuoti jų sankaupas ir užsikimšdamos alyvos tekėjimo  kanalus. Dėl trumpų atstumų važiavimo ar reto automobilio naudojimo padidėja dumblo ir dervų susidarymas.

Važiavimas aukštos temperatūros sąlygomis, pvz., priekabos vilkimas, važiavimas kalnais, važiavimas miesto sąlygomis, važiavimas spūstyse, start-stop padidina lako ir anglies susidarymą. Bet kuris iš šių važiavimo būdų gali paskatinti didesnį nuosėdų sudidarymą nei gali surinkti jūsų naudojama variklinė alyva.

Pasiekus šį tašką, nuosėdos susidaro stūmoklio žiedų grioveliuose, ant vožtuvų ir vožtuvų kreiptuvų, stūmoklių ir stūmoklių žiedų bei veleno; dėl ko sumažėja tarpai ir sutrikdomas reguliavimas. Tai sąlygoja netaisyklingą, nesuderintą variklio veikimą, dėl kurio galimas variklio neefektyvus veikimas ir ilgalaikis pažeidimas, jei jis nebus „gydomas“.

Kai lakas patenka tarp svirties ir svirties veleno,  vožtuvo spyruoklė užsispaudžia, o tai turi įtakos vožtuvo spyruoklės įtempimui ir gali susidaryti apnašas ant vožtuvo koto. Nešvarūs stūmoklio spyruoklių grioveliai sukelia spyruoklių užstrigimą. Dėl to stūmoklio spyruoklių susidėvėjimas tampa labai didelis, sumažėja suspaudimas, variklis praranda galią, padidėja alyvos sąnaudos.

Ypač varikliai su hidrauliniais vožtuvais yra jautrūs šiam reiškiniui dėl jų mažos tolerancijos ribų, o tai reiškia, kad užstrigę vožtuvai iš karto reiškia didelį skirstomojo veleno nusidėvėjimą. Užstrigusius vožtuvus galima atpažinti iš tiksėjimo po šalto užvedimo.

Sprendimas:

Specialių tirpiklių mišinys, esantis Bardahl Engine Flush, užtikrina, kad susikaupusios nuosėdos ištirptų, nuo vožtuvų dingtų guma, atsilaisvintų įstrigę stūmoklio žiedai bei ištirptų dumblas stūmoklio žiedų grioveliuose.

Bardahl Engine Flush užtikrina, kad šios nuosėdos išsisklaidytų ir liktų suspenduotos alyvoje tol, kol bus išleidžiamos kartu su keičiama alyva. Ypatingi Bardahl aukšto slėgio komponentai taip pat sudaro apsauginę alyvos plėvelę ant metalinių paviršių, kad nuosėdos toliau nebeprikibtų.

Pašalinus šias nuosėdas ir atlaisvinus įstrigusias dalis, Bardahl Engine Flush užtikrina, kad variklis vėl dirbs sklandžiau ir efektyviau bei bus atkurtas galios praradimas. Geriau veikiantis variklis reiškia ir ekonomiškesnį veikimo rezultatą.

Naudojimas:

Įpilkite skardinę (300 ml.) į stacionariai veikiančio karšto variklio karterio alyvą (maks. 4,5 litro). Atsargiai - neleiskite alyvos lygiui pakilti virš maksimaliai leistino! Įjunkite variklį tuščiąja eiga maždaug 30 minučių (pašildykite iki darbinės temperatūros). Leiskite varikliui veikti tuščiąja eiga bent 15 min. Arba kitas variantas – nuvažiuokite iki 50 kilometrų.

Svarbu: pasirinkite vieną variantą iš dviejų, o ne abu!

Tuomet pakeiskite alyvą bei alyvos filtrą

Šis metodas užtikrina, kad vožtuvai ir suspaudimo spyruoklės vėl atsilaisvintų. Įpilkite skardinę Bardahl Oil Booster + Turbo Protect į naują variklio alyvą maksimaliam tepimui.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=I1eMOJ1uHk0&t=56s

BARDAHL PREMIUM KOKYBĖS TEPIMO PRIEMONĖS, AUTO IR PRAMONĖS CHEMIJA

BARDAHL - tai amerikiečių kompanija, įkurta prieš 80 metų (1939-aisiais) Sietle, JAV. Jau daugiau kaip prieš pusę šimtmečio BARDAHL prekinis ženklas buvo žinomas kaip pergalę nešantis vardas lėktuvų, laivų, motociklų bei automobilių sportinėse lenktynėse. 1933-aisiais kompanijos įkūrėjo Ole Bardahl sukurtas trintį mažinantis cheminis priedas (garsioji POLAR PLUS polinės traukos formulė) alyvai Amerikos rinkoje ir visame pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją. Taip buvo išrasti mažinantys trintį alyvos priedai - tai BARDAHL sėkmės istorijos paslaptis. POLAR PLUS formulė yra sudaryta iš elektros krūvį turinčių molekulių, galinčių chemiškai prikibti prie metalinių paviršių kaip mikro magnetai. Tokiu būdu mikroskopiškai plona, ​​bet labai patvari tepimo plėvelė magnetiškai prikimba prie metalo, taip izoliuojant paviršių nuo trinties, šilumos ir nusidėvėjimo. Šios molekulės maksimaliai sumažina trintį tarp dviejų metalo paviršių ir taip garantuojant visiškai kitokį tepimą. JAV armija naudojo POLAR PLUS priedą II-ojo Pasaulinio karo metu visuose orlaivių, automobilių bei valčių varikliuose – net ir peršauta technika galėjo toliau veikti. Iki šiandienos BARDAHL naudoja šią formulę savo alyvoje bei prieduose.

Dėl unikalių BARDAHL tepalų savybių, jau 70-ųjų pradžioje bendrovė lyderiavo specializuotų tepalų kūrime JAV ir Europos rinkose.  BARDAHL kompanija, remiantis savo technologija, sukūrė moto pramonės verslą ir įgijo reputaciją lenktynėse. Lenktynių čempionai ir vairuotojai jau seniai naudoja BARDAHL produkciją, siekdami laimėti vien dėl BARDAHL produkcijos privalumų – visiškai sumažinto technikos dalių nusidėvėjimo ir ilgesnio variklio tarnavimo laiko.

BARDAHL vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris variklinėje alyvoje ir kitose tepimo produktuose naudoja Nobelio premiją gavusią C60 Fullerene molekulių technologiją – jos veikia kaip mikroskopiniai guoliai tarp dviejų judančių paviršių, taip praktiškai panaikinant trintį tarp jų.

BARDAHL klientai yra tokios kompanijos kaip NASA, General Electric ir Boeing. Per pastaruosius 60 metų kompanija savo laboratorijose sukūrė aukštos kokybės priedus ir tepalus automobiliams. 1999 m BARDAHL produkcija buvo patvirtinta Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO 9001).

BARDAHL griežtai laikosi vieningos kokybės principų. Tai reiškia, kad tam tikro produkto savybės nepriklauso nuo to, kam jis yra skirtas - mėgėjui ar profesionalui, Europos ar Azijos vartotojui. Todėl BARDAHL neskirsto savo produkcijos į skirtą tik profesionalams ir neprofesionalams. Jie gali skirtis veikimo (apie tai būna nurodyta produktų kataloge) laipsniu, bet ne kokybe. Beje, skirtingai nei dauguma kitų gamintojų, BARDAHL visus savo produktus kuria tik savo pajėgomis.

Be plačių laboratorinių tyrimų, BARDAHL kaip konkurencinį pranašumą tyrimuose renkasi savo produkcijos testavimą lenktynių sąlygomis. Alyvos ir kuro priedai bandomi realiose lenktynėse ekstremaliomis sąlygomis.

Motorinių valčių lenktynės, Formulė 1, Indy-Cars ir kartingų lenktynės, NASCAR, ralis, pvz., moto kroso lenktynės ir Dakaras: BARDAHL dalyvavo visose šių sporto šakų srityse ir vis dar tai daro. BARDAHL alyvos ir degalų priedai buvo sukurti specialiai tiems, kurie tęsia darbą esant sunkiausioms sąlygoms.

BARDAHL produktai užtikrina nepertraukiamą tepimą ten, kur kiti produktai to nebeatlieka. Dėl šios priežasties BARDAHL visame pasaulyje ir toliau įrodo savo kokybę lenktynių trasose, ralio ir motokroso varžybose. Paprasčiausiai todėl, kad lenktynės su savo alyvos ir kuro priedais yra geriausias tyrimas ir kokybės įrodymas.

BARDAHL kompanijos produkcija yra patvirtinta didžiausių automobilių gamintojų ir oficialių importuotojų Europoje: Audi, BMW, Chrysler, Citroen, Ferrari, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Porsche, Renault, Volkswagen.

 

BARDAHL renkasi tie, kurie ieško geriausio – produkto, siekiančio tobulybės, galinčio peržengti įprastus kokybės standartus auto priežiūroje ir aptranavime. BARDAHL - tai aukščiausios kokybės, patikimumo ir saugumo garantija. BARDAHL visuomet savo aistra tam, ką jie daro, dalinosi su savo partneriais ir tais, kurie kiekvieną dieną pasikliauja BARDAHL kokybe.

 

BARDAHL tepimo priemonių, auto ir pramonės chemijos asortimentas yra labai platus – siūloma daugiau kaip 4000 prekių, skirtų technikos priežiūrai, servisui, pramonei ir kt.