alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Bardahl XTC LSP 5W30 Long Life III 5l + Full Metal

Gamintojas: Bardahl
Prekės kodas: ALY-14-V0016-fm
Alyvos klampumas (SAE): 5W-30
ACEA: A3/B4, C2, C3
API: SN, CF
Talpa: 5 L
Atitinka Volkswagen: VW 504 00/507 00, VW LONGLIFE III
Atitinka BMW: LL-04
Atitinka Mercedes-Benz: MB 229.51
Atitnka PORSCHE: C30
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 106.37€ 72.00€
be PVM: 59.50€

Bardahl XTC LSP 5W30 Syntronic Longlife III

API SN/CF, ACEA A3/ B4/ C3 / C2 Longlife

BARDAHL XTC LSP 5W30 Syntronic Longlife III yra aukščiausios kokybės degalus taupanti sintetinė naujausių technologijų pagrindu pagaminta mažo peleningumo (low SAPS) variklinė alyva. Tinka prailgintiems keitimo intervalams. Tinka benzininiams, dujomis varomiems ir dyzeliniams varikliams. Užtikrina sklandų užvedimą bei sistemos tepimą žemoje temperatūroje (kas užtikrina sklandų variklio užvedimą šaltyje) bei tinkamą tepimo plėvelę aukštoje derbinėje temperatūroje. Pasižymi itin geromis plovimo, valymo ir suodžių surinkimo savybėmis, neleidžia formuotis dumblui. Taip pat pasižymi puikiomis nuo dilimo, korozjos bei putojimo apsaugančiomis savybėmis. Skirta naujiems Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes Benz, Audi, Seat, Škoda benzininiams ir dyzeliniams varikliams su prailgintu alyvos keitimo intervalu (iki 30 000 km). Taip pat gali būti naudojama kaip universali prailginto keitimo intervalo variklinė alyva su LowSAPS, tinkama EURO IV automobiliams su katalizatoriais ir DPF bei trijų pakopų katalizatoriumi (TWC). Užtikrina puikią apsaugą ekstremaliomis sąlygomis.
Pasižymi šiomis savybėmis:
- Taupo degalus.
- Sumažina degimo likučių susidarymą (mažas SAPS)
- Užtikrina sklandų šalto variklio užvedimą
- Užtikrina saugią tepimo plėvelę esant aukštai darbinei temperatūrai
- Prailgina alyvos keitimo intervalus
- Pasižymi labai geromis plovimo ir valymo savybėmis.
- Pasižymi labai stipra apsauga nuo nusidėvėjimo, antikorozijos ir putojimo.
Specifikacijos: API SN; ACEA C2/C3; VW 503.01, 504.00/507.00; MB 229.31; MB 229.51; BMW LL-04; Porsche C30.

Bardahl LSP 5W30 Syntronic variklinės alyvos privalumai:

• degalų naudojimo efektyvumas: Patobulintas degalų naudojimo efektyvumas

• Prailgintais ilgaamžinškumas pagal VAG specifikacijas.

• Aplinka: Tinka Euro IV varikliams su dyzelino dalelių filtrais

• Šalto variklio užvedimo savybės: Produktas stingsta tik esant labai žemai temperatūrai, to pasekoje lengvai užvedamas šaltas variklis

• Apsauga nuo dėvėjimosi: Puiki apsauga nuo devėjimosi, pagerina variklio ir DPF lift funkcijas ir privalumus.

Bardahl LSP 5W30 Syntronic suteikia puikų aukštos ir žemos temperatūros apsaugą nuo susidėvėjimo kartu su patobulinta degalų taupymo ir variklio švara.

Pagrindinės savybės ir privalumai:

• Didelio našumo devėjimosi apsaugos sistema suteikia rezervinę variklio apsaugą sudėtingiausiomis važiavimo sąlygomis.

• Mažas smalkių, fosforo ir sieros kiekis prailgina ilgaamžiškumą ir išlaiko taršos mažinimo sistemos efektyvumą tiek dyzeliniuose tiek benzininiuose varikliuose.

• Aukščiausios kokybės sintetinė bazinė alyva ir naujausių technologijų priedai stabiliam, optimizuotam darbui ir alyvos ilgaamžiškumui.

• Patobulintas trinties savybės bei degalų taupymas (ACEA A5 / B5), lyginant su mineralinėmis variklinėmis alyvomis ir  mažesne CO2 emisija.

• Puikus žemos temperatūros pajėgumas, patikimas užvedimas esant šaltam orui, užtikrinanti greito variklio užvedimą ir elektros sistemos apsaugą.

• Aktyvūs priedai mažinantys nuosėdų kaupimasi leidžia varikliui ilgiau išlikti švariam ir prailgina tarnavimo laiką.

Kryptingas naudojimas: Bardahl LSP 5W30 Syntronic rekomenduojama modernių automobilių varikliams, turbo dyzelinės injekcijos Common Rail ir kitiems naujausios kartos dyzeliniams ir benzininiams varikliams.

Kokybės lygis

Bardahl XTC LSP 5W30 Syntronic Longlife III:  
API SM/CF
ACEA A3/B4, C3
VW 504.00/ 507.00 Longlife III
MB 229.51
BMW LL-04
Porsche C30

 

Techninės charakteristikos

Bardahl XTC LSP 5W30 Syntronic Longlife III: Matavimo vienetai SAE 5W30
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.849
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 11.40
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 68.70
Kinematinė klampa, esant -30°C cP 6150
Klampos indeksas - 160
Pliupsnio temperatūra °C 240
Stingimo temperatūra °C -39
TBN mg KOH/g 6.0

BARDAHL PREMIUM KOKYBĖS TEPIMO PRIEMONĖS, AUTO IR PRAMONĖS CHEMIJA

BARDAHL - tai amerikiečių kompanija, įkurta prieš 80 metų (1939-aisiais) Sietle, JAV. Jau daugiau kaip prieš pusę šimtmečio BARDAHL prekinis ženklas buvo žinomas kaip pergalę nešantis vardas lėktuvų, laivų, motociklų bei automobilių sportinėse lenktynėse. 1933-aisiais kompanijos įkūrėjo Ole Bardahl sukurtas trintį mažinantis cheminis priedas (garsioji POLAR PLUS polinės traukos formulė) alyvai Amerikos rinkoje ir visame pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją. Taip buvo išrasti mažinantys trintį alyvos priedai - tai BARDAHL sėkmės istorijos paslaptis. POLAR PLUS formulė yra sudaryta iš elektros krūvį turinčių molekulių, galinčių chemiškai prikibti prie metalinių paviršių kaip mikro magnetai. Tokiu būdu mikroskopiškai plona, ​​bet labai patvari tepimo plėvelė magnetiškai prikimba prie metalo, taip izoliuojant paviršių nuo trinties, šilumos ir nusidėvėjimo. Šios molekulės maksimaliai sumažina trintį tarp dviejų metalo paviršių ir taip garantuojant visiškai kitokį tepimą. JAV armija naudojo POLAR PLUS priedą II-ojo Pasaulinio karo metu visuose orlaivių, automobilių bei valčių varikliuose – net ir peršauta technika galėjo toliau veikti. Iki šiandienos BARDAHL naudoja šią formulę savo alyvoje bei prieduose.

Dėl unikalių BARDAHL tepalų savybių, jau 70-ųjų pradžioje bendrovė lyderiavo specializuotų tepalų kūrime JAV ir Europos rinkose.  BARDAHL kompanija, remiantis savo technologija, sukūrė moto pramonės verslą ir įgijo reputaciją lenktynėse. Lenktynių čempionai ir vairuotojai jau seniai naudoja BARDAHL produkciją, siekdami laimėti vien dėl BARDAHL produkcijos privalumų – visiškai sumažinto technikos dalių nusidėvėjimo ir ilgesnio variklio tarnavimo laiko.

BARDAHL vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris variklinėje alyvoje ir kitose tepimo produktuose naudoja Nobelio premiją gavusią C60 Fullerene molekulių technologiją – jos veikia kaip mikroskopiniai guoliai tarp dviejų judančių paviršių, taip praktiškai panaikinant trintį tarp jų.

BARDAHL klientai yra tokios kompanijos kaip NASA, General Electric ir Boeing. Per pastaruosius 60 metų kompanija savo laboratorijose sukūrė aukštos kokybės priedus ir tepalus automobiliams. 1999 m BARDAHL produkcija buvo patvirtinta Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO 9001).

BARDAHL griežtai laikosi vieningos kokybės principų. Tai reiškia, kad tam tikro produkto savybės nepriklauso nuo to, kam jis yra skirtas - mėgėjui ar profesionalui, Europos ar Azijos vartotojui. Todėl BARDAHL neskirsto savo produkcijos į skirtą tik profesionalams ir neprofesionalams. Jie gali skirtis veikimo (apie tai būna nurodyta produktų kataloge) laipsniu, bet ne kokybe. Beje, skirtingai nei dauguma kitų gamintojų, BARDAHL visus savo produktus kuria tik savo pajėgomis.

Be plačių laboratorinių tyrimų, BARDAHL kaip konkurencinį pranašumą tyrimuose renkasi savo produkcijos testavimą lenktynių sąlygomis. Alyvos ir kuro priedai bandomi realiose lenktynėse ekstremaliomis sąlygomis.

Motorinių valčių lenktynės, Formulė 1, Indy-Cars ir kartingų lenktynės, NASCAR, ralis, pvz., moto kroso lenktynės ir Dakaras: BARDAHL dalyvavo visose šių sporto šakų srityse ir vis dar tai daro. BARDAHL alyvos ir degalų priedai buvo sukurti specialiai tiems, kurie tęsia darbą esant sunkiausioms sąlygoms.

BARDAHL produktai užtikrina nepertraukiamą tepimą ten, kur kiti produktai to nebeatlieka. Dėl šios priežasties BARDAHL visame pasaulyje ir toliau įrodo savo kokybę lenktynių trasose, ralio ir motokroso varžybose. Paprasčiausiai todėl, kad lenktynės su savo alyvos ir kuro priedais yra geriausias tyrimas ir kokybės įrodymas.

BARDAHL kompanijos produkcija yra patvirtinta didžiausių automobilių gamintojų ir oficialių importuotojų Europoje: Audi, BMW, Chrysler, Citroen, Ferrari, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Porsche, Renault, Volkswagen.

 

BARDAHL renkasi tie, kurie ieško geriausio – produkto, siekiančio tobulybės, galinčio peržengti įprastus kokybės standartus auto priežiūroje ir aptranavime. BARDAHL - tai aukščiausios kokybės, patikimumo ir saugumo garantija. BARDAHL visuomet savo aistra tam, ką jie daro, dalinosi su savo partneriais ir tais, kurie kiekvieną dieną pasikliauja BARDAHL kokybe.

 

BARDAHL tepimo priemonių, auto ir pramonės chemijos asortimentas yra labai platus – siūloma daugiau kaip 4000 prekių, skirtų technikos priežiūrai, servisui, pramonei ir kt.