alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Alyva CASTROL Magnatec E 5w20 1L (FORD)

Gamintojas: Castrol
Prekės kodas: ALY-2-V0047
Alyvos klampumas (SAE): 5W-20
ACEA: A1/B1, A5/B5
API: SL, CF
Talpa: 1 L
Atitinka Ford: WSS-M2C948-B
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 12.38€ 9.99€
be PVM: 8.26€

CASTROL Magnatec E 5w20

„Castrol Magnatec Professional „ sudėtyje yra intelektualiųjų molekulių, kurios sukimba su variklio paviršiumi, tokiu būdu užtikrinant jūsų automobilio aktyvią ir nuolatinę ilgalaikę apsaugą, kad jūsų automobilis kuo ilgiau neprarastų savo geriausių eksploatacinių savybių.

Sukurta bendradarbiaujant su Ford kompanija, kad atitiktų jos keliamus griežtus degalų taupymo reikalavimus. „Castrol Magnatec Professional „ sudėtyje yra intelektualiųjų molekulių, kurios sukimba su variklio paviršiumi, tokiu būdu užtikrinant jūsų automobilio aktyvią ir nuolatinę ilgalaikę apsaugą, kad jūsų automobilis kuo ilgiau neprarastų savo geriausių eksploatacinių savybių.

Aprašymas

Ford-Castrol Magnatec Professional’s intelligent molecules protect from the moment you turn the key. They cling to the engine like a magnet providing an extra layer of protection, dramatically reducing* engine wear.
Ford-Castrol Magnatec Professional’s unique formulation delivers protection you can see, hear and feel. With micro filtration technology it’s engineered for today’s modern engines.
Ford-Castrol Magnatec Professional. Instant protection from the moment you turn the key
* As tested in the industry Sequence IVA wear test.

Produkto taikymas

Ford-Castrol Magnatec Professional E 5W-20 is tailor made with Ford for use in their latest fuel efficient gasoline engines that require a 5W- 20 lubricant that meets Ford WSS-M2C948-B specification.

Produkto savybės ir privalumai

Castrol Magnatec Professional’s Intelligent Molecules:

  • Cling to critical engine parts when the oil drains down.
  • Cling to your engine forming an extra layer that protects from the moment you turn the key.
  • Bond to metal surfaces to make engine parts more resistant to wear.
  • Provide continuous protection for all driving conditions, styles and temperatures.

Ford-Castrol Magnatec Professional E 5W-20 delivers superior performance under extreme cold start up conditions compared to thicker grades.

Kokybės lygis

Ford - Castrol Magnatec Professional E 5W-20:  
API SL/CF
ACEA A1/A5/B1/B5
ILSAC GF4
Ford WSS-M2C913-B

Techninės charakteristikos

Ford - Castrol Magnatec Professional E 5W-20 Matavimo vienetai SAE 5W20
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.847
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 8.2
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 44
Kinematinė klampa, esant -30°C cP 3450
Klampos indeksas - 166
Pliupsnio temperatūra °C 210
Stingimo temperatūra °C -45
Sulfatinis peliningumas % in weight 0.8

„Castrol“ pasaulyje plačiai žinoma kaip pirmaujanti, specializuota tepalų tiekėja. Didelis gaminių asortimentas pagal įvairius poreikius Nors daugelis mus pažįsta kaip tepalų automobiliams ir motociklams gamintojus, tačiau mes taip pat gaminame tepalus, kuriems nėra skiriamas toks didelis dėmesys, tačiau be jų neįmanoma kasdieniame gyvenime. Tai tepalai, naudojami, pavyzdžiui, dujų ir elektros energijos pramonėje, transporto pramonėje, statybų technikai ir žemės kasimo mašinoms, šaldymo technikai skirti tepalai, metalų ir plastiko apdirbimo, laivybos sektoriuje ir apskritai visoje pramonėje. Darbo pobūdis Sėkmę lemiančios pagrindinės vertybės: Pažangiausios technologijos Pergalės siekimas Aistra ir žavėjimasis Didžiausia sparta Šių vertybių laikymasis – pagrindinis įsipareigojimas klientams, siekiant abipusės naudos – mūsų sėkmės priežastis. „Castrol“ darbo pobūdis iš esmės visuomet toks ir buvo. Charlesas Cheersas Wakefieldas dar 1899 m. įkūręs įmonę besąlygiškai tikėjo, kad darbas išvien su klientais suteikia galimybę kurti tinkamus gaminius ir paslaugas. Jis buvo gana įžvalgus ir atkreipė dėmesį, kad tiek vieniems, tiek kitiems naudingiausia yra bendradarbiauti. Kaip tuomet, taip ir dabar šis mąstymo būdas yra aktualus ir nešantis sėkmę „Castrol“ organizacijai.