alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Alyva Valvoline Synpower FE 5w30 5L

Gamintojas: Valvoline
Prekės kodas: ALY-17-872552
Alyvos klampumas (SAE): 5W-30
ACEA: A1/B1, A5/B5
API: SL, CF
Talpa: 5 L
Atitinka RENAULT: RN 0700
Atitinka Fiat: 9.55535-G1
Atitinka Ford: WSS-M2C913-A, WSS-M2C913-B, WSS-M2C913-C, WSS-M2C913-D
Atitnka Jaguar/Landrover: STJLR.03.5003
Pristatymas: 3 - 4 darbo dienos
Kaina: 52.94€ 42.00€
be PVM: 34.71€

SynPower™ FE Motor Oil SAE 5W-30
Premium klasės pilnai sintetinė variklinė alyva, kurios pagrindą sudaro aukščiausios kokybės sintetinės alyvos su priedais, sukurtais naudojant pažangias technologijas.
Ši alyva lengvina variklio darbą, sušvelnindama pasekmes, kurias sukelia trys pagrindinės variklio darbą sunkinančios priežastys: karštis, nuosėdos ir susidėvėjimas.

Aprašymas

FULL SYNTHETIC FUEL EFFICIENT ENGINE OIL.
This full synthetic lubricant is specially designed for use in modern Ford petrol and diesel engines with the intent to reduce exhaust emissions and improve fuel efficiency calling for Ford WSS-M2C-913D, C, B and A.
Also suitable for other passenger car and light duty diesel vehicles where ACEA A5/B5 or API SL/CF is recommended.

Produkto taikymas

Ši alyva užtikrina aukščiausias eksploatacines savybes atitinkančius tarptautinius standartus ir tinka lengviesiems keleiviniams automobiliams ir nedideliems krovininiams furgonams su benzininiais, dyzeliniais ir suskystintų naftos dujų (LPG) varikliams, kuriems yra rekomenduojama 5W-30 alyvos tipas.

Ši alyva ypatingai rekomenduojama Ford varikliams, kuriems yra numatytas Ford WSS-M2C913-D specifikacijos alyvos naudojimas, taip pat atitinka M2C913-C ir M2C913-A/B variklinių alyvų charakteristikas.

Tinka lengviesiems keleiviniams automobiliams ir nedideliems krovininiams furgonams, kuriems yra numatyta ACEA A5/B5 specifikacijos variklinė alyva.

Tinka lengviesiems keleiviniams automobiliams ir nedideliems krovininiams furgonams, kuriems yra numatyta ACEA A1/B1 specifikacijos variklinė alyva.

Tinka lengviesiems keleiviniams automobiliams ir nedideliems krovininiams furgonams, kurie naudoja dyzeliną su biodyzelinio kuro mišinį.

Tinka Ford markės dyzeliniams varikliams (išskyrus Ford Ka TDCi 2009 > ir Galaxy 1.9 TDi 2000-2006)

Produkto savybės ir privalumai

SynPower FE pirmaujanti pilnai sintetinė variklinė alyva gaminama su ilgai alyvoje išliekančiais priedais apsaugančiais nuo ilgalaikio susidėvėjimo.

 • Nuosėdų kontrolė
  Aukščiausios klasės alyvoje esančios valymą ir išskaidymą skatinančios medžiagos neleidžia variklyje kauptis purvui, apnašoms ir kitoms nuosėdoms.
 • Kuro ekonomiškumas
  Remiantis bandymų rezultatais, pasiekiama iki 3 proc. kuro suvartojimo ekonomija.
 • Atsparumas temperatūriniams svyravimams
  Tiek esant šaltam varikliui, tiek kylant variklio temperatūrai, yra užtikrinamos variklio apsaugos funkcijos.
 • Aplinkos apsauga
  Padidėjęs ekonomiškumas ir sumažėję CO2 išmetimai.

Kokybės lygis

Valvoline SynPower FE 5W30:  
API SL/CF
ACEA A1/B1, A5/B5
Renault RN0700
Ford WSSM2C913-D
Ford M2C913-C
Ford M2C913-A,B
Fiat 9.55535.G1

Techninės charakteristikos

Valvoline SynPower FE 5W30 Matavimo vienetai SAE 5W30
Santykinis tankumas, esant 15,6°C g/cm3 0.852
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 9.8
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 54
Kinematinė klampa, esant -30°C cP 6600
Klampos indeksas - 169
Pliupsnio temperatūra °C 222
Stingimo temperatūra °C -45
TBN mg KOH/g 10.1

Vadovavimas kuriuo galite tikėti

Valvoline™ yra pirmaujantis pasaulinis aukštos kokybės alyvų gamintojas, tiekėjas ir pardavėjas, siūlantis specializuotus sprendimus automobiliams, komercijai ir pramonei. Valvoline produktai, paslaugos ir programos yra rezultatas mūsų nepaliaujamo įsipareigojimo nuolat gerinti priežiūrą ir eksploataciją, kartu siekiant sumažinti bendrus išlaikymo kaštus automobilių savininkams ir verslui.

Palikimas kuriuo jūs galite pasitikėti

Valvoline yra pirmasis alyvų pramonės prekės ženklas sukaupęs virš 140 metų palikimo istoriją ,kuri patvirtinamai kalba apie variklio gyvavimo laikotarpio pailginimą, patikimumo padidėjimą ir pasisekimo užtikrinimą. Inovatyvios priemonės ir produktai suteikia Valvoline vadovaujančio partnerio statusą bendradarbiaujant su automobilių dirbtuvėmis, tiekėjais, pardavėjais, originalios įrangos gamintojais ir galutiniais vartotojais. Neapsiribodamas pirmaujančių alyvų tiekimu, Valvoline turi platų profesionalių, pasirodymo ir specializuotų sprendimų spektrą, siekiant užtikrinti jūsų sėkmę.

Resursai nuo kurių jūs galite priklausyti

Būdamas tarptautinio koncerno Ashland Inc. dalimi, Valvoline naudojasi tarptautiniu tyrimų ir technologijų plėtojimo laboratorijų, platinimo ir klientų aptarnavimo tinklu daugiau nei 140 šalių. Jei jums rūpi kokybė, eksploatacinės savybės ir rezultatai, prisijunkite prie milijonų lojalių klientų, kurie pasitiki ir priklauso nuo Valvoline.