alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Alyva CASTROL Magnatec A5 5w30 1L (FORD)

Gamintojas: Castrol
Prekės kodas: ALY-2-V0045
Alyvos klampumas (SAE): 5W-30
ACEA: A1/B1, A5/B5
API: SN, CF
Talpa: 1 L
Atitinka Ford: WSS-M2C913-C
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 11.68€ 9.61€
be PVM: 7.94€

CASTROL Magnatec A5 5w30 1L (FORD)

„Castrol Magnatec Professional „ sudėtyje yra intelektualiųjų molekulių, kurios sukimba su variklio paviršiumi, tokiu būdu užtikrinant jūsų automobilio aktyvią ir nuolatinę ilgalaikę apsaugą, kad jūsų automobilis kuo ilgiau neprarastų savo geriausių eksploatacinių savybių.

Sukurta bendradarbiaujant su Ford kompanija, kad atitiktų jos keliamus griežtus degalų taupymo reikalavimus. „Castrol Magnatec Professional „ sudėtyje yra intelektualiųjų molekulių, kurios sukimba su variklio paviršiumi, tokiu būdu užtikrinant jūsų automobilio aktyvią ir nuolatinę ilgalaikę apsaugą, kad jūsų automobilis kuo ilgiau neprarastų savo geriausių eksploatacinių savybių.

Aprašymas

"Castrol Magnatec Professional" protingos molekulės apsaugo nuo to momento, kai įjungiate variklį.
Jie prilimpa prie variklio kaip magnetas, suteikiantis papildomą apsaugos sluoksnį, dramatiškai mažindamas variklio nusidėvėjimą.
Ford - "Castrol Magnatec Professional" unikali formuluotė suteikia apsaugą, kurią galite pamatyti, girdėti ir jausti.
Su mikro filtravimo technologija ir parašu žalia spalva, tai yra sukurta šiuolaikiniams moderniems varikliams.
Ford - "Castrol Magnatec Professional". Apsauga nuo to momento, kai įjungiate variklį.
* As tested in the industry Sequence IVA wear test.

Produkto taikymas

Ford - Castrol Magnatec Professional A5 5W-30 tinka naudoti "Ford" benzininiuose ir dyzeliniuose varikliuose, kurie reikalauja alyvos, atitinkančios "Ford WSS-M2C-913-D", "Ford WSS-M2C-913-C" arba anksčiau pateiktas specifikacijas.

Ford - Castrol Magnatec Professional A5 5W-30 taip pat tinka naudoti automobilių benzinose ir dyzeliniuose varikliuose, kur gamintojas rekomenduoja ACEA A1 / B1, A5 / B5, API SN arba ILSAC GF-4 5W-30 tepalus.

Produkto savybės ir privalumai

Castrol Magnatec Professional’s Intelligent Molecules:

  • Pritvirtinkite prie svarbių variklio dalių, kai alyva nutekės.
  • Pritvirtinkite prie savo variklio, suformuojant papildomą sluoksnį, apsaugantį nuo to momento, kai ijungiate variklį.
  • Sukibimas su metalo paviršiumi, kad variklio dalys būtų atsparesnės dilimui.
  • Nuolat apsaugo visas vairavimo sąlygas, stilius ir temperatūras.

Ford - Castrol Magnatec Professional A5 5W-30 užtikrina aukščiausią efektyvumą ekstremaliomis šalto paleidimo sąlygomis.
Ford- Castrol Magnatec Professional A5 5W-30 yra visiškai sintetinis tepalas, pagamintas iš "Ford", kad atitiktų tvirtus degalų taupymo tikslus ir padėtų jums išvažiuoti daugiau mylių.

Kokybės lygis

Ford - Castrol Magnatec Professional A5 5W-30:  
API SN/CF
ACEA A5/B5 A1/B1
Ford WSS-M2C913-C
ILSAC GF4

Techninės charakteristikos

Ford - Castrol Magnatec Professional A5 5W-30 Matavimo vienetai SAE 5W30
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.84
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 9.55
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 54
Kinematinė klampa, esant -30°C cP 4680
Klampos indeksas - 164
Pliupsnio temperatūra °C 207
Stingimo temperatūra °C -39
Sulfatinis peliningumas % in weight 1.24

„Castrol“ pasaulyje plačiai žinoma kaip pirmaujanti, specializuota tepalų tiekėja. Didelis gaminių asortimentas pagal įvairius poreikius Nors daugelis mus pažįsta kaip tepalų automobiliams ir motociklams gamintojus, tačiau mes taip pat gaminame tepalus, kuriems nėra skiriamas toks didelis dėmesys, tačiau be jų neįmanoma kasdieniame gyvenime. Tai tepalai, naudojami, pavyzdžiui, dujų ir elektros energijos pramonėje, transporto pramonėje, statybų technikai ir žemės kasimo mašinoms, šaldymo technikai skirti tepalai, metalų ir plastiko apdirbimo, laivybos sektoriuje ir apskritai visoje pramonėje. Darbo pobūdis Sėkmę lemiančios pagrindinės vertybės: Pažangiausios technologijos Pergalės siekimas Aistra ir žavėjimasis Didžiausia sparta Šių vertybių laikymasis – pagrindinis įsipareigojimas klientams, siekiant abipusės naudos – mūsų sėkmės priežastis. „Castrol“ darbo pobūdis iš esmės visuomet toks ir buvo. Charlesas Cheersas Wakefieldas dar 1899 m. įkūręs įmonę besąlygiškai tikėjo, kad darbas išvien su klientais suteikia galimybę kurti tinkamus gaminius ir paslaugas. Jis buvo gana įžvalgus ir atkreipė dėmesį, kad tiek vieniems, tiek kitiems naudingiausia yra bendradarbiauti. Kaip tuomet, taip ir dabar šis mąstymo būdas yra aktualus ir nešantis sėkmę „Castrol“ organizacijai.