alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

MOBIL DELVAC HD 10W40 208 L

Gamintojas: Mobil
Prekės kodas: ALY-10-154121
Alyvos klampumas (SAE): 10W-40
Talpa: 208 L
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 1,139.64€ 911.71€
be PVM: 753.48€

MOBIL DELVAC Modern 10W40 Full Protection V4 208 L

Mobil Delvac HD 10W-40 yra pusiau sintetinė didelio efektyvumo dyzelinių variklių alyva, sukurta sutepti šiuolaikinius, labai našius, mažai teršalų išmetančius variklius. Ši variklio alyva sukurta naudojant aukšto efektyvumo bazines alyvas, kurios užtikrina puikų alyvos darbą žemoje temperatūroje, klampumo aukštoje temperatūroje išlaikymą ir stabilumą. Įrodyta, kad pažangi priedų sistema yra sukurta siekiant padėti užtikrinti ilgą variklio eksploatavimo laiką ir išlaikyti išmetamųjų teršalų mažinimo sistemų, įskaitant dyzelino kietųjų dalelių filtrą (DPF), efektyvumą. Rekomenduojama naudoti įvairiausiose sunkiose darbo sąlygose ir aplinkoje, esančioje vilkikų bei sunkvežimių, kasybos, statybos, karjerų eksploatavimo ir žemės ūkio pramonės srityse.

Specifikacijos:

  • ACEA E6, DAF Extended Drain, MB-Approval 228.51, MAN M 3477, MTU Oil Category 3.1

Jau daugelį metų MOBIL alyvos yra plačiai naudojamos įvairiose srityse ir pramonės šakose, ir įgijo pasitikėjimą tarp vartotojų kaip alyva, kuri užtikrina sklandų ir ilgalaikį judančių mechanizmų darbą.

Šiandien MOBIL vardas žinomas visame pasaulyje už inovacines technologijas, darbo efektyvumą ir patikimumą. Produktų aukščiausią kokybę įvertino ir pasirinko daugelis žinomiausių pasaulyje automobilių ir įvairios įrangos gamintojų.

Apimdami platų produktų panaudojimą, nuo automobilinių iki  reaktyvinių lėktuvų variklių, nuo popieriaus gamyklų iki elektros jėgainių, MOBIL alyvos ir tepalai kasdien vysto naujus produktus ir naujus sprendimus, kad galėtų patenkinti šiuolaikinius klientų poreikius ir žengti su naujausiomis technologijomis.