alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Alyva CASTROL Syntrans FE 75w 1l

Gamintojas: Castrol
Prekės kodas: ALY-2-G0006
Alyvos klampumas (SAE): 75W
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Mechaninė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 8.49€
be PVM: 7.02€

CASTROL Syntrans FE 75w 1l

Aprašymas

"Castrol Syntrans" FE 75W - tai visai sintetinis transmisijos skystis, rekomenduojamas daugeliui lengvųjų automobilių tradicinių rankinių ir "sausųjų sankabų" transmisijų, kur reikalingos API GL 4 tepalai. Jis yra patvirtintas naudoti, kai yra nurodyta "Ford WSS-M2C200-D2". "Ford Focus", "C-Max", "Mondeo", "S-Max", "Galaxy", "Transit". Volvo C30, S40, V50, S60, V70, C70, XC60, XC70.

Produkto savybės ir privalumai

  • Mažos klampos sintetinis mišinys suteikia galimybę gauti naudos iš degalų taupymo, išlaikant puikią apsaugą.
  • Ypač geros šalto srauto savybės suteikia papildomos apsaugos užvedant variklį ir pagerina bėgių kokybę.
  • Puikios trinties charakteristikos prailgina sinchronizatoriaus veikimą ir pagerina bėgių komfortą.
  • Aukštas stabilumas išlaiko tepalų veikimo laiką.
  • Puikus aukštos temperatūros stabilumas palaiko transmisijos švarumą, prailgindamas transmisijos ir tepalų naudojimo laiką.

Kokybės lygis

CASTROL Syntrans FE 75W:  
API GL-4
Ford WSS-M2C200-D2

Techninės charakteristikos

CASTROL Syntrans FE 75W Matavimo vienetai SAE 75W
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.852
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 6.3
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 32.2
Kinematinė klampa, esant -40°C cP 10000
Klampos indeksas - 154
Pliupsnio temperatūra °C 226
Stingimo temperatūra °C -51

„Castrol“ pasaulyje plačiai žinoma kaip pirmaujanti, specializuota tepalų tiekėja. Didelis gaminių asortimentas pagal įvairius poreikius Nors daugelis mus pažįsta kaip tepalų automobiliams ir motociklams gamintojus, tačiau mes taip pat gaminame tepalus, kuriems nėra skiriamas toks didelis dėmesys, tačiau be jų neįmanoma kasdieniame gyvenime. Tai tepalai, naudojami, pavyzdžiui, dujų ir elektros energijos pramonėje, transporto pramonėje, statybų technikai ir žemės kasimo mašinoms, šaldymo technikai skirti tepalai, metalų ir plastiko apdirbimo, laivybos sektoriuje ir apskritai visoje pramonėje. Darbo pobūdis Sėkmę lemiančios pagrindinės vertybės: Pažangiausios technologijos Pergalės siekimas Aistra ir žavėjimasis Didžiausia sparta Šių vertybių laikymasis – pagrindinis įsipareigojimas klientams, siekiant abipusės naudos – mūsų sėkmės priežastis. „Castrol“ darbo pobūdis iš esmės visuomet toks ir buvo. Charlesas Cheersas Wakefieldas dar 1899 m. įkūręs įmonę besąlygiškai tikėjo, kad darbas išvien su klientais suteikia galimybę kurti tinkamus gaminius ir paslaugas. Jis buvo gana įžvalgus ir atkreipė dėmesį, kad tiek vieniems, tiek kitiems naudingiausia yra bendradarbiauti. Kaip tuomet, taip ir dabar šis mąstymo būdas yra aktualus ir nešantis sėkmę „Castrol“ organizacijai.