alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Ūkio alyva Kroon-Oil Handy Oil 100ml

Gamintojas: Kroon-Oil
Prekės kodas: ALY-KRN22012
Talpa: 100 ml
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 5.22€
be PVM: 4.31€

Ūkio alyva Kroon-Oil Handy Oil

„Handy Oil“ alyva – mineralinė buitinė berūgštė alyva. Taip pat šis produktas beveik bespalvis ir bekvapis. Dėl universalumo ir patogios
pakuotės ši alyva tinkama įvairiausiems darbams. Patogus pasukamasis dangtelis leidžia užtepti švariai ir valdyti naudojamą kiekį.

Naudojimas: „Handy Oil“ – universalus tepalas patogioje pakuotėje, kuris privalo būti kiekvienoje įrankių dėžėje, dviračio krepšyje
ar virtuvės stalčiuje. Tai idealus produktas įvairiems darbams namuose ir lauke atlikti. Pavyzdžiui, šį produktą galima
naudoti lengvoms mechaninėms transmisijoms, lankstams, Boudeno (stabdžių) trosams, guoliams, patiriantiems nedidelę
apkrovą, tepti, taip pat durų kaiščiams, spynoms ar kaip valymo alyva dviračiams! Pasukite dangtelį ketvirčiu
apsisukimo ir išspauskite lašelį iš buteliuko.

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.