alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Shell GADUS S3 V220C 2 400g

Gamintojas: Shell
Prekės kodas: ALY-4-73874
Talpa: 400 g
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 8.55€ 7.13€
be PVM: 5.89€

Shell GADUS S3 V220C 2 400g

Aukščiausios kokybės multifunkcinis ribinio slėgio (EP) plastiškasis tepalas

Shell Gadus S3 V220C plastiškieji tepalai - tai aukščiausios kokybės daugiafunkciniai tepalai, kurių pagrindą sudaro didelio klampos indekso mineralinė alyva, o tirštiklis yra ličio komplekso muilas. Jų sudėtyje yra naujausios technologijos priedų, suteikiančių puikų atsparumą oksidacijai aukštose temperatūrose, o taip pat kitokių priedų, pagerinančių šių tepalų antioksidacines, priešdilimines ir antikorozines savybes. Shell Gadus S3 V220C plastiškieji tepalai ypač gerai tinka guoliams, dirbantiems aukštoje temperatūroje ir po apkrova.

Shell kompanijos alyvos, kurių gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliava, naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai, jau ilgus dešimtmečius yra kokybės, patikimumo, ekonomiškumo, novatoriškų ir ekologiškų sprendimų pavyzdys.

 Šios unikalių savybių alyvos puikiai saugo tiek žemės ūkyje, transporte, pramonėje, tiek... Formulėje-1 dirbančius variklius ir transmisijas.

Pristatome aukščiausios kokybės alyvas, pritaikytas patiems moderniausiems ir sunkiausiai dirbantiems varikliams, mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, transmisijoms ir spec. paskirties mechanizmams.