alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Gazpromneft Grease LX EP-2 400g aukštų temperatūrų plastinis tepalas

Gamintojas: Gazpromneft
Prekės kodas: ALY-90-K0011
Talpa: 400 g
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 5.15€
be PVM: 4.26€

Gazprom Grease LX EP-2 400g

Tai daugiafunkcinis, aukštam slėgiui skirtas tepalas, pagamintas sumaišius aukštą klampumo indeksą turinčių mineralinių alyvų ir ličio komplekso muilo tirštiklių. Tepalą sudaro priedai skirti aukštam slėgui ir kiti priedai, užtikrinantys apsaugą nuo oksidacijos, kuri atsiranda dėl aukštos temperatūros, dėvėjimosi, rūdžių, ir korozijos. Gazpromneft Grease LX EP tinkamas plačiam naudojimui pramonėje, transporte ir statybos sektoriuje. Šios serijos tepalai turi NLGI 1 ir NLGI 2. Gazpromneft Grease LX EP rekomenduojama naudoti esant temperatūros intervalui -300C iki 160C. Mėlynos spalvos. Dėžutėje (24vnt).

Panaudojimas:

Gazpromneft Grease LX EP 2 rekomenduojamas sunkiai aprautiems guoliams, dirbantiems įvairiomis sąlygomis, įskaitant smūgines apkrovas, kurios vyrauja pramonės, transporto ir statybos sektoriuje.

Savybės, privalumai ir potenciali nauda:

* Didelių apkrovų išlaikymas: Sumažina dėvėjimąsi esant sunkioms arba smūginėms apkrovoms arba vibracijai, taip išlaikant įrangos veikimo patikimumą

* Nepriekaištingas mechaninis stabilumas:

Atsparumas tepalo suminkštėjimui ir nutekėjimo išvengimas, užtikrinantis tepimo efektyvumą

* Atsparumas nuo vandens ir korozijos:

Prailgina guolių tarnavimo laiką kai darbinės sąlygos yra drėgnoje aplinkoje, taip sumažinamos išlaidos guolių keitimui ir nenumatytoms prastovoms.

*Labai geras atsparumas oksidacijai esant aukštai temperatūrai:

Prailgina tepalo tarnavimo laiko ir užtikrina guolių apsaugą nuo aukštos temperatūros, dėl ko sumažėja įrangos išlaikymo kaštai.

Duomenys:

DIN 51502 KP2P-30