alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

MOBIL DTE 10 EXCEL 32 20 L

Gamintojas: Mobil
Prekės kodas: ALY-10-150654
Talpa: 20 L
ISO: VG32
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 150.65€ 120.52€
be PVM: 99.60€

MOBIL DTE 10 EXCEL 32 20 L

Mobil DTE 10 Excel 32 pagaminta iš bazinių alyvų ir patentuotos priedų sistemos, kad užtikrintų gerai subalansuotą hidraulinių sistemų veikimą, įvairiose panaudojimo srityse. Mobil DTE 10 Excel alyvos pasižymi išskirtiniu stabilumu oksidacijai ir šilumai. Tai leidžia maksimaliai prailginti alyvos eksploatavimo laiką ir iki minimumo sumažinti nuosėdų susidarymą hidraulinėse sistemose, kuriose naudojami aukšto slėgio ir didelio našumo siurbliai. Stabilus šlyties ir aukštas klampumo indeksas leidžia pasiekti platų darbinės temperatūros diapazoną, išlaikant maksimalų hidraulinį efektyvumą ir komponentų apsaugą tiek žemoje, tiek aukštoje temperatūroje. Išskirtinės oro burbuliukų atskirimo savybės suteikia papildomą apsaugą sistemose, padedant išvengti kavitacijos pažeidimų. Alyva užtikrina aukštą pavarų, mentės ir stūmoklinių siurblių apsaugą, tuo pačiu sumažindama nuosėdų susidarymą. Kontroliuojamų laboratorinių efektyvumo bandymų metu buvo išmatuotas Mobil DTE 10 Excel alyvų efektyvumas. Naudojant šią alyvą nustatyta, kad hidraulinių siurblių efektyvumas padidėtų iki 6% (šešių procentų) lyginant su Mobil DTE 20. Mobil DTE 10 Excel, palyginus su Mobil įprastais hidrauliniais skysčiais, garantuoja išskirtinį alyvos tarnavimo laiką (alyvos keitimo intervalas gali būti prailgintas net iki 3 kartų), išlaikant puikų hidraulinės sistemos darbą, švarą ir komponentų apsauga.

Mobil DTE 10 Excel hidraulinės alyvos privalumai:
Puikus hidraulinis efektyvumas, švara, mažesnis energijos suvartojimas ir padidėjas darbo našumas;
Sumažėja įrengimų priežiūra ir pailgėja komponentų eksploatavimo laikas;
Stabilus šlyties aukšto klampumo indeksas;
Tvari komponentų apsauga plačiame temperatūrų diapazone;
Oksidacija ir šiluminis stabilumas;
Prailgintas hidraulinio skysčio tarnavimo laikas net ir atšiauriomis sąlygomis;
Geras alyvos suderinamumas su elastomerais ir sandarikliais;
Padeda sumažinti nusidėvėjimą ir apsaugo siurblius bei komponentus, ilgesnis įrangos tarnavimo laikas;
Puikios oro atskyrimo, apsauga nuo putojimo charakteristikos;
Suderinamumas su metalais;
Padeda užtikrinti puikias įrangos eksploatacines savybes.

Specifikacijos:

  • Bosch Rexroth Fluid Rating List 90245; DENISON HF-0; HOCNF Norway-NEMS, Black; EATON VICKERS 694 (encompasses former I-286-S, M-2950-S, or M-2952-S); DIN 51524-2:2006-09; DIN 51524-3:2006-09; ISO L-HV (ISO 11158:1997); JCMAS HK VG32W; HVLP

Jau daugelį metų MOBIL alyvos yra plačiai naudojamos įvairiose srityse ir pramonės šakose, ir įgijo pasitikėjimą tarp vartotojų kaip alyva, kuri užtikrina sklandų ir ilgalaikį judančių mechanizmų darbą.

Šiandien MOBIL vardas žinomas visame pasaulyje už inovacines technologijas, darbo efektyvumą ir patikimumą. Produktų aukščiausią kokybę įvertino ir pasirinko daugelis žinomiausių pasaulyje automobilių ir įvairios įrangos gamintojų.

Apimdami platų produktų panaudojimą, nuo automobilinių iki  reaktyvinių lėktuvų variklių, nuo popieriaus gamyklų iki elektros jėgainių, MOBIL alyvos ir tepalai kasdien vysto naujus produktus ir naujus sprendimus, kad galėtų patenkinti šiuolaikinius klientų poreikius ir žengti su naujausiomis technologijomis.