alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Hidraulinė Alyva John Deere HY GARD 20L

Gamintojas: John Deere
Prekės kodas: ALY-18-VC81824-020L
Talpa: 20 L
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 145.20€ 115.74€
be PVM: 95.65€

Hidraulinė Alyva John Deere HY GARD 20L

HY GARD - transmisinė / hidraulinė alyva, garantuojanti puikius darbo rodiklius hidraulinėms ir transmisinėms sistemoms. Rekomenduojama sistemoms tiek su bendru, tiek su atskiru alyvos rezervuaru, įskaitant „šlapiąsias“ pavarų dėžes ir „šlapiuosius“ stabdžius.

Savybės:

  • Sukurta su trinties modifikatoriais, kurie užtikrina sklandų darbą ir puikų stabdymą.
  • Naudojama priemonė klampumui gerinti užtikrina reikiamą klampą esant bet kokiai temperatūrai. Šis priedas nenaudojamas daugumoje konkurentų alyvų, nors yra būtinas norint pasiekti optimalius veiklos rezultatus ir apsaugą.
  • Klampumas pagal ISO esant 40 laipsnių temperatūrai siekia 46–68.
  • Viršija JDM J20C specifikaciją. Keli panašūs produktai gali siekti minimalius reikalavimus, bet nė vienas iš jų negali pasiekti veiklos rodiklių, kuriuos demonstruoja HY GARD.

„JOHN DEERE“ ALYVOS IR TEPALAI

Sukurti taip, kad viršytų keliamus reikalavimus

Norėdami „sutaupyti“ vietoje originalių „John Deere“ produktų klientai kartais susigundo naudoti „alternatyvias“ alyvas, tepalus, aušinimo skysčius. Iš pirmo žvilgsnio jie atrodo taip pat, bet tik tol, kol jų neišbandote. Tada dažnas supranta, kad šiandien sutaupytas truputis kainuos daug daugiau rytoj. Kitaip negu kitų gamintojų, „John Deere“ produktai yra pritaikyti ir sukurti taip, kad viršytų keliamus reikalavimus, gerintų darbo rezultatus ir prailgintų technikos darbo laiką. Taip yra todėl, kad mes norime, jog Jūsų įranga dirbtų kaip tą dieną, kai ją pirkote. Tai yra garantijos ir pasitikėjimas, kurių negausite pirkdami kitą produktą.