alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Variklinė alyva RAVENOL Expert SHPD 10W40 20L

Gamintojas: RAVENOL
Prekės kodas: ALY-16-V0057
Alyvos klampumas (SAE): 10W-40
Talpa: 20 L
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 123.70€ 107.57€
be PVM: 88.90€

Variklinė alyva RAVENOL Expert SHPD 10W40 20L

Kokybės lygis:

 • ACEA: E4/E7, A3/B4
 • API: CI-4/SL, CH-4/CG-4/CF
 • MB-Approval 228.3, 229.1
 • Cummins CES 20077, CES 20078
 • DEUTZ DQC III-10
 • MAN M 3275-1
 • Volvo VDS 3
 • YaMZ
 • MACK EOM-Plus, EO-N
 • Renault VI RLD-2
 • MTU Typ 2
 • TEDOM 258-3 (61-0-0258

Ravenol Expert SHPD 10W40 alyva skirta intensyviai naudojamiems asinchroniniams (indukciniams) varikliams, turbo dyzeliniams bei benzininiams varikliams. Ravenol Expert SHPD 10W40 alyva puikiai tinka naudoti mišriam transporto priemonių parkui. Nestandarinių bei HC bazinių alyvų mišinys, sintetiniai komponentai bei moderniausi alyvos priedai užtikrina ilgiausius alyvos keitimo intervalus ir puikiai apsaugo nuo nusidėvejimo. Ravenol Expert SHPD 10W40 alyva turi puikias tepimo savybes net ir esant žemoms temperatūroms. Greitas kritinių tepimo taškų pasiekiamumas suteikia apsaugą nuo variklio dalių dėvėjimosi net ir ką tik užkūrus variklį. Išskirtiniai alyvos priedai garantuoja apsaugą nuo apnašų net ir važiuojant trumpus atstumus. Ravenol Expert SHPD 10W40 alyva privalumai: Puikios valomosios ir dispersinės savybės Labai mažas garavimas Didelis atsparumas senėjimui Apsaugo nuo reflektinių paviršių susidarymo Puikios šalto variklio užvedimo savybės Mažina alyvos ir kuro sąnaudas

RAVENOL žinomas kaip inovatyvus alyvų gamintojas, gaminantis tik aukščiausios kokybės, technologiškai pažangiausias variklines bei transmisines alyvas. Visos RAVENOL alyvos gaminamos jau daugiau kaip 70 metų Vestfalijos regione, Vokietijoje ir šiuo metu savo produktus tiekia į daugiau kaip 80 šalių.

Tai lyderiaujantis automobilinių alyvų gamintojas Europoje, kurio gaminamos alyvos pilnai atitinka ir viršyja Pasaulinių automobilių gamintojų keliamus reikalavimus bei turi daugumos variklių ir transmisijų gamintojų oficialius kokybės patvirtinimus. Naudojant pažangiausias gamybos technologijas, inovacijas bei aukščiausios kokybės priedus RAVENOL variklinės alyvos užtikrina maksimalią variklio apsaugą, mažina išmetamųjų dujų emisiją bei kuro sąnaudas, o patentuota “CleanSynto” technologija mažina tikimybę susidaryti nuosėdoms ant variklio detalių paviršių.

RAVENOL išsiskiria iš kitų alyvų gamintojų, jog beveik negamina universalių alyvų. Visos RAVENOL alyvos, kuriamos gamintojo laboratorijoje, kurioje siekiama sukurti alyvas skirtas konkretiems varikliams ar transmisijoms taip užtikrinant maksimalią variklių ir transmisijų apsaugą bei ilgaamžiškumą.

RAVENOL yra vienas iš transimisinių alyvų gamybos lyderių Pasaulyje, kurias naudoja daugelis transmisijų gamintojų bei specializuotų transmisijų remonto dirbtuvių. RAVENOL pirmieji Pasaulinei rinkai pristatė SAE 0W-16 variklinę alyvą lengviesiems automobiliams. Šiuo metu RAVENOL gamina daugiau kaip 100 skirtingų variklinių ir daugiau kaip 70 transmisinių alyvų rūšių.

RAVENOL skiria didelį dėmesį automobilių sportui, kur glaudžiai bendradarbiauja su sportinių automobilių gamintojais, inžinieriais bei sportininkais, o sukauptą patirtį panaudoja gaminant ir tobulinant savo produktus. RAVENOL automobilių sportui skirtos alyvos plačiai naudojamos daugelio sportinių variklių bei transmisijų gamintojų Europoje tokių kaip: BMW Alpina, Fiat Abarth, Opel Motorsport, Mercedes AMG, Drexler. Taip pat RAVENOL automobilių sportui skirtos alyvos naudojamos tokiose varžybų serijose kaip: European Formula 3, ADAC GT Masters, WTTC, DTM, LeMans 24 Hours ir kt.

Žymos: Alyva Ravenol