alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

MOBILUBE HD 85W140 208 L

Gamintojas: Mobil
Prekės kodas: ALY-10-123587
Alyvos klampumas (SAE): 85W-140
Talpa: 208 L
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 1,246.30€ 996.80€
be PVM: 823.80€

MOBILUBE HD 85W140 208 L

Mobilube HD 85W-140 transmisinė alyva. Šiandienos sunkiosios technikos taikymas kelia didesnius eksploatacinių savybių reikalavimus važiuoklės ir transmisijos tepalams. Didesniam greičiui, didesniam sukimo momentui ir sunkesnėms apkrovoms reikia patobulintų kompozicijų, kad būtų maksimaliai padidintas įrangos tarnavimo laikas ir optimizuotos eksploatavimo išlaidos. Ilgesni alyvos keitimo ir aptarnavimo intervalai kelia papildomus reikalavimus pavarų dėžės ir redukroriaus tepalui, reikalaujant veiksmingų bazinių elementų ir priedų sistemų. Mobilube HD serijos greičių dėžės tepalai yra sukurti taip, kad atitiktų šiuos iššūkius.

Mobilube HD 85W-140 transmisinės alyvos panaudojimas. Didelės apkrovos ašys ir pavaros, reikalaujančios API GL-5 alyvos lygio. Lengvieji automobiliai ir sunkvežimiai bei komercinės transporto priemonės, kelių statybos pramonė, įskaitant statybą, kasybą, karjerų eksploatavimą ir žemės ūkį. Kitos sunkiosios pramonės ir automobilių reikmės, susijusios su hipoidinėmis pavaromis, veikiančiomis tokiomis sąlygomis, kai vyrauja didelis greitis / smūgio apkrova, didelis greitis / mažas sukimo momentas ir (arba) mažas greitis / didelis sukimo momentas.

Specifikacijos:

  • API GL-5

Jau daugelį metų MOBIL alyvos yra plačiai naudojamos įvairiose srityse ir pramonės šakose, ir įgijo pasitikėjimą tarp vartotojų kaip alyva, kuri užtikrina sklandų ir ilgalaikį judančių mechanizmų darbą.

Šiandien MOBIL vardas žinomas visame pasaulyje už inovacines technologijas, darbo efektyvumą ir patikimumą. Produktų aukščiausią kokybę įvertino ir pasirinko daugelis žinomiausių pasaulyje automobilių ir įvairios įrangos gamintojų.

Apimdami platų produktų panaudojimą, nuo automobilinių iki  reaktyvinių lėktuvų variklių, nuo popieriaus gamyklų iki elektros jėgainių, MOBIL alyvos ir tepalai kasdien vysto naujus produktus ir naujus sprendimus, kad galėtų patenkinti šiuolaikinius klientų poreikius ir žengti su naujausiomis technologijomis.