alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

ALYVA KROON-OIL MOS2 GREASE EP2 5KG

Gamintojas: Kroon-Oil
Prekės kodas: ALY-KR03307
Talpa: 5 kg
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 39.93€
be PVM: 33.00€

KROON-OIL MOS2 GREASE EP2 5KG

Kroon-oil “MoS2 Grease EP 2” yra daugiafunkcinis tepalas, kurio bazę sudaro premium klasės ličio tepalas su muilo tirštikliu, papildytas molibdeno disulfidu (3%) ir kitais priedais pasiekti sekančias savybes:
• Stipriu sukibimu su metalu
• Idealiu tepimu
• Neprilygstamu vandens išstūmimu
• Nepriekaištingu stabilumu tiek žemose, tiek aukštose temperatūrose
• Efektyviu atsparumu korozijai ir devėjimuisi
• Mažu trinties koeficientu
• Atsparumu aukštam slėgiui
Taikymas:
Kroonoil “MoS2 Grease EP 2” gali būti naudojamas sunkiasvorių sukamųjų ašių ir puspriekabių grotelėms, kurios yra veikiamos smūginių apkrovų ir staigių perkrovų, tepimui. Tepalas taip pat tinka tepti sunkiai pasiekiamas vietas.

Atitinka specifikacijas:
NLGI 2
DIN 51 502, KPF 2 K-30

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.