alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

ENEOS Brake & Clutch Fluid DOT 5.1 0,5L

Gamintojas: Eneos
Prekės kodas: ALY-8-EU0307297
Talpa: 0,5 L
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 7.78€ 6.22€
be PVM: 5.14€

Stabdžių skystis ENEOS Brake & Clutch Fluid DOT5.1

Efektyvus ir ilgaamžis, pilnai sintetinis stabdžių skystis rekomenduojamas visų tipų hidraulinėms stabdžių ir sankabų sistemoms bei specialiai sukurtas stabdžių antiblokavimo sistemoms (ABS). Šis nesilikoninis skystis sukurtas pagal DOT 5.1 reikalavimus bei atitinka DOT 4 ir DOT 2 gamintojų rekomendacijas. Jo formulė sukurta geriausiems saugaus stabdymo rezultatams sudėtingiausiomis sąlygomis užtikrinti.

Naudojimas:

Skystis skirtas naudoti visuose automobiliuose ir motocikluose, kuriems rekomenduojamas DOT 5.1 specifikacijų stabdžių skystis. Skystį galima maišyti su DOT 4 ir DOT 3, tačiau nemaišykite jo su silikono ar mineraliniu pagrindu pagamintais skysčiais.

Specifikacijos:

  • FMVSS 116 DOT 5.1 ne silikono pagrindu, DOT 4 ir DOT 3
  • ISO 4925 (5.1, 4 ir 3)

"JX Nippon Oil&Energy", viena seniausių naftos produktų gamintoja pasaulyje, įkurta 1888 metais Japonijoje. Šiuo metu JX Nippon - Nr.1 alyvų gamintoja Japonijoje ir viena daugiausiai gamykliniam užpildymui įvairioms Japonijos, P.Korėjos, Europos ir JAV automobilių kompanijų gamykloms variklines ir transmisijos alyvas bei kitas eksploatacines medžiagas tiekiančių bendrovių. Tarp jų: GM, Hyundai, Honda, Isuzu, Kia, Mitsubishi, Lexus, Nissan, Mazda, Mercedes, Subaru, Suzuki, Toyota, Yamaha (motociklams). Ji taipogi gamina pasaulyje dėl pažangiausių technologijų ir variklio bei aplinkos tausojimo garsiomis tapusias ENEOS vardo alyvas. Dėka JX Nippon Oil valdomos pažangiausios mokslo bazės, ilgamečių bendradarbiavimo su automobilių gamintojais tradicijų jai pavyko įsitvirtinti tepimo medžiagų technologijų lyderės pozicijose. Dauguma ENEOS alyvų, tarp jų ir tiekiamos Baltijos šalims, yra pagamintos iš pačios JX Nippon Oil gaminamų aukščiausios kokybės sintetinių bazinių alyvų, panaudojant patentuotus, ilgalaikių bandymų būdu tarpusavyje subalansuotus moderniausius variklį ir energiją tausojančius priedus.