alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Alyvos priedas BARDAHL OIL BOOSTER+TURBO PROTECT 300ml

Gamintojas: Bardahl
Prekės kodas: ALY-14-P0001
Priedai: Tepalo
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 17.30€ 10.99€
be PVM: 9.08€

BARDAHL OIL BOOSTER+TURBO PROTECT

Bardahl Oil Booster + Turbo Protect yra variklinės alyvos priedas, sumažinantis trintį, išvalantis nuosėdas ir nuo jų apsaugantis. Sudėtyje yra Bardahl polinės traukos formulė, kuri pagerina veikimą ir prailgina naujo variklio tarnavimo laiką.

"Tikrai, ponai, mes negalėjome patikėti, kad naudojant Bardahl pajusime tokį skirtumą!".
Tai buvo pirma, ką pasakė pasaulyje garsi YORK Stanfordo techninių tyrimų laboratorija, esanti Konektikute, kai ištyrė geriausiai žinomą Amerikoje alyvos priedą. Šie specialistai atliko labai tikslų 180 dienų tyrimą.
Rezultatas: variklio dilimo sumažėjimas nuo 10 proc. iki 40proc.
Bet ši laboratorija nebuvo pirmoji, kuri tai pastebėjo. 1978 m. birželio mėn. EG G Automotive Research atliko serijinį taip vadinamą sekos IIID tyrimą, norėdami įvertinti apsaugančias nuo dilimo ir oksidacines šio produkto, naudoto kartu su kokybiška varikline alyva, savybes.
Rezultatas: dilimo sumažėjimas 61,5 proc. ir 12 proc. mažesnė alyvos oksidacija.
Prancūzijos naftos instituto tyrimo rezultatai parodė dilimo sumažėjimą 47 proc. bei dilimo užvedant sumažėjimą 77 proc. Tai rezultatai, kurie nemeluoja.
Daugybė mažesnių bandymų ir milijonų vairuotojų visame pasaulyje patirtis neginčijamai rodo, kad šis Bardahl produktas sumažina trintį variklyje ir ženkliai sumažina kuro suvartojimą. Per daugiau nei 60 metų Bardahl įrodė savo savybes.

PROBLEMA
Dilimas nėra pastebimas naujuose varikliuose tol, kol neatsiranda problemų: triukšmas, alyvos degimas, mažėjanti galia ir efektyvumas. Nuosėdos taip pat yra mažiau pastebimos. Dažniausiai, geras bendras variklio stovis neleidžia pastebėti jų sukeliamo veiklos pablogėjimo. Bet visų pirma, dilimas ir nuosėdos trukdo sklandžiam veikimui, trumpina variklio tarnavimo laiką ir didina kaštus.
Trintis ir dilimas yra didžiausi vos tik užvedus, prieš alyvos pratekėjimą pro variklį. Ši trintis paleidimo metu gali sudaryti 80-90% viso variklio dilimo.
Lako formavimasis yra didžiausias iš karto po užgesinimo, kai karšti degalų garai nusėda ant variklio dalių. Dirbant varikliui taip pat susidaro anglis ir dumblas, lakas bei guma.

VEIKIMAS
Bardahl Oil Booster + Turbo Protect sudėtyje yra polinės traukos formulė, kurią sudaro unikali polinių organinių komponentų koncentracija bei ekstremalaus slėgio priedai. Šios cheminės medžiagos kontaktuoja su metalu, suformuodamos molekulinę plėvelę, kuri nesudega ar nepasišalina, net ir esant aukštam slėgiui ir temperatūrai šiuolaikiniuose varikliuose. Ši plėvelė išlieka net ir varikliui sustojus, nenuteka.

Bardahl nuolatinė apsauga atlieka kelis dalykus:
1. Sumažina dilimą - išlygina mikroskopinius nelygumus, kurie sukelia trintį, o mažiau trinties reiškia mažiau šilumos.
2. Išvalo nuosėdas - išplauna ir valo laką ir anglies daleles, padeda užkirsti kelią tolesniam jų susidarymui. Taip pat apsaugo nuo korozijos, kuri gali atsirasti išjungimo metu.
3. Palieka turbinos paviršiuje plėvelę, apsaugančią nuo ekstremalaus slėgio, dilimo, trinties.

Bardahl Oil Booster + Turbo Protect pagerina guolių, kamerų ir stūmoklių, taip pat turbinos tepimą bei prailgina jų tarnavimo laiką. Padeda išlaisvinti sulipusius vožtuvus, žiedus ir filtrus. Lengviau paleidžiamas variklis. Padidėja variklio efektyvumas bei veikimas, sumažėja eksploatavimo kaštai. Prailgina variklio tarnavimo laiką ir taupo priežiūros išlaidas.

NAUDOJIMAS: įpilti Bardahl Oil Booster + Turbo Protect į variklinę alyvą maždaug viduryje tarp alyvos keitimų ar kiekvieną kartą keičiant alyvą. Tinkamas su naujausios klampos alyva, tiek mineraline, tiek ir sintetine.

BARDAHL PREMIUM KOKYBĖS TEPIMO PRIEMONĖS, AUTO IR PRAMONĖS CHEMIJA

BARDAHL - tai amerikiečių kompanija, įkurta prieš 80 metų (1939-aisiais) Sietle, JAV. Jau daugiau kaip prieš pusę šimtmečio BARDAHL prekinis ženklas buvo žinomas kaip pergalę nešantis vardas lėktuvų, laivų, motociklų bei automobilių sportinėse lenktynėse. 1933-aisiais kompanijos įkūrėjo Ole Bardahl sukurtas trintį mažinantis cheminis priedas (garsioji POLAR PLUS polinės traukos formulė) alyvai Amerikos rinkoje ir visame pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją. Taip buvo išrasti mažinantys trintį alyvos priedai - tai BARDAHL sėkmės istorijos paslaptis. POLAR PLUS formulė yra sudaryta iš elektros krūvį turinčių molekulių, galinčių chemiškai prikibti prie metalinių paviršių kaip mikro magnetai. Tokiu būdu mikroskopiškai plona, ​​bet labai patvari tepimo plėvelė magnetiškai prikimba prie metalo, taip izoliuojant paviršių nuo trinties, šilumos ir nusidėvėjimo. Šios molekulės maksimaliai sumažina trintį tarp dviejų metalo paviršių ir taip garantuojant visiškai kitokį tepimą. JAV armija naudojo POLAR PLUS priedą II-ojo Pasaulinio karo metu visuose orlaivių, automobilių bei valčių varikliuose – net ir peršauta technika galėjo toliau veikti. Iki šiandienos BARDAHL naudoja šią formulę savo alyvoje bei prieduose.

Dėl unikalių BARDAHL tepalų savybių, jau 70-ųjų pradžioje bendrovė lyderiavo specializuotų tepalų kūrime JAV ir Europos rinkose.  BARDAHL kompanija, remiantis savo technologija, sukūrė moto pramonės verslą ir įgijo reputaciją lenktynėse. Lenktynių čempionai ir vairuotojai jau seniai naudoja BARDAHL produkciją, siekdami laimėti vien dėl BARDAHL produkcijos privalumų – visiškai sumažinto technikos dalių nusidėvėjimo ir ilgesnio variklio tarnavimo laiko.

BARDAHL vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris variklinėje alyvoje ir kitose tepimo produktuose naudoja Nobelio premiją gavusią C60 Fullerene molekulių technologiją – jos veikia kaip mikroskopiniai guoliai tarp dviejų judančių paviršių, taip praktiškai panaikinant trintį tarp jų.

BARDAHL klientai yra tokios kompanijos kaip NASA, General Electric ir Boeing. Per pastaruosius 60 metų kompanija savo laboratorijose sukūrė aukštos kokybės priedus ir tepalus automobiliams. 1999 m BARDAHL produkcija buvo patvirtinta Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO 9001).

BARDAHL griežtai laikosi vieningos kokybės principų. Tai reiškia, kad tam tikro produkto savybės nepriklauso nuo to, kam jis yra skirtas - mėgėjui ar profesionalui, Europos ar Azijos vartotojui. Todėl BARDAHL neskirsto savo produkcijos į skirtą tik profesionalams ir neprofesionalams. Jie gali skirtis veikimo (apie tai būna nurodyta produktų kataloge) laipsniu, bet ne kokybe. Beje, skirtingai nei dauguma kitų gamintojų, BARDAHL visus savo produktus kuria tik savo pajėgomis.

Be plačių laboratorinių tyrimų, BARDAHL kaip konkurencinį pranašumą tyrimuose renkasi savo produkcijos testavimą lenktynių sąlygomis. Alyvos ir kuro priedai bandomi realiose lenktynėse ekstremaliomis sąlygomis.

Motorinių valčių lenktynės, Formulė 1, Indy-Cars ir kartingų lenktynės, NASCAR, ralis, pvz., moto kroso lenktynės ir Dakaras: BARDAHL dalyvavo visose šių sporto šakų srityse ir vis dar tai daro. BARDAHL alyvos ir degalų priedai buvo sukurti specialiai tiems, kurie tęsia darbą esant sunkiausioms sąlygoms.

BARDAHL produktai užtikrina nepertraukiamą tepimą ten, kur kiti produktai to nebeatlieka. Dėl šios priežasties BARDAHL visame pasaulyje ir toliau įrodo savo kokybę lenktynių trasose, ralio ir motokroso varžybose. Paprasčiausiai todėl, kad lenktynės su savo alyvos ir kuro priedais yra geriausias tyrimas ir kokybės įrodymas.

BARDAHL kompanijos produkcija yra patvirtinta didžiausių automobilių gamintojų ir oficialių importuotojų Europoje: Audi, BMW, Chrysler, Citroen, Ferrari, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Porsche, Renault, Volkswagen.

 

BARDAHL renkasi tie, kurie ieško geriausio – produkto, siekiančio tobulybės, galinčio peržengti įprastus kokybės standartus auto priežiūroje ir aptranavime. BARDAHL - tai aukščiausios kokybės, patikimumo ir saugumo garantija. BARDAHL visuomet savo aistra tam, ką jie daro, dalinosi su savo partneriais ir tais, kurie kiekvieną dieną pasikliauja BARDAHL kokybe.

 

BARDAHL tepimo priemonių, auto ir pramonės chemijos asortimentas yra labai platus – siūloma daugiau kaip 4000 prekių, skirtų technikos priežiūrai, servisui, pramonei ir kt.