alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Bardahl Diesel Conditioner (BDC) 1l

Gamintojas: Bardahl
Prekės kodas: ALY-14-P0010
Talpa: 1 L
Priedai: Kuro
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 23.00€ 14.90€
be PVM: 12.31€

Bardahl Diesel Conditioner (BDC) 1l

BDC vasarinis kuro priedas. Neledžia atsirasti bakterijoms kuro bake. Taip pat pašalina susidariusį vandenį iš kuro sistemos. 1:1000L. Naudojant BARDAHL BDC užtikrinamas: 1. Švaresnis degimas Bardahl BDC sudėtyje yra priedų, valančių purkštukus bei kuro sistemą ir padedančių išvengti anglies nuosėdų susidarymo. Tai sąlygoja mažiau kenksmingų išmetamųjų dujų susidarymą ir mažesnes degalų sąnaudas. 2. Daugiau galios Daugiau galios naudojant Bardahl BDC, nes šis produktas užtikrina, kad dyzelino, kuris yra purškiamas kiekvieną kartą, į cilindrus patektų maksimaliai ir reikiamu momentu. Tokiu būdu variklis dirba geriau ir taip padidinama jo našumą. Geresnis, pilnas įpurkšto kuro sudegimas automatiškai sąlygoja didesnę galią. 3. Išspręsta drėgmės problema Visi žino, koks per didelės drėgmės kure poveikį. Tai gali sukelti korozijos ir bakterijų susidarymą. Be to, tai taip pat gali įtakoti kuro siurblio gedimus. Bardahl BDC užtikrina, kad vanduo būtų pašalinamas iš degalų. 4. Purkštukų apsauga Purkštukai lieka švarūs. Dauguma purkštukų turi nuo 3 iki 5 injektorių. Jei viena ar daugiau šių mažų angų yra užkemšamos nuosėdomis (nuo dyzelinio kuro), tai sukelia galios nuostolių. Bardahl BDC valomosios savybės leidžia išvengti šios problemos. Kam yra skirtas Bardahl BDC? Šis produktas yra skirtas ne tik žemės ūkio ir žemės darbus atliekančioms mašinoms, bet ir idealiai tinka visiems didelius dyzelino kiekius naudojantiems mechanizmams. Kai naudojate didelius kiekius dyzelino, visuomet kyla didesnis drėgmės kaupimosi ir bakterijų susidarymo pavojus. Naudojant Bardahl BDC esate užtikrinti, kad nuolat turėsite geros kokybės kurą. Dar vienas šio kuro priedo privalumas - naudojant Bardahl BDC galite sutaupyti iki 3 proc. kuro. Sunkvežimiai suvartoja tūkstančius litrų dyzelino per metus. Laivai sunaudoja dar daugiau - šimtus tūkstančių dyzelinio kuro per metus. Maksimalus 3 proc. taupymas - tai, daugeliu atvejų, yra didžiulis sutaupytas dyzelinio kuro kiekis ir ženkliai sumažėję kuro sąnaudos.

BARDAHL PREMIUM KOKYBĖS TEPIMO PRIEMONĖS, AUTO IR PRAMONĖS CHEMIJA

BARDAHL - tai amerikiečių kompanija, įkurta prieš 80 metų (1939-aisiais) Sietle, JAV. Jau daugiau kaip prieš pusę šimtmečio BARDAHL prekinis ženklas buvo žinomas kaip pergalę nešantis vardas lėktuvų, laivų, motociklų bei automobilių sportinėse lenktynėse. 1933-aisiais kompanijos įkūrėjo Ole Bardahl sukurtas trintį mažinantis cheminis priedas (garsioji POLAR PLUS polinės traukos formulė) alyvai Amerikos rinkoje ir visame pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją. Taip buvo išrasti mažinantys trintį alyvos priedai - tai BARDAHL sėkmės istorijos paslaptis. POLAR PLUS formulė yra sudaryta iš elektros krūvį turinčių molekulių, galinčių chemiškai prikibti prie metalinių paviršių kaip mikro magnetai. Tokiu būdu mikroskopiškai plona, ​​bet labai patvari tepimo plėvelė magnetiškai prikimba prie metalo, taip izoliuojant paviršių nuo trinties, šilumos ir nusidėvėjimo. Šios molekulės maksimaliai sumažina trintį tarp dviejų metalo paviršių ir taip garantuojant visiškai kitokį tepimą. JAV armija naudojo POLAR PLUS priedą II-ojo Pasaulinio karo metu visuose orlaivių, automobilių bei valčių varikliuose – net ir peršauta technika galėjo toliau veikti. Iki šiandienos BARDAHL naudoja šią formulę savo alyvoje bei prieduose.

Dėl unikalių BARDAHL tepalų savybių, jau 70-ųjų pradžioje bendrovė lyderiavo specializuotų tepalų kūrime JAV ir Europos rinkose.  BARDAHL kompanija, remiantis savo technologija, sukūrė moto pramonės verslą ir įgijo reputaciją lenktynėse. Lenktynių čempionai ir vairuotojai jau seniai naudoja BARDAHL produkciją, siekdami laimėti vien dėl BARDAHL produkcijos privalumų – visiškai sumažinto technikos dalių nusidėvėjimo ir ilgesnio variklio tarnavimo laiko.

BARDAHL vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris variklinėje alyvoje ir kitose tepimo produktuose naudoja Nobelio premiją gavusią C60 Fullerene molekulių technologiją – jos veikia kaip mikroskopiniai guoliai tarp dviejų judančių paviršių, taip praktiškai panaikinant trintį tarp jų.

BARDAHL klientai yra tokios kompanijos kaip NASA, General Electric ir Boeing. Per pastaruosius 60 metų kompanija savo laboratorijose sukūrė aukštos kokybės priedus ir tepalus automobiliams. 1999 m BARDAHL produkcija buvo patvirtinta Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO 9001).

BARDAHL griežtai laikosi vieningos kokybės principų. Tai reiškia, kad tam tikro produkto savybės nepriklauso nuo to, kam jis yra skirtas - mėgėjui ar profesionalui, Europos ar Azijos vartotojui. Todėl BARDAHL neskirsto savo produkcijos į skirtą tik profesionalams ir neprofesionalams. Jie gali skirtis veikimo (apie tai būna nurodyta produktų kataloge) laipsniu, bet ne kokybe. Beje, skirtingai nei dauguma kitų gamintojų, BARDAHL visus savo produktus kuria tik savo pajėgomis.

Be plačių laboratorinių tyrimų, BARDAHL kaip konkurencinį pranašumą tyrimuose renkasi savo produkcijos testavimą lenktynių sąlygomis. Alyvos ir kuro priedai bandomi realiose lenktynėse ekstremaliomis sąlygomis.

Motorinių valčių lenktynės, Formulė 1, Indy-Cars ir kartingų lenktynės, NASCAR, ralis, pvz., moto kroso lenktynės ir Dakaras: BARDAHL dalyvavo visose šių sporto šakų srityse ir vis dar tai daro. BARDAHL alyvos ir degalų priedai buvo sukurti specialiai tiems, kurie tęsia darbą esant sunkiausioms sąlygoms.

BARDAHL produktai užtikrina nepertraukiamą tepimą ten, kur kiti produktai to nebeatlieka. Dėl šios priežasties BARDAHL visame pasaulyje ir toliau įrodo savo kokybę lenktynių trasose, ralio ir motokroso varžybose. Paprasčiausiai todėl, kad lenktynės su savo alyvos ir kuro priedais yra geriausias tyrimas ir kokybės įrodymas.

BARDAHL kompanijos produkcija yra patvirtinta didžiausių automobilių gamintojų ir oficialių importuotojų Europoje: Audi, BMW, Chrysler, Citroen, Ferrari, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Porsche, Renault, Volkswagen.

 

BARDAHL renkasi tie, kurie ieško geriausio – produkto, siekiančio tobulybės, galinčio peržengti įprastus kokybės standartus auto priežiūroje ir aptranavime. BARDAHL - tai aukščiausios kokybės, patikimumo ir saugumo garantija. BARDAHL visuomet savo aistra tam, ką jie daro, dalinosi su savo partneriais ir tais, kurie kiekvieną dieną pasikliauja BARDAHL kokybe.

 

BARDAHL tepimo priemonių, auto ir pramonės chemijos asortimentas yra labai platus – siūloma daugiau kaip 4000 prekių, skirtų technikos priežiūrai, servisui, pramonei ir kt.