alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

2vnt x Bardahl Full Metal - Trintį mažinantis tepalo priedas 400ml

Gamintojas: Bardahl
Prekės kodas: ALY-14-2xBardahl-Full-Metal-400ml
Talpa: 400 ml
Priedai: Tepalo
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 94.50€ 62.00€
be PVM: 51.24€

BARDAHL FULL METAL - variklinės alyvos priedas

BARDAHL FULL METAL yra pažangiausias, neturintis analogų variklinės alyvos priedas pasaulinėje rinkoje, sukurtas naudojant Polinės traukos POLAR PLUS ir  Nobelio premiją pelniusią FULLERENE-C60 molekulių technologiją. Visiškai saugus varikliui, tiek prevencinis (naujiems varikliams, gali būti naudojamas pirmojo alyvos keitimo metu), tiek ir „gydomasis“ (variklimas su didesne nei 40 000 km rida) trinties sumažinimo priedas. Tinka visiems naujausiems, senesniems ar visai seniems benzininiams, dyzeliniams ir LPG varomiems varikliams su ar be DPF (kietųjų dalelių filtro), su ar be katalizatoriaus.
SAVYBĖS
- Atkuria sandarumą tarp stūmoklio ir cilindro
- Padidina ir atkuria kompresiją
- Sumažina perteklinį alyvos suvartojimą
- Sumažina degalų sąnaudas
- Pagerina lankstumą, akceleratoriaus atsaką ir akceleraciją
- Padidina variklio efektyvumą ir galią
- Prailgina variklio tarnavimo laiką ir sumažina variklio dėvėjimąsi šalto variklio užvedimo metu iki 40 proc.
- Veiksmingas iki 25 000 km.
- Sudėtyje neturi kietųjų dalelių, kurios galėtų užkimšti variklį (EGR, dalelių filtrą, alyvos sistemą, vožtuvus ir pan ...) ar alyvos filtrus.
- Suderinamas su bet kuria alyva (tiek sintetine, tiek ir mineraline) arba bet kokiu varikliu.
- Suderinamas su katalizatoriais.

Polinė trauka POLAR PLUS ir FULLERENE C60
BARDAHL FULL METAL alyvos priedas yra pagamintas iš polinių organinių metalų polinės traukos molekulių POLAR PLUS ir pašalina mikro įtrūkimus, atsiradusius dėl nusidėvėjimo bei atstato cilindrų stūmoklių sandarumą. Suteikia momentinį tepimą ir taip apsaugo variklį šalto užvedimo metu.
Šio alyvos priedo sudėtyje taip pat yra ir FULLERENE(R)-C60 anglies molekulių, kurios yra 10 kartų tankesnės ir 6 kartus lengvesnės už plieną.  BARDAHL yra pirmoji kompanija pasaulyje, pritaikiusi FULLERENE molekulių technologiją alyvos ir priedų gamyboje. FULLERENE C60 molekulės veikia kaip mikro rutuliniai guoliai, atsparūs deformacijai ir yra labai stabilūs: plūduriuoja tarp dviejų kontaktinių paviršių ir sumažina trintį tarp jų jiems judant, taip apsaugo nuo dilimo.

Triguba variklio apsauga
BARDAHL FULL METAL alyvos priedas garantuoja trejopą variklio apsaugą:
-pirmoji apsauga yra normali alyvos plėvelė tarp judančių dalių
-antroji apsauga - POLAR PLUS molekulės prilimpa prie metalinių dalių (virš alyvos ant metalo).
-trečioji apsauga yra FULLERENE-C60 anglies molekulės.
BARDAHL polinė trauka (POLAR PLUS) su Fullerene molekulėmis suteikia trigubą apsaugą nuo dilimo, trinties ir nuosėdų. Tai svarbu, nes šiuolaikinius variklius veikia didėjančios apkrovos (didesnė galia ir sukimo momentas, didesnis slėgis ir temperatūra). Didėjant apkrovoms, padidėja alyvos slėgis, o alyva išstumiama. Rezultatas – didesnė trintis ir dilimas.
Dėl šių nusidėvėjimą stabdančių veiksmų šis alyvos priedas užtikrina ilgesnį variklio tarnavimo laiką ir pagerina veikimą.

Neapsaugotų metalinių paviršių problemą BARDAHL mokslininkai sėkmingai pašalino pasitelkę sudėtingą, unikalią formulę, naudodami specialų priedą, žinomą kaip polinės traukos formulė (Polar Attraction Formula).
Tai atskiros sudedamosios dalys taip pat veikiančios kaip mikromagnetai, stipriai prilimpanys prie metalinių paviršių. Gauta tepimo plėvelė apsaugo nuo metalinių paviršių nusidėvėjimo. Metalinių paviršių nelygumai sukelia trintį ir nusidėvėjimą.
BARDAHL FULL METAL yra sukurtas remiantis daugybe įvairių bandymų įvairiuose vidaus degimo varikliuose pagrindu, eksploatuojant visuose galimuose režimuose.
Atlikti praktiniai bandymai parodė sumažėjusį variklio nusidėvėjimą, kai naudojama polinės traukos formulė (Polar Attraction Formula) ir Fullerene C60. Šių technologijų veiksmingumas buvo patvirtintas automobilių sporte ir kitose ekstremaliose naudojimo srityse. BARDAHL gaminiai testuojami lenktynių sąlygomis. Tai yra esminė komapnijos Tyrimų ir vystymo (R&D) skyriaus dalis.

NAUDOJIMAS
Pakeitus alyvą ir tepalo filtrą bei sušildžius variklį, supilkite į variklinę alyvą 400 ml priedo butelį. Įpylus priedo, užveskite variklį tuščiąja eiga 5-10 minučių. Pakanka 6 litrų variklio alyvai. Galima naudoti pirmojo alyvos keitimo metu ir kiekvieną kartą keičiant alyvą. Taip pat galima naudoti alyvos pakartotinio pildymo metu.
Rekomenduojama naudoti, kai yra:
-prevencijai;
- didelis variklio susidėvėjimas;
- rida daugiau nei 40 000 km ar kaip prevencinė priemonė naujiems automobiliams, padedanti apsaugoti nuo dilimo;
- maža kompresija.

https://www.bardahl.nl/assets/uploads/2016/03/Productsheet_2007B-EN-1.pdf
https://www.youtube.com/watch?v=dc9EvVDWcxg

 

BARDAHL PREMIUM KOKYBĖS TEPIMO PRIEMONĖS, AUTO IR PRAMONĖS CHEMIJA

BARDAHL - tai amerikiečių kompanija, įkurta prieš 80 metų (1939-aisiais) Sietle, JAV. Jau daugiau kaip prieš pusę šimtmečio BARDAHL prekinis ženklas buvo žinomas kaip pergalę nešantis vardas lėktuvų, laivų, motociklų bei automobilių sportinėse lenktynėse. 1933-aisiais kompanijos įkūrėjo Ole Bardahl sukurtas trintį mažinantis cheminis priedas (garsioji POLAR PLUS polinės traukos formulė) alyvai Amerikos rinkoje ir visame pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją. Taip buvo išrasti mažinantys trintį alyvos priedai - tai BARDAHL sėkmės istorijos paslaptis. POLAR PLUS formulė yra sudaryta iš elektros krūvį turinčių molekulių, galinčių chemiškai prikibti prie metalinių paviršių kaip mikro magnetai. Tokiu būdu mikroskopiškai plona, ​​bet labai patvari tepimo plėvelė magnetiškai prikimba prie metalo, taip izoliuojant paviršių nuo trinties, šilumos ir nusidėvėjimo. Šios molekulės maksimaliai sumažina trintį tarp dviejų metalo paviršių ir taip garantuojant visiškai kitokį tepimą. JAV armija naudojo POLAR PLUS priedą II-ojo Pasaulinio karo metu visuose orlaivių, automobilių bei valčių varikliuose – net ir peršauta technika galėjo toliau veikti. Iki šiandienos BARDAHL naudoja šią formulę savo alyvoje bei prieduose.

Dėl unikalių BARDAHL tepalų savybių, jau 70-ųjų pradžioje bendrovė lyderiavo specializuotų tepalų kūrime JAV ir Europos rinkose.  BARDAHL kompanija, remiantis savo technologija, sukūrė moto pramonės verslą ir įgijo reputaciją lenktynėse. Lenktynių čempionai ir vairuotojai jau seniai naudoja BARDAHL produkciją, siekdami laimėti vien dėl BARDAHL produkcijos privalumų – visiškai sumažinto technikos dalių nusidėvėjimo ir ilgesnio variklio tarnavimo laiko.

BARDAHL vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris variklinėje alyvoje ir kitose tepimo produktuose naudoja Nobelio premiją gavusią C60 Fullerene molekulių technologiją – jos veikia kaip mikroskopiniai guoliai tarp dviejų judančių paviršių, taip praktiškai panaikinant trintį tarp jų.

BARDAHL klientai yra tokios kompanijos kaip NASA, General Electric ir Boeing. Per pastaruosius 60 metų kompanija savo laboratorijose sukūrė aukštos kokybės priedus ir tepalus automobiliams. 1999 m BARDAHL produkcija buvo patvirtinta Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO 9001).

BARDAHL griežtai laikosi vieningos kokybės principų. Tai reiškia, kad tam tikro produkto savybės nepriklauso nuo to, kam jis yra skirtas - mėgėjui ar profesionalui, Europos ar Azijos vartotojui. Todėl BARDAHL neskirsto savo produkcijos į skirtą tik profesionalams ir neprofesionalams. Jie gali skirtis veikimo (apie tai būna nurodyta produktų kataloge) laipsniu, bet ne kokybe. Beje, skirtingai nei dauguma kitų gamintojų, BARDAHL visus savo produktus kuria tik savo pajėgomis.

Be plačių laboratorinių tyrimų, BARDAHL kaip konkurencinį pranašumą tyrimuose renkasi savo produkcijos testavimą lenktynių sąlygomis. Alyvos ir kuro priedai bandomi realiose lenktynėse ekstremaliomis sąlygomis.

Motorinių valčių lenktynės, Formulė 1, Indy-Cars ir kartingų lenktynės, NASCAR, ralis, pvz., moto kroso lenktynės ir Dakaras: BARDAHL dalyvavo visose šių sporto šakų srityse ir vis dar tai daro. BARDAHL alyvos ir degalų priedai buvo sukurti specialiai tiems, kurie tęsia darbą esant sunkiausioms sąlygoms.

BARDAHL produktai užtikrina nepertraukiamą tepimą ten, kur kiti produktai to nebeatlieka. Dėl šios priežasties BARDAHL visame pasaulyje ir toliau įrodo savo kokybę lenktynių trasose, ralio ir motokroso varžybose. Paprasčiausiai todėl, kad lenktynės su savo alyvos ir kuro priedais yra geriausias tyrimas ir kokybės įrodymas.

BARDAHL kompanijos produkcija yra patvirtinta didžiausių automobilių gamintojų ir oficialių importuotojų Europoje: Audi, BMW, Chrysler, Citroen, Ferrari, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Porsche, Renault, Volkswagen.

 

BARDAHL renkasi tie, kurie ieško geriausio – produkto, siekiančio tobulybės, galinčio peržengti įprastus kokybės standartus auto priežiūroje ir aptranavime. BARDAHL - tai aukščiausios kokybės, patikimumo ir saugumo garantija. BARDAHL visuomet savo aistra tam, ką jie daro, dalinosi su savo partneriais ir tais, kurie kiekvieną dieną pasikliauja BARDAHL kokybe.

 

BARDAHL tepimo priemonių, auto ir pramonės chemijos asortimentas yra labai platus – siūloma daugiau kaip 4000 prekių, skirtų technikos priežiūrai, servisui, pramonei ir kt.