alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Alyva Valvoline Synpower ENV C2 5w30 1L

Gamintojas: Valvoline
Prekės kodas: ALY-17-ENV-C2-1L
Alyvos klampumas (SAE): 5W-30
ACEA: A5/B5, C2
API: SN, SM, CF
Talpa: 1 L
Atitinka Fiat: 9.55535-S1
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 13.41€ 8.11€
be PVM: 6.70€

SynPower™Xtreme ENV C2 Motor Oil SAE 5W-30

Premium klasės pilnai sintetinė variklinė alyva su mažu SAPS skirta keleiviniams automobiliams, sumažina išmetamųjų dujų emisiją ir pagerina kuro panaudojimo efektyvumą.

Ši alyva yra specialiai sukurta naudojimui su katalizatoriais, kurie yra montuojami šiuolaikiniuose dyzeliniuose automobiliuose su DPF sistema ir benzininiuose varikliuose su TWC (Three Way Catalyst) katalizatorių sistema.

Aprašymas

SynPower™Xtreme ENV C2 Motor Oil SAE 5W-30
Premium fully synthetic low-SAPS passenger car motor oil - Reduces exhaust emissions and improves fuel efficiency.
SynPower Xtreme ENV C2 SAE 5W-30 is specially designed for use as catalyst compatible oil in today’s light duty diesel vehicles with Diesel Particulate Filters (DPF) and gasoline engines with Three Way Catalyst systems (TWC).

Produkto taikymas

Mažo SAPS variklinė alyva yra specialiai sukurta naudoti daugelyje šiuolaikinių variklių, kartu leidžia sumažinti išmetamųjų dujų emisiją ir pagerinti kuro panaudojimo efektyvumą.

Ši alyva patvirtinta pagal Peugeot-Citroën grupės reikalavimus. Taip pat tinkama naudoti Honda ir Toyota modelių automobiliuose, kuriems ACEA C2 specifikacijos variklinė alyva yra rekomenduojama. Prieš naudodami pasitikrinkite automobilio vartotojo vadove.

Tinkama kitiems lengviesiems automobiliams kur ACEA A5/B5 ar API SN/CF specifikacijos variklinė alyva yra rekomenduojama. Prieš naudodami pasitikrinkite automobilio vartotojo vadove.

Produkto savybės ir privalumai

 • Maksimali apsauga
  Sintetinės alyvos technologijos naudojimas SynPower Xtreme ENV C2 SAE 5W-30 variklinėje alyvoje leidžia sušvelninti pasekmes, kurias sukelia trys pagrindinės variklio darbą sunkinančios priežastys: karštis, nuosėdos ir susidėvėjimas.
 • Ilgalaikis tarnavimas
  Aukščiausios kokybės priedai užtikrina ilgalaikį alyvos tarnavimą, lyginant su įprastine alyva.
 • Mažas klampumas
  Mažas alyvos klampumas suteikia kuro taupymo galimybes ir kartu užtikrinant alyvos ilgaamžiškumo savybes.
 • Mažas SAPS
  Mažas sieros, pelenų ir fosforo likučių kiekis leidžia apsaugoti išmetamųjų dujų sistemą.
 • Aplinkos apsauga
  Ši alyva tinka naudoti automobiliams kuriuose yra naudojami varikliai su katalizatoriais atitinkantys Euro IV ir Euro V variklių reikalavimus su DPF (Diesel Particulate Filters) ir TWC (Three Way Catalyst) sistemomis.
 • Kuro ekonomija
  Mažo klampumo alyva, lyginant su įprastine alyva, pasiekti kuro ekonomijos.
 • Šalta pradžia
  Mažas alyvos klampumas, esant žemoms temperatūroms, leidžia užtikrinti lengvą variklio užvedimą.
 • Apsauga nuo susidėvėjimo
  Dėka ypatingų alyvos slėgimo savybių užtikrinama maksimali variklio apsauga nuo susidėvėjimo, prailginamas variklio ir DPF tarnavimo laikas.

Kokybės lygis

Valvoline SynPower ENV C2 5W30:  
API SM, SN/CF
ACEA C2, A5/B5
Citroën  
Honda  
Toyota  
Fiat 9.55535.S1

Techninės charakteristikos

Valvoline SynPower ENV C2 5W30 Matavimo vienetai SAE 5W30
Santykinis tankumas, esant 15,6°C g/cm3 0.853
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 10.2
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 57.3
Kinematinė klampa, esant -30°C cP 6600
Klampos indeksas - 167
Pliupsnio temperatūra °C 230
Stingimo temperatūra °C -42
TBN mg KOH/g 7.4

Vadovavimas kuriuo galite tikėti

Valvoline™ yra pirmaujantis pasaulinis aukštos kokybės alyvų gamintojas, tiekėjas ir pardavėjas, siūlantis specializuotus sprendimus automobiliams, komercijai ir pramonei. Valvoline produktai, paslaugos ir programos yra rezultatas mūsų nepaliaujamo įsipareigojimo nuolat gerinti priežiūrą ir eksploataciją, kartu siekiant sumažinti bendrus išlaikymo kaštus automobilių savininkams ir verslui.

Palikimas kuriuo jūs galite pasitikėti

Valvoline yra pirmasis alyvų pramonės prekės ženklas sukaupęs virš 140 metų palikimo istoriją ,kuri patvirtinamai kalba apie variklio gyvavimo laikotarpio pailginimą, patikimumo padidėjimą ir pasisekimo užtikrinimą. Inovatyvios priemonės ir produktai suteikia Valvoline vadovaujančio partnerio statusą bendradarbiaujant su automobilių dirbtuvėmis, tiekėjais, pardavėjais, originalios įrangos gamintojais ir galutiniais vartotojais. Neapsiribodamas pirmaujančių alyvų tiekimu, Valvoline turi platų profesionalių, pasirodymo ir specializuotų sprendimų spektrą, siekiant užtikrinti jūsų sėkmę.

Resursai nuo kurių jūs galite priklausyti

Būdamas tarptautinio koncerno Ashland Inc. dalimi, Valvoline naudojasi tarptautiniu tyrimų ir technologijų plėtojimo laboratorijų, platinimo ir klientų aptarnavimo tinklu daugiau nei 140 šalių. Jei jums rūpi kokybė, eksploatacinės savybės ir rezultatai, prisijunkite prie milijonų lojalių klientų, kurie pasitiki ir priklauso nuo Valvoline.