alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

RAVENOL DXG 5W30 4L

Gamintojas: RAVENOL
Prekės kodas: ALY-16-V0084
Alyvos klampumas (SAE): 5W-30
API: SN, SN (RC)
Talpa: 4 L
Atitinka General-Motors: GM DEXOS 2
Atitinka Fiat: 9.55535-CR1
Atitinka Ford: WSS-M2C946-A, WSS-M2C946-B1
Atitnka Chrysler: MS-13340, MS-6395
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 45.85€ 36.48€
be PVM: 30.15€

RAVENOL DXG SAE 5W-30 yra pilnai sintetinė variklinė alyva gaminama su PAO (poli alfa alkenai) priedais. Mažos trinties variklinė alyva gaminama naudojant USVO® ir CleanSynto® technologijas, skirta benzininiams ir dyzeliniams lengvųjų automobilių varikliams turintiems turbinas ar be jų su tiesioginio įpurškimo sistemomis. Gaminant alyvą naudojamas triciklis molibdenas, volframas ir OFM (organiniai trinties modifikatoriai). Alyvos gamybai naudojama aukšto poliariškumo V grupės bazinė alyva kuri puikiai dera su alyvoje naudjamais PAO priedais.

Dėl naudojamos USVO® technologijos alyvoje pasiekiamas itin aukštas alyvos klampos stabilumas. Taip padidinama variklio apsauga bei prailginamas alyvos keitimo intervalas. USVO® technologija suteikia alyvai ypač aukštą atsparumą oksidacijai bei šlyties praradimui viso alyvos naudojimo ciklo metu. Puikios alyvos charakteristikos užvedant šaltą variklį užtikrina variklio detalių tepimą visos šalto variklio veikimo fazės metu.

  • API SN Plus / SN (RC) / ILSAC GF-5
  • GM dexos1™ Gen 2
  • Ford WSS-M2C946-B1,
  • WSS-M2C946-A
  • Chrysler MS-6395,
  • MS-13340
  • Fiat 9.55535-CR1
  • Honda/Acura HTO-06

RAVENOL žinomas kaip inovatyvus alyvų gamintojas, gaminantis tik aukščiausios kokybės, technologiškai pažangiausias variklines bei transmisines alyvas. Visos RAVENOL alyvos gaminamos jau daugiau kaip 70 metų Vestfalijos regione, Vokietijoje ir šiuo metu savo produktus tiekia į daugiau kaip 80 šalių.

Tai lyderiaujantis automobilinių alyvų gamintojas Europoje, kurio gaminamos alyvos pilnai atitinka ir viršyja Pasaulinių automobilių gamintojų keliamus reikalavimus bei turi daugumos variklių ir transmisijų gamintojų oficialius kokybės patvirtinimus. Naudojant pažangiausias gamybos technologijas, inovacijas bei aukščiausios kokybės priedus RAVENOL variklinės alyvos užtikrina maksimalią variklio apsaugą, mažina išmetamųjų dujų emisiją bei kuro sąnaudas, o patentuota “CleanSynto” technologija mažina tikimybę susidaryti nuosėdoms ant variklio detalių paviršių.

RAVENOL išsiskiria iš kitų alyvų gamintojų, jog beveik negamina universalių alyvų. Visos RAVENOL alyvos, kuriamos gamintojo laboratorijoje, kurioje siekiama sukurti alyvas skirtas konkretiems varikliams ar transmisijoms taip užtikrinant maksimalią variklių ir transmisijų apsaugą bei ilgaamžiškumą.

RAVENOL yra vienas iš transimisinių alyvų gamybos lyderių Pasaulyje, kurias naudoja daugelis transmisijų gamintojų bei specializuotų transmisijų remonto dirbtuvių. RAVENOL pirmieji Pasaulinei rinkai pristatė SAE 0W-16 variklinę alyvą lengviesiems automobiliams. Šiuo metu RAVENOL gamina daugiau kaip 100 skirtingų variklinių ir daugiau kaip 70 transmisinių alyvų rūšių.

RAVENOL skiria didelį dėmesį automobilių sportui, kur glaudžiai bendradarbiauja su sportinių automobilių gamintojais, inžinieriais bei sportininkais, o sukauptą patirtį panaudoja gaminant ir tobulinant savo produktus. RAVENOL automobilių sportui skirtos alyvos plačiai naudojamos daugelio sportinių variklių bei transmisijų gamintojų Europoje tokių kaip: BMW Alpina, Fiat Abarth, Opel Motorsport, Mercedes AMG, Drexler. Taip pat RAVENOL automobilių sportui skirtos alyvos naudojamos tokiose varžybų serijose kaip: European Formula 3, ADAC GT Masters, WTTC, DTM, LeMans 24 Hours ir kt.

Žymos: Alyva Ravenol