alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

ENEOS Premium Hyper S 5W30 C2 1L

Gamintojas: Eneos
Prekės kodas: ALY-8-EU0034401N
Alyvos klampumas (SAE): 5W-30
ACEA: A1/B1, A5/B5, C2
API: SN, CF
Talpa: 1 L
Atitinka RENAULT: RN 0700
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 12.17€ 9.74€
be PVM: 8.05€

ENEOS Premium Hyper S 5W30 1L

ENEOS Premium Hyper S 5W30 C2 – efektyvi sintetinė variklių alyva pagaminta iš aukštos kokybės bazinės alyvos ir geriausių savybių priedų specialiai keleivinėms ir lengvosioms komercinėms transporto priemonėms su integruotais benzininiais ir dyzeliniais varikliais, moderniausiomis išmetamųjų teršalų kontrolės sistemomis (tiek su katalitiniu konverteriu tiek ir be jo), turbo arba tiesioginio įpurškimo sistemomis. Ši alyva garantuoja geriausią įmanomą degalų ekonomiją, puikią apsaugą nuo nusidėvėjimo ir taršos. Su „ENEOS Premium Hyper S 5W30 C2“ bus užtikrinamas itin didelis temperatūrinis stabilumas, nesvarbu, koks temperatūros diapazonas bebūtų. Dėl vidutinio SPFS lygio alyvos technologijos variklis bus švarus, taigi jo našumas ir apsauga bus ženkliai didesnė net ir važiuojant ekstremaliomis sąlygomis ar esant aukštai temperatūrai. Sukurta specialiai kaip OE (originali įranga), moderniems Toyota, Honda ir kitiems japoniškiems, europietiškiems ir amerikietiškiems varikliams, kuriems naudojamos ACEA C2 standartų alyvos.

Ypatybės

  • 1. Sintetinė technologija su „Deposit Control“ formule Ši naujos kartos vidutinio SPFS (SAPS) lygio alyva užtikrins didesnę variklio apsaugą esant tiek aukštai tiek ir žemai temperatūrai. Alyva puikiai tiks japoniškiems ir europietiškiems „Euro-4“ varikliams su specialiais nuo suodžių apsaugančiais filtrais. Ji pagerina dyzelino dalelių filtro veikimą ir tarnavimo laiką, nes filtras ne taip greitai užsikemša.
  • Geriausias variklio veikimas net ir bandant jį paleisti šaltame ore apsaugos automobilio variklį tiek jo paleidimo tiek ir įšilimo metu. Dėl mažos klampumo technologijos tokiose situacijose variklio nusidėvėjimas gali siekti net iki 75 proc.
  • Geriausia apsauga nuo nusidėvėjimo ir didesnė švara – aukščiausiems naujausios technologijos variklių standartams ir taupumui užtikrinti. Dėl aukščiausios klasės alyvos technologijos ant alyvos suformuojama tvirta plėvelė – tiek bandant paleisti variklį šaltame ore, tiek esant aukštai temperatūrai ar dideliam greičiui. „ENEOS Premium Hyper S 5W30“ ypač efektyviai apsaugo pagrindinio automobilio bloko sistemas. Dėl aukščiausio lygio terminio ir oksidacijos stabilumo variklis visuomet išliks ypač švarus. tervalams.

Naudojimas

Specialiai keleivinėms ir lengvosioms komercinėms transporto priemonėms, kuriose integruoti benzininiai ir dyzeliniai varikliai (tiek su katalitiniu konverteriu tiek ir be jo), DPF, suodžių filtrais, turbo arba tiesioginio įpurškimo varikliams.

Kokybės lygis

ENEOS Premium Hyper S 5W30:  
API SN/CF
ACEA C2 (10), A1/B1(10), A5/B5(10)
RENAULT RN0700
Toyota, Nissan, Honda, Mitsubishi ir Subaru  

Techninės charakteristikos

ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 Matavimo vienetai SAE 5W30
Santykinis tankumas, esant 20°C g/cm3 0.85
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 10.37
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 58.14
Klampos indeksas - 169
Pliupsnio temperatūra °C 230
Stingimo temperatūra °C -42.5

"JX Nippon Oil&Energy", viena seniausių naftos produktų gamintoja pasaulyje, įkurta 1888 metais Japonijoje. Šiuo metu JX Nippon - Nr.1 alyvų gamintoja Japonijoje ir viena daugiausiai gamykliniam užpildymui įvairioms Japonijos, P.Korėjos, Europos ir JAV automobilių kompanijų gamykloms variklines ir transmisijos alyvas bei kitas eksploatacines medžiagas tiekiančių bendrovių. Tarp jų: GM, Hyundai, Honda, Isuzu, Kia, Mitsubishi, Lexus, Nissan, Mazda, Mercedes, Subaru, Suzuki, Toyota, Yamaha (motociklams). Ji taipogi gamina pasaulyje dėl pažangiausių technologijų ir variklio bei aplinkos tausojimo garsiomis tapusias ENEOS vardo alyvas. Dėka JX Nippon Oil valdomos pažangiausios mokslo bazės, ilgamečių bendradarbiavimo su automobilių gamintojais tradicijų jai pavyko įsitvirtinti tepimo medžiagų technologijų lyderės pozicijose. Dauguma ENEOS alyvų, tarp jų ir tiekiamos Baltijos šalims, yra pagamintos iš pačios JX Nippon Oil gaminamų aukščiausios kokybės sintetinių bazinių alyvų, panaudojant patentuotus, ilgalaikių bandymų būdu tarpusavyje subalansuotus moderniausius variklį ir energiją tausojančius priedus.