alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

ENEOS Hyper Multi 5W30 4L

Gamintojas: Eneos
Prekės kodas: ALY-8-V0008
Alyvos klampumas (SAE): 5W-30
ACEA: A5/B5
Talpa: 4 L
Atitinka RENAULT: RN 0700
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 34.53€ 30.03€
be PVM: 24.82€

ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 4L

ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 yra aukščiausios kokybės visiškai sintetinė variklių alyva, sukurta ilgam tarnavimo laikui plataus spektro skirtingų tipų automobiliuose. Ji suteikia pagerintą apsaugą plačiame temperatūrų diapozone bet kokiomis važiavimo sąlygomis, bet kokio senumo varikliams, neturintiems DPF (kietųjų dalelių filtro). Ši alyva sukurta išlaikyti variklius geriausios darbinės formos, užtikrinant išskirtinę apsaugą nuo dėvėjimosi, švarą ir bendras tepimo charakteristikas. Viršija esamus standartus, lyginant su įprastomis alyvomis.

Ypatybės

  • 1. Visiškai sintetinė, tinkanti daugeliui automobilių Ši alyva pagaminta puikiai suderinus visiškai sintetinę bazinę alyvą su kruopščiai atrinktais ir subalansuotais priedais. 5W30 klampumo klasė yra viena dažniausiai naudojamų ir rekomenduojamų europietiškiems, korėjietiškiems ir amerikietiškiems automobiliams. ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 alyva užtikrina puikias eksploatacines savybes, švarą ir variklio apsaugą daugeliui automobilių.
  • 2. Svarbi nauda Sukurta naudojimui įvairiuose benzininiuose ir dyzeliniuose automobiliuose, lengvuosiuose sunkvežimiuose ir furgonuose, eksploatuojamuose sunkiomis sąlygomis, ši alyva padidina variklių patvarumą, apsaugodama juos nuo dažnų didelių apkrovų padaromos žalos. Ji sukurta varikliams, kuriuose galima naudoti mažos trinties, mažo klampumo alyvas su aukštu temperatūros / skystumo rodikliu su didesniu alyvos keitimo intervalu galinguose varikliuose. Pagerintos šios alyvos trinties charakteristikos leidžia sumažinti kuro sąnaudas.
  • 3. Variklio tarnavimo laiko pailginimas Visiškai sintetinė šios alyvos formulė padeda išvengti nuosėdų ir purvo susikaupimo, užtikrina puikų tepimą ir apsaugą nuo dėvėjimosi bet kokiomis važiavimo sąlygomis tiek šaltam, tiek įšilusiam varikliui. Dėl išskirtinio temperatūrinio ir oksidacijos stabilumo ši alyva 100 % garantuoja už eksploatacines savybes, naudojant ilgiems alyvos keitimo intervalams.

Naudojimas

Rekomenduojama visų tipų šiuolaikiniams automobiliams, tarp jų galingiems turbininiams, perkrautiems benzininiams ir dyzeliniams varikliams su daug vožtuvų ir kuro įpurškimu, montuojamiems į lengvuosius automobilius, miesto visureigius, furgonus ir sunkvežimius. Ši bendros paskirties variklių alyva specialiai sukurta korėjietiškiems, europietiškiems ir senesniems japoniškiems automobiliams su benzininiais ir dyzeliniais varikliais, neturinčiais dyzelinio automobilio kietųjų dalelių filtro (DPF). Ši alyva taip pat tinka kituose automobiliuose, kuriuose yra atitinkami klampos ir galios lygiai.

Kokybės lygis

ENEOS Premium Hyper Multi 5W30:  
API  
ACEA A5/B5 (08)
RENAULT RN0700

Techninės charakteristikos

ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 Matavimo vienetai SAE 5W30
Santykinis tankumas, esant 20°C g/cm3 0.85
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 9.5
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 53
Klampos indeksas - 160
Pliupsnio temperatūra °C 192
Stingimo temperatūra °C -39

"JX Nippon Oil&Energy", viena seniausių naftos produktų gamintoja pasaulyje, įkurta 1888 metais Japonijoje. Šiuo metu JX Nippon - Nr.1 alyvų gamintoja Japonijoje ir viena daugiausiai gamykliniam užpildymui įvairioms Japonijos, P.Korėjos, Europos ir JAV automobilių kompanijų gamykloms variklines ir transmisijos alyvas bei kitas eksploatacines medžiagas tiekiančių bendrovių. Tarp jų: GM, Hyundai, Honda, Isuzu, Kia, Mitsubishi, Lexus, Nissan, Mazda, Mercedes, Subaru, Suzuki, Toyota, Yamaha (motociklams). Ji taipogi gamina pasaulyje dėl pažangiausių technologijų ir variklio bei aplinkos tausojimo garsiomis tapusias ENEOS vardo alyvas. Dėka JX Nippon Oil valdomos pažangiausios mokslo bazės, ilgamečių bendradarbiavimo su automobilių gamintojais tradicijų jai pavyko įsitvirtinti tepimo medžiagų technologijų lyderės pozicijose. Dauguma ENEOS alyvų, tarp jų ir tiekiamos Baltijos šalims, yra pagamintos iš pačios JX Nippon Oil gaminamų aukščiausios kokybės sintetinių bazinių alyvų, panaudojant patentuotus, ilgalaikių bandymų būdu tarpusavyje subalansuotus moderniausius variklį ir energiją tausojančius priedus.