alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

ENEOS Hyper 5W40 4L

Gamintojas: Eneos
Prekės kodas: ALY-8-EU0031301N
Alyvos klampumas (SAE): 5W-40
ACEA: A3/B4, C3
API: SN, CF
Talpa: 4 L
Atitinka Volkswagen: VW 500 00, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01
Atitinka BMW: LL-01, LL-04
Atitinka General-Motors: GM DEXOS 2
Atitinka Mercedes-Benz: MB 229.31, MB 229.51
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 43.26€ 34.61€
be PVM: 28.60€

ENEOS Premium Hyper 5W40 4L

ENEOSPremium Hyper 5W40 yra moderniausia visiškai sintetinė variklių alyva, skirta lengvųjų automobilių benzininiams ir dyzeliniams varikliams su ar be katalizatoriais, dyzelinių automobilių kietųjų dalelių filtrais (DPF), suodžių filtrais, turbokompresoriais ir tiesioginio įpurškimo sistemomis. Ši alyva garantuoja greitą ir stabilų tepimą, didelį terminį stabilumą, esant didelėms apkrovoms plačiame temperatūrų diapazone. Šie mažai sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros naudojantys tepalai tinka visų europietiškų lengvųjų automobilių varikliams ir užtikrina retesnį keitimą, švaresnį degimą, mažesnes kuro sąnaudas, mažas alyvos sąnaudas ir mažesnį emisijų lygį. Ši alyva gali būti naudojama ir ne tik Euro 4 standarto varikliuose.

Ypatybės

  • 1. Visiškai sintetinė variklių alyva su nuosėdų kontrolės formule Naujo kartos mažai sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros naudojanti alyva užtikrina gerą apsaugą ilgesniais alyvos keitimo intervalais. Ši alyva sukurta VAG grupės (Volkswagen, Audi, Seat ir Škoda) lengviesiems ir mažų apkrovų komerciniams automobiliams. Be to, ji gaminta taip, kad tiktų dyzeliniams VW varikliams su tiesioginio įpurškimo kiekvienam purkštukui siurbliu technologija (PDi/TDi su raudona D ir raudona i) bei varikliams, kuriems nurodoma pilti VW 505.01 variklio alyvas. Taip pat naudojama Euro IV standarto Mercedes Benz ir BMW automobiliuose su suodžių filtrais, norint išvengti filtrų užsikimšimo. Pagerina dyzelinių automobilių kietųjų dalelių filtro veikimą ir pailgina jo tarnavimo laiką, išvengiant ankstyvo užsikimšimo.
  • 2. Ilgesni alyvos keitimo intervalai Dėl išskirtinio atsparumo oksidacijai ši alyva užtikrina išskirtinį variklio patvarumą ir itin ilgus alyvos keitimo intervalus.
  • 3. Didesnis atsparumas nusidėvėjimui ir nepriekaištinga švara Alyvos plėvelė išlieka stipri, esant aukštai temperatūrai, dideliam greičiui ir apkrovai. Apsauga nuo dėvėjimosi itin efektyvi agregatuose su viršutinio veleno sistemomis. Ši alyva pasižymi nepaprastu terminiu ir oksidaciniu stabilumu, tad palaiko variklio švarą, neleisdama formuotis nuosėdoms, kurios gali užkirsti variklį ar užkimšti siurblį.

Naudojimas

Benzininiams, SGD dujomis varomiems ir mažų apkrovų dyzeliniams varikliams su ar be turbokompresoriumi, katalizatoriumi ar DPF filtru, taip pat varikliams su tiesioginiu įpurškimu.

Kokybės lygis

ENEOS Premium Hyper 5W40:  
API SN/CF
ACEA ACEA: C3, A3/B4 (08)
VW 500.00/505.00/502.00/505.01
MB-Approval 229.31 229.51
BMW ll-01 ll-04
GM Dexos 2

Techninės charakteristikos

ENEOS Premium Hyper 5W40 Matavimo vienetai SAE 5W40
Santykinis tankumas, esant 20°C g/cm3 0.85
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 14.3
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 86.6
Klampos indeksas - 172
Pliupsnio temperatūra °C 226
Stingimo temperatūra °C -40

"JX Nippon Oil&Energy", viena seniausių naftos produktų gamintoja pasaulyje, įkurta 1888 metais Japonijoje. Šiuo metu JX Nippon - Nr.1 alyvų gamintoja Japonijoje ir viena daugiausiai gamykliniam užpildymui įvairioms Japonijos, P.Korėjos, Europos ir JAV automobilių kompanijų gamykloms variklines ir transmisijos alyvas bei kitas eksploatacines medžiagas tiekiančių bendrovių. Tarp jų: GM, Hyundai, Honda, Isuzu, Kia, Mitsubishi, Lexus, Nissan, Mazda, Mercedes, Subaru, Suzuki, Toyota, Yamaha (motociklams). Ji taipogi gamina pasaulyje dėl pažangiausių technologijų ir variklio bei aplinkos tausojimo garsiomis tapusias ENEOS vardo alyvas. Dėka JX Nippon Oil valdomos pažangiausios mokslo bazės, ilgamečių bendradarbiavimo su automobilių gamintojais tradicijų jai pavyko įsitvirtinti tepimo medžiagų technologijų lyderės pozicijose. Dauguma ENEOS alyvų, tarp jų ir tiekiamos Baltijos šalims, yra pagamintos iš pačios JX Nippon Oil gaminamų aukščiausios kokybės sintetinių bazinių alyvų, panaudojant patentuotus, ilgalaikių bandymų būdu tarpusavyje subalansuotus moderniausius variklį ir energiją tausojančius priedus.