alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Alyva CASTROL Magnatec C3 5w40 1L

Gamintojas: Castrol
Prekės kodas: ALY-2-V0038
Alyvos klampumas (SAE): 5W-40
ACEA: A3/B3, A3/B4, C3
API: SN, CF
Talpa: 1 L
Atitinka Volkswagen: VW 502 00, VW 505 00
Atitinka BMW: LL-04
Atitinka General-Motors: GM DEXOS 2, GM LL-A-025, GM LL-B-025
Atitinka Mercedes-Benz: MB 229.31, MB 226.5
Atitinka RENAULT: RN 0700, RN 0710
Atitinka Fiat: 9.55535-S2
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 8.06€ 7.76€
be PVM: 6.41€

CASTROL Magnatec C3 5w40 1L

Iki 75% variklio dalių nusidėvėjimo atsiranda paleidimo ar apšilimo metu. Kai variklis yra išjungtas, paprasta variklinė alyva nuteka į variklio karterį apačioje, paliekant reikšmingiausias variklio dalis neapsaugotomis. Castrol Magnatec molekulės lyg magnetas pritraukiamos prie visų variklio dalių ir sudaro taip vadinamą alyvos plėvelę, kuri suteikia varikliui apsauga nuo pat paleidimo.

Kompanija Castrol rekomenduoja naudoti Castrol Magnatec 5w40 C3 variliuose, kurie atitinka specifikacijas GM/Opel Dexos2, GM LL-A-025 arba GM-B-025.

Castrol Magnatec 5W-40 C3 suteikia maksimalią apsaugą naujos kartos varikliams su išmetamamųjų dujų papildoma filtracija, tai yra su DPF filtrais ir trijų pakopų kataliziniais konverteriais.

Castrol Magnatec 5W-30 C3 alyva skirta modernios konstrukcijos benzininiams ir dyzeliniams varikliams su turbinomis, aušintuvais, tiesioginio degalų įpurškimo į cilindrą sistemomis, Common Rail tipo varikliams su katalizatoriais ir dyzeliniams varikliams su suodžių filtrais (DPF).

Castrol Magnatec 5W-30 C3 alyva sukurta pagal naują technologiją Intelligent Molecules, kuri užtikrina aktyvią ir ilgalaikę variklio apsaugą bei padidina jo išteklius. Unikalios mikrodalelės Intelligent Molecules prilimpa prie metalinių paviršių ir suformuoja ypač stiprią alyvos plėvelę, besitrinančias poras saugančią nuo dilimo.

Castrol EDGE - geriausia alyva Visiems, kurie ieško geriausios, kokybiškiausios alyvos. Visapusiškai geriausia automobilinių alyvų serija. Geriausi „Castrol“ gaminiai, sukurti remiantis šimtamete patirtimi. Atitinka BMW, VW, „Audi“, „Opel“ gamintojų specifikacijas; šią alyvą rekomenduoja „Aston Martin“. Neprilygstamas „Castrol“ siekis patenkinti automobilininkų poreikius. „Castrol EDGE“ serija pagaminta taikant moderniausias technologijas ir pritaikyta reikliausiems vairuotojams, kurie tiesiog negali gyventi be mašinų.

Aprašymas

Up to 75% of engine wear happens while your engine warms up. When the engine stops oils drain off critical engine parts, however Castrol Magnatec’s intelligent molecules don’t, they cling to the engine like a magnet providing an extra layer of protection ready to protect from the moment you turn the key.
Castrol Magnatec’s molecules are always there, always ready, dramatically reducing* engine wear when the most damage happens; as your car warms up.
Now with ultra-refined molecules, for protection you can see, hear and feel.
Castrol Magnatec. Instant protection from the moment you turn the key.
* As tested against the industry Sequence IVA wear test.

Produkto taikymas

Castrol Magnatec 5W-40 C3 is suitable for use in automotive gasoline and diesel engines where the manufacturer recommends an ACEA A3/B3, A3/B4, C3, API SM/CF or earlier specification 5W-40 lubricant.

Castrol Magnatec 5W-40 C3 is approved for use in cars from a wide variety of manufacturers, please refer to specifications and your vehicle handbook.

Produkto savybės ir privalumai

Castrol Magnatec’s Intelligent Molecules:

  • Cling to critical engine parts when the oil drains down.
  • Cling to your engine forming an extra layer that protects during start up and beyond.
  • Bond to metal surfaces to make engine parts more resistant to wear.
  • Are combined with synthetic technology to provide increased protection in high and low temperature applications.
  • Provide continuous protection for all driving conditions, styles and temperatures.

Castrol Magnatec 5W-40 C3 also delivers superior performance under extreme cold start up conditions.

Kokybės lygis

CASTROL Magnatec C3 5w40:  
ACEA A3/B3, A3/B4, C3
API SN/CF
BMW Longlife-04
MB-Approval 229.31/ 226.5
VW 502 00/ 505 00
FIAT 9.55535-S2
RENAULT RN0700 RN0710
GM DEXOS2, LL-A-025, LL-B-025

Techninės charakteristikos

CASTROL Magnatec C3 5w40 Matavimo vienetai SAE 5W40
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.85
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 13.2
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 80
Kinematinė klampa, esant -30°C cP 6100
Klampos indeksas - 164
Pliupsnio temperatūra °C 200
Stingimo temperatūra °C -48
Sulfatinis peliningumas % in weight 0.7

„Castrol“ pasaulyje plačiai žinoma kaip pirmaujanti, specializuota tepalų tiekėja. Didelis gaminių asortimentas pagal įvairius poreikius Nors daugelis mus pažįsta kaip tepalų automobiliams ir motociklams gamintojus, tačiau mes taip pat gaminame tepalus, kuriems nėra skiriamas toks didelis dėmesys, tačiau be jų neįmanoma kasdieniame gyvenime. Tai tepalai, naudojami, pavyzdžiui, dujų ir elektros energijos pramonėje, transporto pramonėje, statybų technikai ir žemės kasimo mašinoms, šaldymo technikai skirti tepalai, metalų ir plastiko apdirbimo, laivybos sektoriuje ir apskritai visoje pramonėje. Darbo pobūdis Sėkmę lemiančios pagrindinės vertybės: Pažangiausios technologijos Pergalės siekimas Aistra ir žavėjimasis Didžiausia sparta Šių vertybių laikymasis – pagrindinis įsipareigojimas klientams, siekiant abipusės naudos – mūsų sėkmės priežastis. „Castrol“ darbo pobūdis iš esmės visuomet toks ir buvo. Charlesas Cheersas Wakefieldas dar 1899 m. įkūręs įmonę besąlygiškai tikėjo, kad darbas išvien su klientais suteikia galimybę kurti tinkamus gaminius ir paslaugas. Jis buvo gana įžvalgus ir atkreipė dėmesį, kad tiek vieniems, tiek kitiems naudingiausia yra bendradarbiauti. Kaip tuomet, taip ir dabar šis mąstymo būdas yra aktualus ir nešantis sėkmę „Castrol“ organizacijai.