alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Alyva CASTROL Edge Titanium FST C3 5w30 5L

Gamintojas: Castrol
Prekės kodas: ALY-2-V0018
Alyvos klampumas (SAE): 5W-30
ACEA: C3
API: SN, CF
Talpa: 5 L
Atitinka Volkswagen: VW 505 00, VW 505 01
Atitinka General-Motors: GM DEXOS 2, GM LL-A-025, GM LL-B-025
Atitinka Mercedes-Benz: MB 229.31, MB 229.51
Atitinka RENAULT: RN 0700, RN 0710
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 62.44€ 51.99€
be PVM: 42.97€

CASTROL Edge Titanium FST C3 5w30 5L

Visiškai sintetinė variklinė alyva, sukurta naudojant naujausias itin pažangias technologijas. Viršija pagrindinių automobilių gamintojų griežčiausius standartus. Šis produktas išskirtinai pritaikytas moderniausiems VW ir Audi varikliams. Specifikacijos: SAE 5W-30; ACEA C3; MB 229.31/ MB 229.51; RENAULT 0700; RENAULT 0710, VW 505.00/ 505.01, GM Dexos2;

Gamintojas: "Castrol Lubricants, Division of BP", Pagaminta ES. „Galios apsauga“ Išbandme ypač galingą lenktyninio automobilio variklį ekstremaliomis pagreitėjimo sąlygomis. Variklis bandymo metu veikė net 14 000 sūkių/min. greičiu, kuris atitinka maždaug 257 km/val. greitį lenktyninėje trasoje. Šio bandymo rezultatai* Naudojant „Castrol EDGE“ alyvą didžiausias greitis buvo pasiektas sekunde greičiau, palyginti su vieno iš didžiausių konkurentų gaminama įprasta alyva. 257 km/val. greičiu šis sekunds skirtumas prilygsta 85 metrams – beveik futbolo aikštės ilgiui. „Puikiai tinka naudoti esant atšiaurioms sąlygoms“ Užvesti šaltą automobilio variklį kartais išties sunku. „Castrol“ išbandė du automobilius šalčio kameroje, kurioje buvo -15 Celsijaus laipsnių temperatūra, kad nustatytų, per kiek laiko alyva pasklinda visame variklyje. Šio bandymo rezultatai* „Castrol EDGE“ pasklinda iki 45 % greičiau nei įprasta alyva, todėl mažiau apkraunamas akumuliatorius. Ji tekėjo visomis variklio ertmėmis daugiau nei tris kartus greičiau, palyginti su viena iš populiariausių įprastų alyvų. Vadinasi, „Castrol EDGE“ alyva, palyginti su konkurentų gaminama pusiau arba visiškai sintetine alyva, išlieka tokia pat veiksminga esant net 12 laipsnių žemesnei temperatūrai. Castrol Edge- geriausia mūsų alyva Visiems, kurie ieško geriausios alyvos. Visapusiškai geriausia automobilinių alyvų serija. Geriausi „Castrol“ gaminiai, sukurti remiantis šimtamete patirtimi. Atitinka BMW, VW, „Audi“, „Opel“ gamintojų specifikacijas; šią alyvą rekomenduoja „Aston Martin“. Neprilygstamas „Castrol“ siekis patenkinti automobilininkų poreikius. „Castrol EDGE“ serija pagaminta taikant moderniausias technologijas ir pritaikyta reikliausiems vairuotojams, kurie tiesiog negali gyventi be mašinų.

Aprašymas

Variklio technologijų pažanga padidino galios ir efektyvumą, o tai reiškia, kad varikliai dirba tvirčiau ir esant didesniam slėgiui nei bet kada anksčiau.
Vienintelis dalykas, dėl kurio metalo variklio dalys yra atskirtos, yra alyva, todėl ji turi būti stipri ir išlikti stipri.
Castrol EDGE yra mūsų galingiausias ir pažangiausias variklinių alyvų asortimentas. Jo TITANIUM FST ™ padvigubina jo plėvelės stiprumą, neleidžiantį susilpninti alyvos plėvelės ir mažina trintį.
Castrol EDGE with TITANIUM FST™: padeda varikliui pasiekti maximalų efektyvumą.

Produkto taikymas

Castrol EDGE 5W-30 C3 tinka naudoti automobilių benzinu ir dyzeliniuose varikliuose, kur gamintojas rekomenduoja API SN, ACEA C3 arba ankstesnę specifikaciją 5W-30 tepalą.

Castrol EDGE 5W-30 C3 rekomenduojama ir patvirtinta naudoti pirmaujančių OEM gamintojų transporto priemonėse, prašome perskaityti specifikacijų skyrių ir savininkų vadovą.

*GM dexos2®: supersedes GM-LL-B-025 and GM-LL-A-025 : GB2E0209082

Produkto savybės ir privalumai

Castrol EDGE 5W-30 C3 suteikia pasitikėjimą reikalauti maksimalaus variklio efektyvumo iš šiuolaikinių naujausių technologijų, įspūdingai pagamintų variklių, kurie veikia su griežtesniais nuokrypiais, kuriems reikalingos mažiausios klampos alyvos.

Castrol EDGE Titanium 5W-30 C3:

  • Maximaliai padidina trumpalaikis ir ilgalaikis variklio efektyvumas.
  • Sumažina variklio dangą, kad būtų galima maksimaliai padidinti variklio atsaką.
  • Palaiko didžiausią efektyvumą net ir būnant dideliam spaudimui.
  • Suteikia aukščiausio lygio degalų naudojimo efektyvumą.
  • Suteikia nepakartojamą apsaugos lygį įvairiausiomis važiavimo sąlygomis ir temperatūromis.

Kokybės lygis

CASTROL Edge Titanium FST 5w30 C3:  
ACEA C3
API SN/CF
MB-Approval 229.31/ 229.51
Renault RN0700 / RN0710
VW 505 00/ 505 01
GM Dexos2, LL-A-025, LL-B-025

Techninės charakteristikos

CASTROL Edge Titanium FST 5w30 Matavimo vienetai SAE 5W30
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.8524
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 12.1
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 70
Kinematinė klampa, esant -35°C cP 5750
Klampos indeksas - 173
Pliupsnio temperatūra °C 204
Stingimo temperatūra °C -42
Sulfatinis peliningumas % in weight 0.8

„Castrol“ pasaulyje plačiai žinoma kaip pirmaujanti, specializuota tepalų tiekėja. Didelis gaminių asortimentas pagal įvairius poreikius Nors daugelis mus pažįsta kaip tepalų automobiliams ir motociklams gamintojus, tačiau mes taip pat gaminame tepalus, kuriems nėra skiriamas toks didelis dėmesys, tačiau be jų neįmanoma kasdieniame gyvenime. Tai tepalai, naudojami, pavyzdžiui, dujų ir elektros energijos pramonėje, transporto pramonėje, statybų technikai ir žemės kasimo mašinoms, šaldymo technikai skirti tepalai, metalų ir plastiko apdirbimo, laivybos sektoriuje ir apskritai visoje pramonėje. Darbo pobūdis Sėkmę lemiančios pagrindinės vertybės: Pažangiausios technologijos Pergalės siekimas Aistra ir žavėjimasis Didžiausia sparta Šių vertybių laikymasis – pagrindinis įsipareigojimas klientams, siekiant abipusės naudos – mūsų sėkmės priežastis. „Castrol“ darbo pobūdis iš esmės visuomet toks ir buvo. Charlesas Cheersas Wakefieldas dar 1899 m. įkūręs įmonę besąlygiškai tikėjo, kad darbas išvien su klientais suteikia galimybę kurti tinkamus gaminius ir paslaugas. Jis buvo gana įžvalgus ir atkreipė dėmesį, kad tiek vieniems, tiek kitiems naudingiausia yra bendradarbiauti. Kaip tuomet, taip ir dabar šis mąstymo būdas yra aktualus ir nešantis sėkmę „Castrol“ organizacijai.