alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Bardahl XTC 50501 5W40 5l

Gamintojas: Bardahl
Prekės kodas: ALY-14-V0006
Alyvos klampumas (SAE): 5W-40
ACEA: A3/B4, C3
API: SM, CF
Talpa: 5 L
Atitinka Volkswagen: VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01
Atitinka BMW: LL-04
Atitinka Mercedes-Benz: MB 229.31
Atitinka RENAULT: RN 0700, RN 0710
Atitnka PORSCHE: A40
Atitinka Ford: WSS-M2C917-A
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 55.35€ 40.99€
be PVM: 33.88€
  • Bardahl Bardahl Lap 11, 2019 BARDAHL PREMIUM KOKYBĖS TEPIMO PRIEMONĖS, AUTO IR PRAMONĖS CHEMIJA BARDAHL - tai amerikiečių kompanija, įkurta prieš 80 metų (1939-aisiais) Sietle, JAV. ..

Bardahl XTC 50501 5W40 Syntronic

API SM/CF - ACEA A3/B4, C3

Bardahl XTC 50501 5W40 Syntronic yra pilnai sintetinė variklinė alyva, kuri buvo specialiai sukurta varikliams, kuriems keliami aukšti reikalavimai (ilgaamžiškumo technologija). Sintetinės ir pirmos klasės mineralinės alyvos pagrindas bei naujausi sudėtingi priedai užtikrina, kad ši alyva yra puikiai tinkama Volkswagen varikliams turintiems kuro siurblius-purkštukus (Pumpe Duse). Aukšto klampumo indeksas, užtikrina, kad ši alyva tinkama naudoti tiek stipraus šalčio tiek karščio sąlygomis. Be to, ši variklinė alyva taupo kurą ir riboja alyvos sunaudojimą tiek benzininiuose, tiek ir dyzeliniuose automobilių varikliuose.

Daug testų atliktų automobilių gamintojų užtikrino, kad ši variklinė alyva turi šias savybes:

  • puikus tepimo našumas
  • parengta naudoti labai žemomis oro temperatūromis
  • sukurta, kaip kuro sąnaudas taupanti variklinė alyva

Naudojimas

Ši alyva pilnai atitinka naujausius reikalavimus, keliamus Volkswagen/ Audi/ Seat/ Skoda varikliams su Pumpe Duse įpurškimo sistema ir nekenkia katalizatoriams.

Kokybės lygis

Bardahl XTC 50501 5W40 Syntronic:  
API SM/CF
ACEA A3/B4, C3
Ford WWS M2 C917A
MB 229.31
VW 502.00/505.00/505.01
BMW LL-04
Porsche A40
Renault RN0700 RN0710

 

Techninės charakteristikos

Bardahl XTC 50501 5W40 Syntronic Matavimo vienetai SAE 5W40
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.855
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 14.0
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 90
Kinematinė klampa, esant -25°C cP >5900
Klampos indeksas - 172
Pliupsnio temperatūra °C 232
Stingimo temperatūra °C -36
TBN mg KOH/g 7.5

BARDAHL PREMIUM KOKYBĖS TEPIMO PRIEMONĖS, AUTO IR PRAMONĖS CHEMIJA

BARDAHL - tai amerikiečių kompanija, įkurta prieš 80 metų (1939-aisiais) Sietle, JAV. Jau daugiau kaip prieš pusę šimtmečio BARDAHL prekinis ženklas buvo žinomas kaip pergalę nešantis vardas lėktuvų, laivų, motociklų bei automobilių sportinėse lenktynėse. 1933-aisiais kompanijos įkūrėjo Ole Bardahl sukurtas trintį mažinantis cheminis priedas (garsioji POLAR PLUS polinės traukos formulė) alyvai Amerikos rinkoje ir visame pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją. Taip buvo išrasti mažinantys trintį alyvos priedai - tai BARDAHL sėkmės istorijos paslaptis. POLAR PLUS formulė yra sudaryta iš elektros krūvį turinčių molekulių, galinčių chemiškai prikibti prie metalinių paviršių kaip mikro magnetai. Tokiu būdu mikroskopiškai plona, ​​bet labai patvari tepimo plėvelė magnetiškai prikimba prie metalo, taip izoliuojant paviršių nuo trinties, šilumos ir nusidėvėjimo. Šios molekulės maksimaliai sumažina trintį tarp dviejų metalo paviršių ir taip garantuojant visiškai kitokį tepimą. JAV armija naudojo POLAR PLUS priedą II-ojo Pasaulinio karo metu visuose orlaivių, automobilių bei valčių varikliuose – net ir peršauta technika galėjo toliau veikti. Iki šiandienos BARDAHL naudoja šią formulę savo alyvoje bei prieduose.

Dėl unikalių BARDAHL tepalų savybių, jau 70-ųjų pradžioje bendrovė lyderiavo specializuotų tepalų kūrime JAV ir Europos rinkose.  BARDAHL kompanija, remiantis savo technologija, sukūrė moto pramonės verslą ir įgijo reputaciją lenktynėse. Lenktynių čempionai ir vairuotojai jau seniai naudoja BARDAHL produkciją, siekdami laimėti vien dėl BARDAHL produkcijos privalumų – visiškai sumažinto technikos dalių nusidėvėjimo ir ilgesnio variklio tarnavimo laiko.

BARDAHL vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris variklinėje alyvoje ir kitose tepimo produktuose naudoja Nobelio premiją gavusią C60 Fullerene molekulių technologiją – jos veikia kaip mikroskopiniai guoliai tarp dviejų judančių paviršių, taip praktiškai panaikinant trintį tarp jų.

BARDAHL klientai yra tokios kompanijos kaip NASA, General Electric ir Boeing. Per pastaruosius 60 metų kompanija savo laboratorijose sukūrė aukštos kokybės priedus ir tepalus automobiliams. 1999 m BARDAHL produkcija buvo patvirtinta Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO 9001).

BARDAHL griežtai laikosi vieningos kokybės principų. Tai reiškia, kad tam tikro produkto savybės nepriklauso nuo to, kam jis yra skirtas - mėgėjui ar profesionalui, Europos ar Azijos vartotojui. Todėl BARDAHL neskirsto savo produkcijos į skirtą tik profesionalams ir neprofesionalams. Jie gali skirtis veikimo (apie tai būna nurodyta produktų kataloge) laipsniu, bet ne kokybe. Beje, skirtingai nei dauguma kitų gamintojų, BARDAHL visus savo produktus kuria tik savo pajėgomis.

Be plačių laboratorinių tyrimų, BARDAHL kaip konkurencinį pranašumą tyrimuose renkasi savo produkcijos testavimą lenktynių sąlygomis. Alyvos ir kuro priedai bandomi realiose lenktynėse ekstremaliomis sąlygomis.

Motorinių valčių lenktynės, Formulė 1, Indy-Cars ir kartingų lenktynės, NASCAR, ralis, pvz., moto kroso lenktynės ir Dakaras: BARDAHL dalyvavo visose šių sporto šakų srityse ir vis dar tai daro. BARDAHL alyvos ir degalų priedai buvo sukurti specialiai tiems, kurie tęsia darbą esant sunkiausioms sąlygoms.

BARDAHL produktai užtikrina nepertraukiamą tepimą ten, kur kiti produktai to nebeatlieka. Dėl šios priežasties BARDAHL visame pasaulyje ir toliau įrodo savo kokybę lenktynių trasose, ralio ir motokroso varžybose. Paprasčiausiai todėl, kad lenktynės su savo alyvos ir kuro priedais yra geriausias tyrimas ir kokybės įrodymas.

BARDAHL kompanijos produkcija yra patvirtinta didžiausių automobilių gamintojų ir oficialių importuotojų Europoje: Audi, BMW, Chrysler, Citroen, Ferrari, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Porsche, Renault, Volkswagen.

 

BARDAHL renkasi tie, kurie ieško geriausio – produkto, siekiančio tobulybės, galinčio peržengti įprastus kokybės standartus auto priežiūroje ir aptranavime. BARDAHL - tai aukščiausios kokybės, patikimumo ir saugumo garantija. BARDAHL visuomet savo aistra tam, ką jie daro, dalinosi su savo partneriais ir tais, kurie kiekvieną dieną pasikliauja BARDAHL kokybe.

 

BARDAHL tepimo priemonių, auto ir pramonės chemijos asortimentas yra labai platus – siūloma daugiau kaip 4000 prekių, skirtų technikos priežiūrai, servisui, pramonei ir kt.