alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Bardahl XTC 10W40 1l

Gamintojas: Bardahl
Prekės kodas: ALY-14-V0003
Alyvos klampumas (SAE): 10W-40
ACEA: A3/B4
API: SL, CF
Talpa: 1 L
Atitinka Volkswagen: VW 501 01, VW 505 00
Atitinka Mercedes-Benz: MB 229.1
Atitinka Peugeot/Citroen: B71 2294
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 8.49€ 6.69€
be PVM: 5.53€

Bardahl XTC 10W40 1l

API SL/CF, ACEA A3/B4; VW 501.01 /505.00, MB 229.1, PSA B71 2294

Bardahl XTC 10W40 Synthetic variklinė alyva benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Šios sintetinės alyvos naudojimas numato, kad tiek esant labai žemai, tiek ir labai aukštai temperatūrai, variklio darbiniai komponentai visada bus apsaugoti stipria tepimo plėvele. Ši alyva viršija aukščiausius API reikalavimus.

Bardahl XTC 10W40 Synthetic yra suformuluota iš aukštos kokybės sintetinių ir mineralinių bazinių alyvų su subalansuotu sudėtingų priedų paketu. Šios alyvos sudėtyje yra "Šlyčiai stabilių" klampumo indeksą gerinančiųjų medžiagų, kurios suteikia saugų ir lengvą variklio užvedimą šaltu oru, bei pilną apsaugą variklio šildymo metu.

Bardahl XTC 10W40 Synthetic turi puikią apsaugą nuo nusidėvėjimo, oksidacijos, korozijos, stūmoklių ir vožtuvų dėvėjimosi, bei suodžių degimo kameroje. Ši alyva suteikia puikią tepimo ir variklio apsaugą plačiame darbinių temperatūrų ir sąlygų diapazone.

Ši alyva yra patvirtinta naudojimui lengvųjų automobilių ar lengvųjų sunkvežimių varikliuose varomuose benzinu ir/ ar dujomis, taip pat ir dyzelinu varomuose varikliuose, kurie gali būti atmosferiniai, su turbokompresoriumi arba mechaniniu kompresoriumi. Ji viršija visų automobilių gamintojų variklio garantijos reikalavimus.

Naudojant Bardahl XTC 10W40 Synthetic suteiks:

1. Aukščiausią variklio pajėgumą
2. Mažesnes alyvos sąnaudas
3. Sklandų variklio užvedimą esant tiek aukštai, tiek ir žemai temperatūrai
4. Mažesnes degalų sąnaudas
5. Apsaugą nuo suodžių susidarymo

Naudojimo kryptys:

Ši alyva atitinka naujausias Volkswagen, Mercedes-Benz ir tt. specifikacijas, yra saugi katalizatoriams ir suteikia maksimalią apsaugą nuo suodžių susidarymo.

Kokybės lygis

Bardahl XTC 10W40 Synthetic:  
API SL/CF
ACEA A3/B4
VW 501.01/ 505.00
MB 229.1

 

Techninės charakteristikos

Bardahl XTC 10W40 Synthetic: Matavimo vienetai SAE 10W40
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.875
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 15.20
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 101
Kinematinė klampa, esant -25°C cP 6600
Klampos indeksas - 155
Pliupsnio temperatūra °C 212
Stingimo temperatūra °C -39
TBN mg KOH/g 9.3
TAN mg KOH/g 1.4
Grynasis Peleningumas wt.% 0.95
Salfatinis peleningumas wt.% 1.2
Spalva ASTM D1500 3.0

BARDAHL PREMIUM KOKYBĖS TEPIMO PRIEMONĖS, AUTO IR PRAMONĖS CHEMIJA

BARDAHL - tai amerikiečių kompanija, įkurta prieš 80 metų (1939-aisiais) Sietle, JAV. Jau daugiau kaip prieš pusę šimtmečio BARDAHL prekinis ženklas buvo žinomas kaip pergalę nešantis vardas lėktuvų, laivų, motociklų bei automobilių sportinėse lenktynėse. 1933-aisiais kompanijos įkūrėjo Ole Bardahl sukurtas trintį mažinantis cheminis priedas (garsioji POLAR PLUS polinės traukos formulė) alyvai Amerikos rinkoje ir visame pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją. Taip buvo išrasti mažinantys trintį alyvos priedai - tai BARDAHL sėkmės istorijos paslaptis. POLAR PLUS formulė yra sudaryta iš elektros krūvį turinčių molekulių, galinčių chemiškai prikibti prie metalinių paviršių kaip mikro magnetai. Tokiu būdu mikroskopiškai plona, ​​bet labai patvari tepimo plėvelė magnetiškai prikimba prie metalo, taip izoliuojant paviršių nuo trinties, šilumos ir nusidėvėjimo. Šios molekulės maksimaliai sumažina trintį tarp dviejų metalo paviršių ir taip garantuojant visiškai kitokį tepimą. JAV armija naudojo POLAR PLUS priedą II-ojo Pasaulinio karo metu visuose orlaivių, automobilių bei valčių varikliuose – net ir peršauta technika galėjo toliau veikti. Iki šiandienos BARDAHL naudoja šią formulę savo alyvoje bei prieduose.

Dėl unikalių BARDAHL tepalų savybių, jau 70-ųjų pradžioje bendrovė lyderiavo specializuotų tepalų kūrime JAV ir Europos rinkose.  BARDAHL kompanija, remiantis savo technologija, sukūrė moto pramonės verslą ir įgijo reputaciją lenktynėse. Lenktynių čempionai ir vairuotojai jau seniai naudoja BARDAHL produkciją, siekdami laimėti vien dėl BARDAHL produkcijos privalumų – visiškai sumažinto technikos dalių nusidėvėjimo ir ilgesnio variklio tarnavimo laiko.

BARDAHL vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris variklinėje alyvoje ir kitose tepimo produktuose naudoja Nobelio premiją gavusią C60 Fullerene molekulių technologiją – jos veikia kaip mikroskopiniai guoliai tarp dviejų judančių paviršių, taip praktiškai panaikinant trintį tarp jų.

BARDAHL klientai yra tokios kompanijos kaip NASA, General Electric ir Boeing. Per pastaruosius 60 metų kompanija savo laboratorijose sukūrė aukštos kokybės priedus ir tepalus automobiliams. 1999 m BARDAHL produkcija buvo patvirtinta Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO 9001).

BARDAHL griežtai laikosi vieningos kokybės principų. Tai reiškia, kad tam tikro produkto savybės nepriklauso nuo to, kam jis yra skirtas - mėgėjui ar profesionalui, Europos ar Azijos vartotojui. Todėl BARDAHL neskirsto savo produkcijos į skirtą tik profesionalams ir neprofesionalams. Jie gali skirtis veikimo (apie tai būna nurodyta produktų kataloge) laipsniu, bet ne kokybe. Beje, skirtingai nei dauguma kitų gamintojų, BARDAHL visus savo produktus kuria tik savo pajėgomis.

Be plačių laboratorinių tyrimų, BARDAHL kaip konkurencinį pranašumą tyrimuose renkasi savo produkcijos testavimą lenktynių sąlygomis. Alyvos ir kuro priedai bandomi realiose lenktynėse ekstremaliomis sąlygomis.

Motorinių valčių lenktynės, Formulė 1, Indy-Cars ir kartingų lenktynės, NASCAR, ralis, pvz., moto kroso lenktynės ir Dakaras: BARDAHL dalyvavo visose šių sporto šakų srityse ir vis dar tai daro. BARDAHL alyvos ir degalų priedai buvo sukurti specialiai tiems, kurie tęsia darbą esant sunkiausioms sąlygoms.

BARDAHL produktai užtikrina nepertraukiamą tepimą ten, kur kiti produktai to nebeatlieka. Dėl šios priežasties BARDAHL visame pasaulyje ir toliau įrodo savo kokybę lenktynių trasose, ralio ir motokroso varžybose. Paprasčiausiai todėl, kad lenktynės su savo alyvos ir kuro priedais yra geriausias tyrimas ir kokybės įrodymas.

BARDAHL kompanijos produkcija yra patvirtinta didžiausių automobilių gamintojų ir oficialių importuotojų Europoje: Audi, BMW, Chrysler, Citroen, Ferrari, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Porsche, Renault, Volkswagen.

 

BARDAHL renkasi tie, kurie ieško geriausio – produkto, siekiančio tobulybės, galinčio peržengti įprastus kokybės standartus auto priežiūroje ir aptranavime. BARDAHL - tai aukščiausios kokybės, patikimumo ir saugumo garantija. BARDAHL visuomet savo aistra tam, ką jie daro, dalinosi su savo partneriais ir tais, kurie kiekvieną dieną pasikliauja BARDAHL kokybe.

 

BARDAHL tepimo priemonių, auto ir pramonės chemijos asortimentas yra labai platus – siūloma daugiau kaip 4000 prekių, skirtų technikos priežiūrai, servisui, pramonei ir kt.