alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Transmisinė Alyva Kroon-Oil SP Matic 2094 1L

Gamintojas: Kroon-Oil
Prekės kodas: ALY-KR35470
Alyvos klampumas (SAE): ATF
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Automatinė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 13.20€
be PVM: 10.91€

Alyva KROON-OIL SP MATIC 2094

SP Matic 2094 - premium klasės labai žemo klampumo prailginto tarnavimo laiko "Long Life ATF" alyva, specialiai sukurta naujausios kartos automatinėms 7G-Tronic Plus transmisijoms Mercedes-Benz automobilių. SP Matic 2094 sukurta iš specialiai atrinktos aukštos kokybės bazinės alyvos papildyta pažangiausių priedų, kad pasiektų sekančių savybių: - aukšto lygio kuro ekonomija; -itin didelis atsparumas oksidacijai; -aukštos ir stabilios trinties savybės; prailgina alyvos keitimo intervalą; -puikios tepimo savybės: -puiki apsauga nuo putojimo ir korozijos; - išlaiko geras savybes prie žemų temperatūtų. SP Matic 2094 yra aukščiausios kokybės sintetinė ATF, specialiai sukurta naujausios kartos automatinėms 7G-Tronic "Plus transmisijoms Mercedes-Benz automobilių. Palyginti su pirmos kartos 7G - Tronic transmisijomis, 7G - Tronic Plus didesnis dėmesys skiriamas kuro ekonomijai. Šis produktas turi būti naudojamas kai reikalinga specifikacija MB 236,15.

PRODUKTO SPECIFIKACIJOS

MB 236.15

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.

Žymos: Kroon-oil ATF