alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Transmisinė Alyva Kroon-Oil SP Matic 2022 1L

Gamintojas: Kroon-Oil
Prekės kodas: ALY-KR01215
Alyvos klampumas (SAE): ATF
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Automatinė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 10.10€
be PVM: 8.35€

Alyva KROON-OIL SP MATIC 2022

SP Matic 2022 - premium ATF klasės naudojama įvairioms transmisijoms įskaitant ir CVTs alyva. Naudojama premium klasės bazinė alyva praturtinta priedais, kad pasiekti sekančias savybes: - specialios trinties savybės, užtikrina sklandų pavarų perjungimą,- pratęstas aukštos oksidacijos stabilumas, - efektyvi apsauga nuo korozijos, - apsauga nuo putojimo, - apsauga nuo susidėvėjimo, - aukštas klampumo indeksas: takumas garantuotas esant ekstremalioms temperatūroms. NAUDOJIMAS: SP Matic 2022 alyva turi būti naudojama kai reikalaujama specifikacijos Ford M2C 166-H ATF. Be to produkas idealiai tinka naudoti CVT veikiančiams pagal Van Doorne principus (Transmatic).

PRODUKTO SPECIFIKACIJOS

Ford M2C 166-H (level) VDT MINI CVT

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.

Žymos: Kroon-oil ATF