alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

XADO DOT 4 500ml

Gamintojas: XADO
Prekės kodas: ALY-29-xado-dot-4
Talpa: 500 ml
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 6.00€
be PVM: 4.96€

XADO DOT 4 500ml

Sintetinis stabdžių skystis. Galima naudoti kartu su DOT 3, DOT 4, DOT 5.1. Pranoksta amerikiečių standarto DOT 4 reikalavimus ir pirmaujančių automobilių gamintojų (BMW, VW, MAN) specifikacijas lengvųjų ir krovininių automobilių stabdžių skysčiams.

Užtikrina patikimą ir saugų visų tipų automobilių stabdžių sistemų darbą. 2,5 metų (~125 000 km ridos) garantuoja nepriekaištingą stabdžių sistemos darbą. Skystis lieka nesuslegiamas net pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis (kai ilgai ir intensyviai stabdoma esant aukštai temperatūrai). Vairuotojo pastangos tik paspaudus stabdžio pedalą staigiai perduodamos į stabdžių kaladėles. Pasižymi aušta „drėgno“ virimo temperatūra (aukštesnė kaip +170 0С), taip išvengiama „stabdžių atsisakymo“. Užtikrina greitą šilumos šalinimą iš stabdžių sistemos detalių, apsaugo nuo stabdžių perkaitimo. Dėl mažo klampumo esant žemai temperatūrai garantuojamos puikios eksploatacinės savybės esant žemai temperatūrai (žemiau -50 0С). Apsaugo nuo nuosėdų susidarymo ir palaiko idealią stabdžių sistemos švarą. Pilnai suderinamas su visų tipų metalais, lydiniais, sandariklių medžiagomis, naudojamomis automobilių stabdžių sistemose. Revitalizantas apsaugo besitrinančius paviršius nuo įdrėskimų ir korozijos, o tuo pačiu užtikrina sklandų stabdžių sistemos darbą.

XADO DOT 4 sudėtyje esantis revitalizantas ant detalių sienelių ir pagrindinių bei darbinių stabdžių cilindrų stūmoklių sudaro labai lygų (Ra < 0,06) sluoksnį, pasižymintį antikorozinėmis savybėmis. Taip pašalinama galimybė susidaryti atplaišoms ir korozijai. Taip padidinamas stabdžių sistemos patikimumas ir darbo sklandumas. Net esant pavojingam drėgmės kiekiui XADO DOT 4 stabdžių gedimo grėsmė sumažėja 2-2,5 karto, lyginant su tais atvejais, kai naudojama stabdžių skystis be revitalizanto.

Reikalavimai ir leidimai:

DOT 4 FMVSS 116

SAE J 1703

ISO 4925

BMW 9368

VW 3057

MAN TUC v3681