alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Pilnai Sintetinė Alyva Kroon-Oil Emperol Racing 10W-60 5L

Gamintojas: Kroon-Oil
Prekės kodas: ALY-KR34347
Alyvos klampumas (SAE): 10W-60
ACEA: A3/B4
API: SN, CF
Talpa: 5 L
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 53.64€ 42.91€
be PVM: 35.46€

Alyva KROON-OIL EMPEROL RACING 10W-60

Emperol Racing 10W-60 - pilnai sintetinė variklinė alyva su 100 proc. Sintetine bazine alyva. Papildyta variklinė alyva kruopščiai subalansuotu priedų paketu, kad pasiektu sekančias savybes: - labai aukštas klampumo indeksas, - sklandus užvedimas net ir esant itin žemoms temperatūroms, - didelis atsparunas trinčiai, -idealios tepimo savybės esant ypatingai aukštai naudojimo temperatūrai, -veiksminga apsauga nuo dilimo, korozijos ir putojimo. Emperol Racing 10W-60 pilnai sintetinė variklinė alyva skirta didelio ir labai didelio galingumo benzino ir dyzelio varikliams, su ir be turbinomis.

PRODUKTO SPECIFIKACIJOS

KROON-OIL EMPEROL RACING 10W-60  
API SN/CF
ACEA A3/B4

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.