alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

ENEOS SUSTINA 0W50 4L

Gamintojas: Eneos
Prekės kodas: ALY-8-EU0005301N
Alyvos klampumas (SAE): 0W-50
API: SN
Talpa: 4 L
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 72.68€ 58.15€
be PVM: 48.06€

ENEOS SUSTINA 0W50 4L

Tai aukščiausios kokybės visiškai sintetinė, itin universali variklių alyva. Mes sukūrėme „lenktyninę“ klasę naudodami nulinio svorio technologiją bei pačios „JX Nippon Oil & Energy“ W bazę ir ZP (nulinio taško energijos) technologiją, kad plačiame temperatūrų diapazone išlaikytume itin stabilų alyvos klampumą. Ši technologija leidžia SUSTINA alyvai išlikti labai skystai esant žemai temperatūrai, kas sumažina vidinę variklio trintį, taip pagerinant kuro ekonomiškumą iki 2 %. Ši alyva ypač tinkama sportiniams automobiliams su dideliu darbiniu tūriu ir galingiems automobiliams, ilgai važiuojantiems smarkiai įkaitusiu varikliu dideliu greičiu. Galingiems automobiliams reikalingas nepriekaištingas terminis ir oksidacijos stabilumas, kuris yra iš esmės svarbus tausojant turbokompresorių rotorius, todėl ši alyva - idealus pasirinkimas.

Ypatybės

  • 1. Visiškai sintetinė benzininių variklių alyva Galingiems automobiliams su dideliu darbiniu tūriu ilgai važiuojant įkaitusiu varikliu ir didele apkrova yra būtinas nepriekaištingas terminis atsparumas ir oksidacijos stabilumas, kurį gali suteikti tik visiškai sintetinė variklių alyva. Kadangi ši alyva pagaminta iš 100 % sintetinės bazinės alyvos, ji pasižymi itin plačiu 0W-50 klampumo diapozonu, kuris užtikrina puikų darbą užvedus variklį, net esant žemai žiemos temperatūrai bei važiuojant dideliu greičiu ir didelėmis apkrovomis.
  • 2. Nepriekaištingas oksidacijos stabilumas, esant aukštai temperatūrai ir atsparumas koksavimui Ši išskirtinės formulės alyva pasižymi nepriekaištingu oksidacijos stabilumu, esant aukštai temperatūrai, ir atsparumu nuodegų susidarymui. Šios savybės yra esminės, apsaugant turborotorius, kurie dirba aukštoje temperatūroje ir dideliu greičiu.
  • 3. Didesnis agregato atsparumas nusidėvėjimui ir nepriekaištinga švara Išlaiko tvirtą alyvos plėvelę net esant aukštai temperatūrai, dideliam greičiui ir apkrovoms. Apsauga nuo dėvėjimosi veikia itin efektyviai agregatuose su viršutinio veleno sistema, kur tepimo sąlygos - ypač sudėtingos. Ši variklių alyva taip pat pasižymi puikiu terminiu ir oksidacijos stabilumu, tad palaiko idealią variklio švarą, neleisdama formuotis nuosėdoms, kurios gali užkirsti variklį ir užkimšti siurblį.
  • 4. Atitinka naujausius API standartus Puikią ENEOS SUSTINA 0W-50 sertifikavimas patvirtina SN specifikaciją - naujausią JAV naftos instituto variklių alyvos standartą.

Naudojimas

Benzininių variklių alyva.

Pritaikymas

Didelio darbinio tūrio ir galios sportiniuose automobiliuose, galinguose lengvuosiuose automobiliuose, lenktyniniuose automobiliuose ir pan.

Kokybės lygis

ENEOS Sustina 0W50:  
API SN

Techninės charakteristikos

ENEOS Sustina 0W50 Matavimo vienetai SAE 0W50
Santykinis tankumas, esant 20°C g/cm3 0.847
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 18
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 104
Klampos indeksas - 192
Pliupsnio temperatūra °C 232
Stingimo temperatūra °C -45

"JX Nippon Oil&Energy", viena seniausių naftos produktų gamintoja pasaulyje, įkurta 1888 metais Japonijoje. Šiuo metu JX Nippon - Nr.1 alyvų gamintoja Japonijoje ir viena daugiausiai gamykliniam užpildymui įvairioms Japonijos, P.Korėjos, Europos ir JAV automobilių kompanijų gamykloms variklines ir transmisijos alyvas bei kitas eksploatacines medžiagas tiekiančių bendrovių. Tarp jų: GM, Hyundai, Honda, Isuzu, Kia, Mitsubishi, Lexus, Nissan, Mazda, Mercedes, Subaru, Suzuki, Toyota, Yamaha (motociklams). Ji taipogi gamina pasaulyje dėl pažangiausių technologijų ir variklio bei aplinkos tausojimo garsiomis tapusias ENEOS vardo alyvas. Dėka JX Nippon Oil valdomos pažangiausios mokslo bazės, ilgamečių bendradarbiavimo su automobilių gamintojais tradicijų jai pavyko įsitvirtinti tepimo medžiagų technologijų lyderės pozicijose. Dauguma ENEOS alyvų, tarp jų ir tiekiamos Baltijos šalims, yra pagamintos iš pačios JX Nippon Oil gaminamų aukščiausios kokybės sintetinių bazinių alyvų, panaudojant patentuotus, ilgalaikių bandymų būdu tarpusavyje subalansuotus moderniausius variklį ir energiją tausojančius priedus.