alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Transmisinė Alyva Kroon-Oil SP Gear 1081 1L

Gamintojas: Kroon-Oil
Prekės kodas: ALY-KR33950
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Mechaninė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 12.31€
be PVM: 10.17€

Alyva Kroon-Oil SP Gear 1081

SP Gear 1081 - premium klasės, degalus tausojanti SAE 75W transmisinė aklyva. Puikiai tinka naujausios karto automobilių mechaninėms pavarų dėžėms, kurios yra sukurtos siekianat užtikrinti ne tik saugumą ir komfortą, bet ir aukštą kuro ekonomijos lygį. Sukurtas iš premium klasės mažo klampumo bazinės alyvos, papildytas pažangiausiais priedais, kad pasiektų sekančias savybes: - dėl žemo alyvos klampumo, aukštas kuro ekonomijos lygis; - dėka aukšto klampumo indekso pavaros keičiasi lengvai ir sklandžiai prie žemų ir aukštų darbinių temperatūrų; - didelis atsparumas oksidacijai, prailgina alyvos tarnavimo laiką; - puikiai saugo nuo dilimo dėka specialių EP priedų; - aukšto lygio apsaugą nuo korozijos ir putojimo. SP Pavarų 1081 yra universali, su kuro ekonomija SAE 75W transmisinė alyva. Ši alyva sukurta naujausios kartos mechaninėms pavarų dežėms su kuro ekonomiją šiuolaikinių automobilių VAG (Audi, VW, Seat ir Skoda).

PRODUKTO SPECIFIKACIJOS

API GL-4/GL-5/MT-1.

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.