alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Transmisinė Alyva Kroon-Oil SP Gear 1071 1L

Gamintojas: Kroon-Oil
Prekės kodas: ALY-KR33949
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Mechaninė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 21.30€
be PVM: 17.60€

Alyva Kroon-Oil SP Gear 1071

SP Gear 1071 - premium klasės, pilnai sintetinė, transmisinė alyva sukurta specialiai mechaninėms ir diferiancialinėms pavarų dėžėms. Naudojant naujausias technologijas iš aukščiausios kokybės bazinės alyvos, papildytas pažangiausiu priedų, kad pasiektų sekančių savybių:- Sklandus ir patogus pavarų perjungimas kaip ir prie žemų, taip ir prie aukštų darbinių temperatūrų, dėka aukšto klampumo indekso, - Didelis atsparumas oksidacijai: prailgintas tarnavimo laikas ir ilgalaikis atsparumas aukštoms darbinėms temperatūroms. - sklandus pavarų dėžės veikimas: be jokių rūpesčių "problem free" pasikeičia pavaros ir optimali apsauga nuo dėvėjimosi ekstremalioms eksplotacijos sąlygomis, deka ypatingų EP priedų. - Specialūs trinties modifikatoriai sumažina vidinę trintį, taip išgaunamos kuro taupymo savybės, - aukščiausio lygio apsauga nuo korozijos ir putojimo. SP Gear 1071 su kuro ekonomija, pilnai sintetinė SAE 75W-85 transmisinė alyva. Specialiai sukurtas naudojimui Mercedes-Benz (locking) diferiancialinėms pavarų dėžėms kurioms reikia MB 235.7 specifikacijų ir Audi CVT (Multitronic) pavarų dėžėms su specifikacijomis

PRODUKTO SPECIFIKACIJOS

API GL-5 MB 235.7 (level) ZF TE-ML 18 (level)

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.