alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Transmisinė Alyva Kroon-Oil SP Gear 1061 1L

Gamintojas: Kroon-Oil
Prekės kodas: ALY-KR31224
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Mechaninė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 11.00€
be PVM: 9.09€

Alyva KROON-OIL SP GEAR 1061

SP Gear 1061 - premium klasės, sintetinė, transmisinė alyva sukurta specialiai mechninėms pavarų dėžėms Rover grupei (Rover, MG, Honda and Landrover) su klampumu 75W-80. Naudojant naujausias technologijas iš aukščiausios kokybės bazinės alyvos, papildytas pažangiausiu 'Extreme Pressure' priedų, kad pasiektų sekančių savybių: - Sklandus ir patogus pavarų perjungimas kaip ir prie žemų, taip ir prie aukštų darbinių temperatūrų, dėka aukšto klampumo indekso, - Didelis atsparumas oksidacijai: prailgintas tarnavimo laikas ir ilgalaikis atsparumas aukštoms darbinėms temperatūroms. - sklandus pavarų dėžės veikimas: be jokių rūpesčių "problem free" pasikeičia pavaros ir optimali apsauga nuo dėvėjimosi ekstremalioms eksplotacijos sąlygomis, deka ypatingų EP priedų. - Aukščiausio lygio apsauga nuo korozijos ir putojimo. SP Gear 1061 speciali transmisinė alyva, sukurta specialiai mechninėms pavarų dėžėms kaip PG-1, Gertrag 283 ir R65 tipo, kurios naudojamos Rover ir MG modeliams. SP Gear 1061 tai pat naudojamas mechninėms pavarų dėžėms visiems Landrover modeliams ir Honda modeliams.

PRODUKTO SPECIFIKACIJOS

API GL-4 MTF Rover

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.