alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Transmisinė Alyva Kroon-Oil SP Gear 1021 1L

Gamintojas: Kroon-Oil
Prekės kodas: ALY-KR02228
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Mechaninė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 12.00€
be PVM: 9.92€

Alyva KROON-OIL SP GEAR 1021

SP Gear 1021 - pilnai sintetinė transmisinė alyva. Produktas specialiai sukurtas prailginti tarnavimo laikotarpį Ford IB5 pavarų dėžės, kurį įrengta eilėje Ford modelio automobiliuose. SP Gear 1021 sukurtas bazinės sintetinės alyvos pagrindu papildytas pažangiausiais priedais, kad pasiektų sekančių savybių: - aukštas kuro ekonomijos lygis (iki 2 proc.), - idealios tepimo savybės net ir prie sunkiausių darbo sąlygų, padidina įrangos saugumą, - geras atsparumas oksidacijai, 'fill for life' galimybė, - mažas klampumo lygis užtikrina sklandesnį pavarų keitimą, - veiksmingai užkerta kelią dilimui pavarų ir guolių bei užtikrina ilgą tarnavimo laiką transmisijos. SP Gear 1021 - su kuro ekonomija pilnai sintetinė transmisinė alyva, specialiai sukurta naudoti Ford IB5 pavarų dėžėms Ford modeliuose.

PRODUKTO SPECIFIKACIJOS

Ford WSD-M2C-200B/C

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.