alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Transmisinė Alyva Kroon-Oil Gearlube LS 80W-90 1L

Gamintojas: Kroon-Oil
Prekės kodas: ALY-KR01214
Alyvos klampumas (SAE): 80W-90
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Mechaninė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 8.09€
be PVM: 6.69€

Alyva Kroon-Oil Gearlube LS 80W-90

Gearlube LS 80W-90 - mineralinė transmisinė alyva, mechaninėms pavarų dėžėms, sukurta atrankiniu būdu su 'Extreme Pressure' priedais, kad pasiektų sekančias savybes: - itin atspari oksidacijai, - labai atspari rūdimas, korozijai, neputoja, -išskirtinės (užsiblokuojančios) 'Limited Slip' savybės. Gearlube GL-4 80W-90 sukurtas neprikaištingoms transmisijoms, 'Limited Slip' pavaroms.

PRODUKTO SPECIFIKACIJOS

API GL-5, Mil-L-2105D, ZF TE-ML 05C (suitable for use)

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.