alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Alyva CASTROL TRANSMAX MANUAL V 75w80 1l

Gamintojas: Castrol
Prekės kodas: ALY-2-G0009
Alyvos klampumas (SAE): 75W-80
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Mechaninė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 25.94€ 20.75€
be PVM: 17.15€

CASTROL TRANSMAX MANUAL V 75w80 1l

Aprašymas

Castrol TRANSMAX MANUAL V 75W-80 is a full synthetic 75W-80 gear oil designed to provide enhanced EP performance compared with a conventional GL-4 fluid in combination with synchroniser compatibility and fuel efficiency benefits; it is suitable for transaxles, manual gearboxes, transfer boxes and final drives where an API GL4 lubricant is specified. Recommended by Castrol for all 5- and 6-speed manual transmissions of Volkswagen, Audi, Seat and Skoda

Produkto savybės ir privalumai

  • Low viscosity combined with excellent anti-wear/EP protection ensures the potential for fuel economy benefits in more severe transaxle applications.
  • Extremely good cold flow properties provides added protection on start up and improves shift quality.
  • Excellent frictional characteristics extends synchroniser life and improves shift comfort.
  • High shear stability maintains performance over the lifetime of the lubricant.
  • Excellent high temperature stability maintains transmission cleanliness prolonging the life of transmission and lubricant.

Kokybės lygis

CASTROL TRANSMAX MANUAL V 75W-80:  
API GL-4+
VW/AUDI G-052.532

Techninės charakteristikos

CASTROL TRANSMAX MANUAL V 75W-80 Matavimo vienetai SAE 75W80
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.860
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 8.0
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 40
Kinematinė klampa, esant -40°C cP 14 000
Klampos indeksas - 150
Stingimo temperatūra °C -60

„Castrol“ pasaulyje plačiai žinoma kaip pirmaujanti, specializuota tepalų tiekėja. Didelis gaminių asortimentas pagal įvairius poreikius Nors daugelis mus pažįsta kaip tepalų automobiliams ir motociklams gamintojus, tačiau mes taip pat gaminame tepalus, kuriems nėra skiriamas toks didelis dėmesys, tačiau be jų neįmanoma kasdieniame gyvenime. Tai tepalai, naudojami, pavyzdžiui, dujų ir elektros energijos pramonėje, transporto pramonėje, statybų technikai ir žemės kasimo mašinoms, šaldymo technikai skirti tepalai, metalų ir plastiko apdirbimo, laivybos sektoriuje ir apskritai visoje pramonėje. Darbo pobūdis Sėkmę lemiančios pagrindinės vertybės: Pažangiausios technologijos Pergalės siekimas Aistra ir žavėjimasis Didžiausia sparta Šių vertybių laikymasis – pagrindinis įsipareigojimas klientams, siekiant abipusės naudos – mūsų sėkmės priežastis. „Castrol“ darbo pobūdis iš esmės visuomet toks ir buvo. Charlesas Cheersas Wakefieldas dar 1899 m. įkūręs įmonę besąlygiškai tikėjo, kad darbas išvien su klientais suteikia galimybę kurti tinkamus gaminius ir paslaugas. Jis buvo gana įžvalgus ir atkreipė dėmesį, kad tiek vieniems, tiek kitiems naudingiausia yra bendradarbiauti. Kaip tuomet, taip ir dabar šis mąstymo būdas yra aktualus ir nešantis sėkmę „Castrol“ organizacijai.