alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

MANNOL 7709 O.E.M. for Toyota Lexus 5W-30 4L

Gamintojas: Mannol
Prekės kodas: ALY-102-MN7709-4ME
Alyvos klampumas (SAE): 5W-30
ACEA: A1/B1, A5/B5, C2, C3
API: SN, CF
Talpa: 4 L
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 30.86€ 24.08€
be PVM: 19.90€

  

MANNOL 7709 O.E.M. for Toyota Lexus 5W-30 4L

,,Mannol 7709 O.E.M." - moderni sintetinė variklio alyva, specialiai sukurta naudoti TOYOTA ir LEXUS automobiliams, taip pat vienatūriams bei sportiniams automobiliams. 

,,Mannol 7709 O.E.M." - moderni sintetinė variklio alyva, specialiai sukurta naudoti TOYOTA ir LEXUS automobiliams, taip pat vienatūriams bei sportiniams automobiliams. Optimaliai tinka naujausiems dyzeliniams ir benzininiams varikliams su kelių vožtuvų technologija „VVT-i“, su turbokompresoriumi arba be jo. Netradicinė bazinė alyva ir naujausių priedų derinimo technologija užtikrina išskirtinę apsaugą nuo nusidėvėjimo ir palaiko variklio švarą bet kokiomis eksploatavimo sąlygomis

Specifikacijos:

SAE: 5W30
ACEA: A5/B5; A1/B1; C2; C3
API: CF; SN

 

MANNOL alyva ir tepalai – tai puikus tepimo sprendimas už protingą kainą.

Sudheimer Car Technik (SCT) - Vertriebs GmbH tarptautinė kompanija (MANNOL alyvos bei tepalų gamintoja) yra įsikūrusi Wedel mieste, Šiaurės Vokietijoje. Kompanijos pagrindinis tikslas savo tarptautiniams partneriams pateikti pilną asortimentą aukščiausios kokybės produktų automobilių turėtojams, optimizuojant logistikos procesus, siekiant užtikrinti reikiamų produktų pristatymą per trumpiausią galimą laiką ir protingą kainą. SCT GmbH gaminama produkcija MANNOL yra parduodama daugiau kaip 50 pasaulio šalių, 5 kontinentuose. SCT GmbH tiekiamų gaminių kokybę patvirtino tokie pirmaujantys automobilių gamintojai kaip Daimler-Chrysler/Mercedes-Benz, VW/Audi, MAN, Rover, Volvo, Porsche, Ford, BMW, General Motors. SCT GmbH platus produktų asortimentas atitinka nuolat didėjančius klientų reikalavimus už teisingą kainą.