alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Transmisinė Alyva Kroon-Oil SP Gear 1041 1L

Gamintojas: Kroon-Oil
Prekės kodas: ALY-KR31222
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Mechaninė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 13.81€
be PVM: 11.41€

Alyva KROON-OIL SP GEAR 1041

SP Gear 1041 yra pusiau sintetinė transmisinė alyva Mercedes-Benz mechaninėms transmisijoms. Naudojant atrinktą sinetinio pagrindo alyvą praturtinta pažangiausiais priedais, kad užtikrintų optimalų tepimą ir puikias pavarų perjungimo savybes. SP Gear 1041 yra speciali transmisinė alyva sukurta Mercedes-Benz transmisijosms su reikalinga MB 235.10 specifikacija. SP Gear 1041 transmisinė alyva yra skirta naudoti Mercedes-Benz lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams.

PRODUKTO SPECIFIKACIJOS

MB 235.10 (level)

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.