alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

ENEOS Gear oil 75W90 1L

Gamintojas: Eneos
Prekės kodas: ALY-8-EU0080401N
Alyvos klampumas (SAE): 75W-90
Talpa: 1 L
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 11.60€ 9.99€
be PVM: 8.26€

ENEOS Premium Multi Gear 75W90 1L

ENEOS Premium Multi Gear 75W90 yra sintetinis, universalus mechaninių transmisijų skystis / alyva, kurią galima naudoti tiek mechaninės transmisijose (pavarų dėžėse), tiek galinėje pavaroje, kur rekomenduojama naudoti API GL-5 kokybės alyvą. ENEOS Premium Multi Gear gali būti naudojama visai varančiajai pavarai. Gaminyje yra specialių priedų, mažinančių kuro sąnaudas ir panaikinančių pavarų perjungimo problemas. Dėl šios unikalios formulės iki minimumo sumažinamas ne tik dėvėjimasis, bet ir korozija bei putų susidarymas. Esant aukštai temperatūrai, alyva yra apsaugota nuo terminės oksidacijos.

Ypatybės

  • 1. Geresnis darbas, veikiant dideliam slėgiui Ši alyva pasižymi puikiomis savybėmis, veikiant dideliam slėgiui, suteikdama tinkamą apsaugą netgi esant didelėms smūginėms apkrovoms ir vibracijai.
  • 2. Puikus atsparumas dėvėjimuisi, korozijai, putojimui ir oksidacijai Šie transmisiniai tepalai pasižymi puikiu atsparumu dėvėjimuisi, korozijai ir putojimui, taip pat oksidacijai bei senėjimui aukštesnėse temperatūrose.

Naudojimas

Rekomenduojamas naudoti mechaninėse pavarų dėžėse (sinchronizuotose ar nesinchronizuotose), taip pat galinėse pavarose, kur reikalaujama naudoti API GL-5 kokybės alyvą.

Specifikacijos

  • * API GL-5
  • * MIL-L-2105-D
  • * Mack GO-G
  • * ZF TE-ML 05A,12A
  • * MAN 342 N / MAN 342 M-1 tipas

"JX Nippon Oil&Energy", viena seniausių naftos produktų gamintoja pasaulyje, įkurta 1888 metais Japonijoje. Šiuo metu JX Nippon - Nr.1 alyvų gamintoja Japonijoje ir viena daugiausiai gamykliniam užpildymui įvairioms Japonijos, P.Korėjos, Europos ir JAV automobilių kompanijų gamykloms variklines ir transmisijos alyvas bei kitas eksploatacines medžiagas tiekiančių bendrovių. Tarp jų: GM, Hyundai, Honda, Isuzu, Kia, Mitsubishi, Lexus, Nissan, Mazda, Mercedes, Subaru, Suzuki, Toyota, Yamaha (motociklams). Ji taipogi gamina pasaulyje dėl pažangiausių technologijų ir variklio bei aplinkos tausojimo garsiomis tapusias ENEOS vardo alyvas. Dėka JX Nippon Oil valdomos pažangiausios mokslo bazės, ilgamečių bendradarbiavimo su automobilių gamintojais tradicijų jai pavyko įsitvirtinti tepimo medžiagų technologijų lyderės pozicijose. Dauguma ENEOS alyvų, tarp jų ir tiekiamos Baltijos šalims, yra pagamintos iš pačios JX Nippon Oil gaminamų aukščiausios kokybės sintetinių bazinių alyvų, panaudojant patentuotus, ilgalaikių bandymų būdu tarpusavyje subalansuotus moderniausius variklį ir energiją tausojančius priedus.